Polecane posty

Nikita_Bennet    315

ok. thx

Upatrzyłem sobie miejsce na montaż gniazda przy zwolnicy - zrobi się tam podstawę pod euro a potem zakuje przewód lub kupi gotowy gumowy.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz91    0

 

więc tak panowie ! skończona robota! rozdzielacz działa lecz musiałkem jeden odpływ zlikwidować w moście brokiem a drugi otwór nawiercić aby był prawidłowy powrót oleju do wanny i działa

Mógł byś dokładniej opisać dlaczego musiałeś założyc ten brok i wiercic dodatkowy otwór? Bo u mnie w c-328 jest zalozony rozdzielacz od c-330 i na pewno nie przerabiałem otworów pod nim w obudowie mostu, a pracuje to już kilka lat z turem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykCichy    2

Witam, dostanę gdzieś takie przewody ? bo ja mam oryginalnie na błotniku a chcę mieć obok.


Stare przeciekają wiec przy wymianie chciałbym wymienić na te

 

post-72300-0-75643100-1429366656_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaseton    10

Witam, czy ktoś zmierzyłby mi rączke tego rozdzielacza co jest na błotniku w ursusie c 330? bo mam urwaną a musze coś dospawac a nie wiem jaka długość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długość prawie nie ma znaczenia, to tylko kwestia wygody obsługi wajchą.

Czyli im krótsza rączka tym ciężej sie ciągnie/pcha, a im dłuższa tym lżej i bardziej wyczuwa się zaskoki.

Pasowało by zaspawać 50cm rączki i usiąść wygodnie w c330, sięgając do wajchy-określamy jaka wysokośc nam odpowiada i ciach zakładamy kulkę i gotowe.

Idę zmierzyć.... 19cm z gwintem bez kulki do samego rozdzielacza/długość patyka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Pytania jak by samolot był budowany. Niby prosta rzecz a masa szczegółów. Prosta to jest a co do długości to zależy czy jest oryginalna czy też nie oryginalna ma jak kolega wyżej podaje 19cm ale jak rozdzielacz był wymieniany to już i 18cm i 18,5cm.  


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paul7    1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1818

Najlepszy jest Archimedes i taki właśnie szedł na pierwszy montaż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamc330    142

Ja mam od 3 lat rozdzielacz z Tucholi i sprawuje się bardzo dobrze, a lekkiego żywotu niema podkręcone dość mocno ciśnienie na rozdzielaczu aby podnosił sianokiszonkę turem.


Massey Ferguson 255
Ursus C-330 + Tur1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

Jak wyprowadzic najlepiej hydraulike w c330 potrzebne mi to do pielnika hydraulicznego. Na blotniku nie mam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

ja też zastanawiam się nad tym, w sumie potrzebowałbym najniższym kosztem 2 gniazda tak jak w Ursusie np 902 czyli jak jednym pompujemy olej to drugie jest otwarte i może olej wrócić a jak dźwignia w drugą stronę to gniazda na odwrót. Przydałoby mi się do do uniesienia i opuszczenia podpory/stopki od przyczepy  (nie chce mechanicznej).


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Na  rozdzielaczu pod  siedzeniem - jest  mostek  , trzeba  go wyrzucić  i  w  jego miejsce  podłączyć  zasilanie  i powrót  rozdzielacza zewnętrznego


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez szostiwf88
      Jeżeli ktoś szuka siłownika do maski John Deere 5620, 5720, 5820 o oznaczeniu AL175748 lub RE206116 to zamiennikiem jest siłownik, sprężyna gazowa FORD Mondeo IV Sedan klapy bagażnika - sedan 03/07- np. (FA Krosno 24477).
      Ja taki wstawiłem pasuje idealnie jak oryginał, a kosztuje ok. 30zł.
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Krzysiek2794
      Witam, ludzie pomóżcie mam problem z moim Jumz'em. Niedawno kupiłem jumza chyba przerobionego z koparki, nie znam jego przeszłosci,na rolniczy.Mianowicie mam problem z hydraulika, nie wiem czy ktoś maczał juz tam "paluchy" ale nie mam sekcji pływającej do orki, w żadnej z 3 dźwigni. Mam pytanko czy jak wymienie rozdzielacz na taki z sekcją pływającą to musze jeszcze coś przerabiać? Prosze o pomoc.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam serdecznie
      Pytanie do użytkowników MF 3125 i pochodnych. Przy rozdzielaczu są 3 węże, który z nich to zasilanie, a który powrót oleju. Według mnie górny z lewej to powrót, a dolny (grubszy) to zasilanie.
      Proszę o odpowiedź czy mam rację czy też nie.

      Potrzebuję zrobić dodatkowy rozdzielacz przy TUZ-ie, który posłuży mi do obsługi zakupionej prze zemnie zgrabiarki grzebieniowej TWIST Samasz-u. Chciałbym za sobą ciągać prasę KRONE Comprima F 125 XC, a z przodu zgrabiarkę.
      Niestety potrzebuję 4 szybkozłączka podwójne (2 dla prasy, 1 dla zgrabiarki, 1 do obsługi wysokości tuza)
      Stąd też pomysł na dodatkowy rozdzielacz z przodu, który byłby obsługiwany za pomocą joysticka z kabiny.

      Pozdrawiam serdecznie oraz dziękuję za pomocne wypowiedzi


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj