Polecane posty

matiz955    40

Hej. :)

czy nie orientuje sie ktoś w temacie bron wahadłowych, czy sa produkowane nowe przez jakieś firmy ?

Chodzi mi o nową brone wahadłową z pakomatem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krecikuryn
      Otwieram temat bo nie znalazłem konkretnych i aktualnych informacji w tym temacie. Planuje spróbować zasiać groch tarchalska i mam pytanie do kogoś kto ma troche doświadczenia: ile wysiewa sie na ha , czym najlepiej zaprawić, jakie herbicyby, fungicydy terminy?? prosze o pomoc
    • Przez livebird
      Witam mam pytanie czy uprawa agregatem talerzowym na dzień przed siewem kukurydzy będzie dobrym rozwiązaniem? gleba ciężka  i średnia jakieś 3 tygodnie temu rozsiana sól potasowa i wymieszana bronami wilgoć w ziemi jako tako jest w spodzie.
       
       
    • Przez kaczmi
      Witam, jak w temacie jakiej firmy polecicie mowa tylko o nowej składanej i jeszcze problem taki, że mam około 110 tys.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam 
      Mam pytanie czy ursus 1201 uciagnie 4m agregat uprawowo siewny z wałem strunowym 
      Pozdrawiam
    • Przez wilus
      witam
      Mam pytanie do specjalistów odnośnie uprawy kapusty a mianowicie czy uprawia ktoś z was kapuste w rozstawie miedzyrzedzi 50cm? jak wjechac z opryskiwaczem?  czy ciagnik nie bedzie przygniatał główek? Pytam gdyz mam ciagniki ustawione na rozstaw kół 150 cm przy oponach 9,5 cala
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj