Skocz do zawartości

Zdjęcie

Włoch, Czech, Polak, czy Rus - gdzie są najlepiej zmontowane ciągniki i się nie psują

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 21 marzec 2008 - 18:53

Włoch, Czech, Polak, czy Rus - gdzie są najlepiej zmontowane ciągniki i się nie psują

Pewnie 6190...

Powiedz koledze że to bzdura z tym olejem, spokojnie może go zalać nawet minerałem dobrej klasy, ale skoro do tej pory jeździł na syntetyku to polecam jakiś półsyntetyk 10W40 klasy CF (używam takiego w MF z 2003 roku).

Ciekaw jestem kto tak precyzyjnie określił koszta naprawy silnika w tym ciągniku, bo naprawa tegoż to bardzo szerokie pojęcie - co jest wliczone w te 15000zł ??

on go kupil 2 lata temu i chce zmienic mu olej od goscia co ma takiego samego sie dowiedzial to. jakas firma ma mu to zrobic. moze go tak postraszyli bo chcial sam wszystko zrobic....

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Włoch, Czech, Polak, czy Rus - gdzie są najlepiej zmontowane ciągniki i się nie psują Dzisiaj, 06:20
  •  

#22 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 21 marzec 2008 - 20:51

Włoch, Czech, Polak, czy Rus - gdzie są najlepiej zmontowane ciągniki i się nie psują Ale kolege wkręcają <_<

Zasadniczo są cztery elementy - korek wlewowy, korki spustowe, filtr oleju i bagnet... ja nie wiem do czego tu firme wzywać <_<

Niech kolega wymienia sam bo firma pewnikiem zgarnie krocie za tak wyrafinowaną operacje, a olej niech zaleje j.w., przynajmniej taka jest moja sugestia do której nie musi sie stosować :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Włoch, Czech, Polak, czy Rus - gdzie są najlepiej zmontowane ciągniki i się nie psują Dzisiaj, 06:20
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Spojler

Spojler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 22 marzec 2008 - 11:54

Włoch, Czech, Polak, czy Rus - gdzie są najlepiej zmontowane ciągniki i się nie psują przejedz sie tymi ciagnikami i tyle-wiesz wszystko
Dostawcą mocy jest...Case

Dodaj odpowiedź