Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agrolok-opinie

62 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Tetsuya

Tetsuya

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 29 styczeń 2016 - 22:15

Agrolok-opinie Ja mieszkam stosunkowo nie daleko od nich 25km. Opłaca się tylko kupować za gotówkę wtedy cena jest dobra. Na termin doliczaja zbyt dużo że lepiej kredyt czasem chwycić jak u nich na termin. U nas w okolicy jest więcej firm na termin wiec jest konkurencja. Kupuje tam regularnie kukurydzę spory wybór choć cena nie zawsze najlepsza,trzeba też przyznać ze szybko przywożą towar. Współpracuje z nimi sporadycznie od 10 lat opinie mam neutralna nie polecam ale też nie odradzam. Kwestia czy bierzesz dużo i za gotówkę czy nie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agrolok-opinie Dzisiaj, 10:03
  •  

#22 Share traktorzysta12

traktorzysta12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 29 styczeń 2016 - 22:34

Agrolok-opinie Tak jak koledzy wyżej piszą są nachalni ceny jak towar przywożą to zawsze większą niż przez tele raz tylko kupywalem i już więcej razy.

#23 Share BENNY82

BENNY82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisany 30 styczeń 2016 - 08:29

Agrolok-opinie

no to i ja się wpowiem. warto robic zakupy za gotówkę! jeżeli tak jak ja ma się daleko do zakładów produkujących nawozy to ceny mają ok do 150 zl taniej na tonie niż u pośrednika na temin wychodzi mi cena jak bym brał u pośrednika za gotówkę. ceny śor mają bardzo dobre i wybór nawet nawet  brałem nawet materiał siewny zaryzykowałem ale było ok i cena fajna nawet na termin. jeżeli ktoś chce brac na termin to musi podpisac umowę współpracy na zasadzie przechowywania ich towaru(pewnie to jakiś kruczek prawny) dostawy szybkie. co do cen ustalanych przez telefon to trzeba pytac o ceny brutto z dostawą bo opiekuni zarabiają na prowizjach (od sprzedaży) a ich wiedza często jest ograniczona ja mam 3 bodajże już czwartą opiekunke ale każda kolejna jest coraz lepiej zorientowana w temacie. zbożami z nimi nie handlowałem ale regularnie śledziłem ceny i powiem że ofertemają atrakcyjniejsząo 20 30 zl chociażby od PRO...u i innych ale cena to jedno a jak towar towar stoi u nich na wadze to drugie ale nie wypowiem się bo nie handlowałem z nimi. aha co donawozów to można zamówić ilości poniżej 24 ton. Ci co narzkają to trochę ich nie rozumiem nikt nikogo nie zmusza ich do handlowania z nimi jeżeli mają ceny nie atrakcyjne bądź mają lepsze oferty ci co dali się wysiudać opiekunom mogą sobie zmienić opiekuna i przedstawic sytuacje menedżerowi telefonicznie efekt gwarantowany- zawsze sprawdza się formułka jeżeli coś nie tak będzie z towarem lub fakturą nie odbieram towaru!

#24 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 30 styczeń 2016 - 12:37

Agrolok-opinie

ja od początku prowadzenia gospodarstwa na własną rękę współpracuję z Agrolokiem. Moja opiekunka telefoniczna to Pani Natalia, która pozdrawiam ;) Co do cen na termin to doliczają( kredyt w banku wyjdzie drożej, bo i prowizję trzeba płacić i raty odsetki co miesiąc) na termin , wiadomo, trzeba podpisać z nimi umowę( w końcu to normalne, bo muszą się jakoś zabezpieczyć) ale to ty sobie wybierasz odpowiedni termin do spłaty, ja zawsze kupuje na przełomie styczeń /luty, a termin na koniec września ( za wcześniejsze spłacenie niż wyliczony termin, zwracają część sumy ) ja biorę od nich nawozy, śor i czasami materiał siewny. i nie mam kłopotu. zawsze doradzą co potrzeba , jak zamawiam materiał siewny to nie pytaja się o cenę tylko jakie ma się warunki glebowe w gospodarstwie i dopiero wybiera się odmiany które spełniają wymagania, dzieki temu nie narzekam na plony, to samo jest z śor, mówię co mam na polu i jak sytuacja wygląda i czego oczekuje od plonu. wtedy układają mi opryski. co do dostaw, to wiadomo ,że z jedną lub 2 tonami jest problem ,ale 5 i więcej nie ma problemu, wtedy tira wysyłają do 3-4 rolników i nie ma problemów... lub bezpośrednio kurierem jak się zamawia pale lub dwie ;)

Ja nikogo nie na mawiam , każdy ma swój rozum i sam podejmuje własne decyzje... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#25 Share Tygrysek

Tygrysek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 30 styczeń 2016 - 16:48

Agrolok-opinie

mi wyceniał opiekun materiał siewny nawozy i paliwo to u lokalnych dostawców sporo taniej a paliwo na cpn 15gr taniej niż u nich w hurcie przy ilości 1500l

#26 Share ekozar

ekozar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 30 styczeń 2016 - 21:19

Agrolok-opinie

Jedno mnie tylko dziwi w Agroloku TA własnie rotacja przedstawicieli pojawi sie taki i zaraz znika

#27 Share Alio

Alio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Zainteresowania:Automatyka, rolnictwo, inne

Napisany 31 styczeń 2016 - 08:33

Agrolok-opinie

Ja mam od początku (ponad 10 lat tego samego przedstawiciela i nie narzekam na niego. Zawsze idzie się dogagać. Gorzej jak za czymś przyjdzie zadzwonić do nich do biura na ogólne telefony. 

Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....
Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania....

