kondziu123

Wom w Renault Ares 836 RZ 2003r

Polecane posty

kondziu123    3

Witam , mam pytanie do użytkowników aresa 836 odnośnie prędkości wom. W reni którą obecnie posiadam prawdopodobnie nie ma obrotów wałka 540 ani 750 jest tylko 1000  i teraz zastanawia mnie czy ten egzemplarz ma tylko prędkość 1000 ? Bo nawet jeżeli chodzi o kontrolki to nie mam 540 jest tylko 1000 , eco , i jeszcze jakaś , dźwignia od wałka jest tylko jedna która teoretycznie powinna mi zmieniać z 1000 na 540 ale gdy ją przełączę to gaśnie mi kontrolka 1000 a wałek kręci się dalej z tą samą prędkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    55

w 816 rz 2005 mam dwie dźwignie. jedna zmienia 540/1000 a druga na Eco 540/1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Wg, danych to te wersje miały tylko 1000 i 750 (eco), czyli jak chcesz mieć 540 to przełączasz na 750 i nie pełny gaz i już. Ciągnik o tej mocy raczej już nie współpracuje z tak małymi maszynami gdzie jest 540. Wszystkie większe sprzęty odpowiednie dla tej maszyny mają napęd 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondziu123    3

Też sprawdzałem w danych technicznych, ale zdarzały się różne modele widocznie, no bo różnica na biegu jałowym powinna być spora a tu jak przełączę z 1000 na te niby 540 czy 750 to mam dalej te same obroty wałka (440) kontrolka od 1000 gaśnie a od innych prędkości nie mam jest jedynie kontrolka eco i jakiś prov chyba ale w moim egzemplarzu są niewykorzystane , więc wychodzi na to że mam tylko 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj