Skocz do zawartości

Zdjęcie

Włoch, Czech, Polak, czy Rus - gdzie są najlepiej zmontowane ciągniki i się nie psują

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 21 marzec 2008 - 18:53

Włoch, Czech, Polak, czy Rus - gdzie są najlepiej zmontowane ciągniki i się nie psują

Pewnie 6190...

Powiedz koledze że to bzdura z tym olejem, spokojnie może go zalać nawet minerałem dobrej klasy, ale skoro do tej pory jeździł na syntetyku to polecam jakiś półsyntetyk 10W40 klasy CF (używam takiego w MF z 2003 roku).

Ciekaw jestem kto tak precyzyjnie określił koszta naprawy silnika w tym ciągniku, bo naprawa tegoż to bardzo szerokie pojęcie - co jest wliczone w te 15000zł ??

on go kupil 2 lata temu i chce zmienic mu olej od goscia co ma takiego samego sie dowiedzial to. jakas firma ma mu to zrobic. moze go tak postraszyli bo chcial sam wszystko zrobic....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Włoch, Czech, Polak, czy Rus - gdzie są najlepiej zmontowane ciągniki i się nie psują Dzisiaj, 09:52
  •  

#22 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 21 marzec 2008 - 20:51

Włoch, Czech, Polak, czy Rus - gdzie są najlepiej zmontowane ciągniki i się nie psują Ale kolege wkręcają <_<

Zasadniczo są cztery elementy - korek wlewowy, korki spustowe, filtr oleju i bagnet... ja nie wiem do czego tu firme wzywać <_<

Niech kolega wymienia sam bo firma pewnikiem zgarnie krocie za tak wyrafinowaną operacje, a olej niech zaleje j.w., przynajmniej taka jest moja sugestia do której nie musi sie stosować :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Włoch, Czech, Polak, czy Rus - gdzie są najlepiej zmontowane ciągniki i się nie psują Dzisiaj, 09:52
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Spojler

Spojler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 22 marzec 2008 - 11:54

Włoch, Czech, Polak, czy Rus - gdzie są najlepiej zmontowane ciągniki i się nie psują przejedz sie tymi ciagnikami i tyle-wiesz wszystko
Dostawcą mocy jest...Case

Dodaj odpowiedź