#28 Share ekozar

ekozar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 31 styczeń 2016 - 16:48

Agrolok-opinie

To pogratulować w moim regionie zmieniają się aż za często za to Chemirol stabilnie i profesjonalnie szkoda ze polskie nawozy mają w wysokich cenach

#29 Share jankeson

jankeson

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 20 luty 2016 - 18:58

Agrolok-opinie

W żadnym wypadku nie pakujcie się we współpracę z Agrolokiem a już ,to tylko gotówka za dostarczony i potwierdzony towar i do widzenia! W ubiegłym roku zrobiłem u nich zakupy i żałuję do tej pory. Dałem sie złapać na ich system dłuższej płatności i porażka.Nawozy mają ze wschodu i to nawet nie wiadomo z jakiego kraju.Kupowałem u nich kredę granulowaną,coś a'la polifoska  coś a'la fosforan wzbogacony, mocznik i saletrę.Nie sugerujcie się ceną jaką oferują, bo po przepuszczeniu przez ich system płatności to wyjdzie cena z kosmosu:-( Ktoś mówił o przedstawicielach to ze swojego doświadczenia wiem, że to co mówią i obiecują daleko odbiega od rzeczywistości.W tym roku zaopatruję się u lokalnego sprzedawcy w tzw.GS 

#30 Share Alio

Alio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Zainteresowania:Automatyka, rolnictwo, inne

Napisany 20 luty 2016 - 21:21

Agrolok-opinie

Profil przedmówcy @jankeson założony tylko po to żeby napisać dwa posty krytykujące Agrolok. Ciekawe...

nie to żebym bronił tej firmy....

Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....
Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share vvojtas1

vvojtas1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 780 postów

Napisany 20 luty 2016 - 22:16

Agrolok-opinie

Od kilku dobrych lat coś zawsze od nich zamówię, przewarznie pestycydy i nawozy. Ostatni zakup azotu cena o kilkanaście zł/t przebiła konkurencje CAN - 1010 zł/t netto przy całym aucie na jesieni. Nawet kiedyś zboże im sprzedałem, ale ostanio w tym temacie dobrych cen nie mieli.

#32 Share ekozar

ekozar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 22 luty 2016 - 21:27

Agrolok-opinie

A ma może ktoś ceny ŚOR od nich na ten sezon bo ja nic na jesieni na chwasty nie robilem sucho było umnie lokalni ani Agrosklad jeszcze cen nie mają podrzucie coś dla porównania .

Pozdrawiam

#33 Share Piotr291179

Piotr291179

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 23 luty 2016 - 21:18

Agrolok-opinie

Od 3 lat z nimi współpracuje głównie to ŚOR i trochę materiału siewnego,nawozów nie brałem jak do tej pory bo zawsze w okolicy znalazłem coś tańszego. A propos nękających przedstawicieli ja znalazłem na nich sposób zadaje im kilka podchwytliwych pytań i jak są kumaci to odpowiedzą a jak nie to gadają  coś pokrętnie,dzięki temu trafiłem na super doradce i dzwoni tak średnio kilka razy w sezonie no i sms-y jak mają coś w promocji.Ja ogólnie mogę polecić ale zawsze trzeba z lekkim dystansem.

#34 Share krzeniek

krzeniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 24 luty 2016 - 16:48

Agrolok-opinie

Wydzwaniają co tydzień w sezonie  i koniecznie chcą coś sprzedać, a u nas w lokalnym składzie jest taniej niż te ich ceny z rabatem  myślę ,że  zależy od regionu polski ,może gdzie indziej ich ceny są konkurencyjne no i od ilości branego towaru.

#35 Share TheJano321

TheJano321

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 29 luty 2016 - 22:35

Agrolok-opinie

Ja kupowałem rok temu folię do sianokiszonki po zamówieniu była szybka dostawa wszystko się zgadzało. Polecam tą firmę 

Teraz widziałem w ofercie że sprzedają ropę z dowolnym terminem płatności może wiecie po jakiej cenie i jaką ilość minimalną trzeba zamówić żeby przywieźli ? 

Edytowany przez TheJano321, 29 luty 2016 - 22:39.

#36 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 01 marzec 2016 - 13:17

Agrolok-opinie

Potwierdzam wypowiedzi przedmówców co do cen- zazwyczaj są wyższe niż u lokalnych sprzedawców z mojej okolicy (nawet przy płatności od zaraz), także firma mało konkurencyjna. Zamawiam wyłącznie kiedy nie mogę dostać konkretnego towaru u mnie. Poza tym częste telefony i ciągłe namawianie do zakupów.

#37 Share Kamil1996

Kamil1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Sport

Napisany 26 marzec 2016 - 11:39

Agrolok-opinie

Pan z Agroloku męczył nas z 10 razy jak nie więcej podobnie pani dzwoniła a jak postanowiliśmy wziąć na próbę czy są taką dobrą firmą to nie mieli tych oprysków i odżywek co chcieliśmy a tak zachwalali że towary są dostępne.;)

#38 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 24 kwiecień 2016 - 08:18

Agrolok-opinie

Nie polecam tej firmy bardzo nie rzetelna ceny mają z najwyższej pułki ;) B)

#39 Share 90mateusz

90mateusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 28 kwiecień 2016 - 08:00

Agrolok-opinie

Witam  z firma agrolok wspolpracuje juz jakis czas biore material siewny wpano itd i jestes bardzo zadowolony wszystko jest tak jak ustale przez tel z  pania Kinga a to ze dzwonia  to jest ich praca czesto maja ciekawe oferty i z nich korzystam  ja  napewno moge polecic  ta firme

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 28 kwiecień 2016 - 13:56

Agrolok-opinie

Nie wiem jakie to oferty mogą mieć ciekawe chyba że ceny górnych lotów B)