Polecane posty

mariuszd93    559

Zasilanie  rozdzielacza na  błotniku  , jest niezależne  od położenia  dźwigni  rozdzielacza  fabrycznego 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

na środkowym położeniu olej idzie na wyjście zewnętrzne, pewnie u ciebie zaślepione.


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrols    9

Witam. Rozdzielacz na błotniku mi przepuszcza i przyczepa mi opada. W katalogu nie widzę tam uszczelek tego rozdzielacza. Da się to uszczelnić czy już po rozdzielaczu? Olej by przepuszczał ten suwak? Czy coś innego jest za to odpowiedzialne? No mam drugi rozdzielacz który trzyma ciśnienie ale na gałce już mocno przepuszcza. Może z dwuch jakośby się dało jeden złożyć?

Edytowano przez piotrols

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    705

Na galce to zwykle wystarczy oring lub uszczelkę gumową wymienić. Odkrecisz to będziesz wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    705

W środku przesuwa się tloczek z frezowanymi pierścieniami. Z czasem między obudową a tloczkiem powiększa się mikroskopijny luz i puszcza olej. Nie spotkałem się jeszcze ze szczelnym układem hydraulicznym w c330

Edytowano przez ZYLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lasku124    2

Panowie mam ważne, ale również szybkie pytanie. Przymierzam się do zrobienia hydrauliki pod kiper przyczepy i mam dylemat... kupić rozdzielacz na błotnik, czy lepiej podpiąć się pod rozdzielacz podnośnika ? Co dokładnie musiałbym dokupić, żeby pociągnąć wyjście na kiper z rozdzielacza pod siedzeniem ?
Z góry dzięki za pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

Pod siedzeniem saczy mi sie olej w nowym rozdzielaczu Archimedesa kolo dźwigni? Co to może być? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    705

Raczej simering. Wymieniłem ze dwa razy spory czas temu. Do tej pory nie cieknie. Wystarczy że odkrecisz koszyczek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś. Leci mi nawet z tej kulki od dzwigni i z tej dziurki ktora jest w tej tulejce w ktorej ciedzi ta dzwignia. W archimedesie chyba raczej wiedzieli o co chodzi bo przez chwilę po naprawie było ok a pptem znowu zaczęło się saczyc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    705

Wydaje mi się że dobrze. 

Wystarczy odkręcić (6) i wymienić (16) oraz (12). Choć jeśli go wypchalo, to pojawiło się tam ciśnienie, a więc może być nieszczelnosc na suwaku rozdzielacza. 

 

Edytowano przez ZYLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

Rozdzielacz na błotniku może miec na to wpływ? Podlaczony fo przelewu rozdzielacza pod siedzeniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Mam małe pytanko... czy jest do dostania rurka wyjść hydr. zew. idąca od rozdzielacza podnośnika pod fotelem do tyłu???  Jeśli tak rzućcie link lub nr. kat. 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

No jest tam jedna co by mogła być ale pewności nie mam. Tą którą ja znam z widzenia żadna z nich mimo wszystko nie przypomina.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

E zdjęcie.... traktor :D 

Możliwe że ta  muszę u Grześka zobaczyć. A koleś pytał i mówi że jest nie do dostania. Jakoś mi się nie wydaje dla tego pytam. 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Ale te co wrzuciłeś są chyba na błotniku...... A mi chodzi o tą co idzie z rozdzielacza pod siedzeniem, nad plecakiem i koło ramion wychodzi z szybkozłączem.https://www.google.pl/search?q=c-330+wyjście+hydrauliczne&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwit1f-izdXYAhWubZoKHabSBJMQ_AUICigB&biw=2100&bih=1148&dpr=0.8#imgrc=CkPlCiQbv_Z1pM:

 

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez szostiwf88
      Jeżeli ktoś szuka siłownika do maski John Deere 5620, 5720, 5820 o oznaczeniu AL175748 lub RE206116 to zamiennikiem jest siłownik, sprężyna gazowa FORD Mondeo IV Sedan klapy bagażnika - sedan 03/07- np. (FA Krosno 24477).
      Ja taki wstawiłem pasuje idealnie jak oryginał, a kosztuje ok. 30zł.
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Krzysiek2794
      Witam, ludzie pomóżcie mam problem z moim Jumz'em. Niedawno kupiłem jumza chyba przerobionego z koparki, nie znam jego przeszłosci,na rolniczy.Mianowicie mam problem z hydraulika, nie wiem czy ktoś maczał juz tam "paluchy" ale nie mam sekcji pływającej do orki, w żadnej z 3 dźwigni. Mam pytanko czy jak wymienie rozdzielacz na taki z sekcją pływającą to musze jeszcze coś przerabiać? Prosze o pomoc.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam serdecznie
      Pytanie do użytkowników MF 3125 i pochodnych. Przy rozdzielaczu są 3 węże, który z nich to zasilanie, a który powrót oleju. Według mnie górny z lewej to powrót, a dolny (grubszy) to zasilanie.
      Proszę o odpowiedź czy mam rację czy też nie.

      Potrzebuję zrobić dodatkowy rozdzielacz przy TUZ-ie, który posłuży mi do obsługi zakupionej prze zemnie zgrabiarki grzebieniowej TWIST Samasz-u. Chciałbym za sobą ciągać prasę KRONE Comprima F 125 XC, a z przodu zgrabiarkę.
      Niestety potrzebuję 4 szybkozłączka podwójne (2 dla prasy, 1 dla zgrabiarki, 1 do obsługi wysokości tuza)
      Stąd też pomysł na dodatkowy rozdzielacz z przodu, który byłby obsługiwany za pomocą joysticka z kabiny.

      Pozdrawiam serdecznie oraz dziękuję za pomocne wypowiedzi


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj