Skocz do zawartości

Zdjęcie

Płynne Preparaty Dla Drobiu i Trzody

Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Share dabb2

dabb2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 20 styczeń 2016 - 08:42

Płynne Preparaty Dla Drobiu i Trzody

Posiadam do sprzedania kilka baniaków 25 L zakwaszacza do wody pitnej Nufosalm-L dla drobiu i trzody. Stosowane dla poprawienia zdrowotności, przeciwko salmonelli, poprawienia wyników produkcyjnych i ogólnie profilaktycznie przeciwko bakteriom i grzybom. U mnie się sprawdza i jest w bardzo przystępnej cenie, także jak najbardziej polecam. Jest w tak przystępnej cenie że z tego wszystkiego wziąłem za dużo i muszę zbyć kilka baniaków. Kupiłem tutaj www.stop-salmonella.pl i tutaj jest też szczegółowy opis tego zakwaszacza. Wystawione mam to też u siebie na allegro w takich samych cenach co kupiłem, czyli 190 zł http://allegro.pl/za...923950506.html.

Tam też mam kilka sztuk naturalnego stymulatora wzrostu do sprzedania. Polecam.

Nowoczesne i Skuteczne Preparaty Dla Drobiu, Trzody i innych Gatunków Zwierząt. NUFOSALM-L- Preparat antybakteryjny przeciwko Salmonella spp. oraz E. coli poprawiający efektywność produkcji. NUFOCARE-L- Naturalny preparat stymulujący wzrost o działaniu odtruwającym.

Wysoka jakość i najniższe ceny z darmową dostawą. Cena za 1 litr NUFOSALM-L to tylko 6,05 przy zakupie 1000 litrów oraz 7,60 zł przy zakupie 25 litrów (190 zł za 25 L). Wszystkie ceny są cenami brutto.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą na www.stop-salmonella.pl oraz do zadawania pytań info@bbtl.pl.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Płynne Preparaty Dla Drobiu i Trzody Dzisiaj, 22:44
  •