tomasek

Dam stała prace w Niemczech na gospodarstwie

Polecane posty

tomasek    33

Nie znamy sie a widze ze wiesz o mnie wsyztsko najlepiej. Po pierwsze to nie ja jestem tu szefem, po drugie gdyby był ktos taki drugi jak ja tutaj to nie bylo by tych 340 godzin tylko max 250 tylko ze jak ktos co chwile pali faje albo zamiast pracowac siedzi w budzie albo spi wniej i patrzy aby tylko do przerwy czas przeleciał to wychodzi tak ze robie po 340 godzin (chyba ze to jest według ciebie szanowanie siebie, bo jesli tak to sorry nie mamy o czym rozmawiac, bo mam działalnossc w polsce ktora przynosi mi podobne zyski jak tutaj a osoba ktora zatrudniam raczej nie narzeka na mnie i moje wymagania w  pracy) nie wiem czym dla Ciebie jest godziwa kasa? jesli pracujesz w polsce to watpie ze masz 35zł na godzine brutto(tyle mniej wiecej wychodzi na polsie z 8,5e) ja mam tutaj 50zł brutto na godzine

i tez po to tutaj siedze zeby pracowac jak najwiecej i miec jak najwiecej kasy z tego bo jak miałbym robic tak jak wiele osob ktore zarabia najnizasza krajowa tutaj czy w anglii itp i opłaca mieszkanie i zycie to wolałbym wrocic do polski i dalej z piła pod liniami zaperdzielac jak wczesniej i chciałbym jeszcze dodac ze biore slub w przyszłym roku, 

Edytowano przez tomasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9226

No cóż, tego wcześniej nie napisałeś, że zachrzaniasz tyle, bo nie ma nikogo do pomocy. W sumie się nie dziwię, jak sam dajesz radę to obegnać, to i gospodarz na siłę nikogo nie szuka.

Znajdź mi pracownika, co narzeka na swojego szefa przy nim osobiście :D Ale widzę , że jednak kombinujesz , jak nie ugrząźć za granicą. Takich ludzi trzeba tu w kraju - z głową i chęcią do pracy.

Co do zarobków - pracuję w swojej firmie prawie 25 lat i zarabiam ponad 100zł/h. Cóż , taki lajf. Pisałem już na forum , że rolnictwo to moje hobby, a nie sposób na życie.

Znam życie pilarza - co roku chodzę na 2 tygodnie na wyrąb lasu zrobić trochę opału. Nie muszę, mogę drewno kupić, ale lubię to zajęcie.  Praca tak samo ciężka i niewdzięczna, jak w rolnictwie. Tyle, że u mnie pilarze pracują od 7 do 15, w lecie zaczynają wcześniej z przerwą w południe. A znaleźć chętnego do pracy, to cud. A jeszcze jak potrafi operować ciągnikiem , albo harvesterem, to o la boga, cud.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomasek    33

ja robiłem jako podwykonawca w firmie elektrycznej pod liniami Sn głownie a w lecie na traku tasmowym ryzałem z ojcem deski i zeby wrocic do polski trzeba troche kapitału,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za takie pieniadze to chyba niewolnika z tego co wiem to traktorzysta zarabia za granica min 12 e na reke a kombajnista cos kolo 20 e na reke to ja nie wiem kto tam do was z takimi uprawnieniami do roboty pojedzie chyba jakis desperat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich ofert nie ma nigdzie, NW skąd masz te ceny

bylem w holandii i wiem ile mi dawali na godzine i to jeszcze brzez biuro pracy w holandii stad biore te ceny -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomasek    33

za takie pieniadze to chyba niewolnika z tego co wiem to traktorzysta zarabia za granica min 12 e na reke a kombajnista cos kolo 20 e na reke to ja nie wiem kto tam do was z takimi uprawnieniami do roboty pojedzie chyba jakis desperat

naucz sie czytac ze zrozumieniem i pozniej sie wypowiadaj, ofeta od dawna nie aktualna a co do stawek to sa mozliwe ale brutto a nie netto, i zazwyczaj jest  to sezonowa robota przy takich stawkach albo dla kogos kto kilka lat pracuje a nie jakiegos swierzaka na start, a jesli byles przez biuro posrednictwa to podziel sie informacja przez jakie i opisz jak wyglada sprawa netto brutto przy takich stawkach

Edytowano przez tomasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1134

Taak był w NL i dawali mu 20E na godzinę i nie podjął tej roboty, buuhaha.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolbiegan    0

no nie wierze z tym chudym .  Chuda to jest ta pensja przy takich wymaganiach, Niech se weżmie chudego syryjczyka

 

 

trafna wypowiedź. 200 godzin pracy robic za 8.5 ojro? czy ten szef oszalał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pantera    198

bylem w holandii i wiem ile mi dawali na godzine i to jeszcze brzez biuro pracy w holandii stad biore te ceny -.-

tyle dawali i roboty nie wzieles ? bo dałes oferte że szukasz pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rudy112
      Jak transportujecie pasze z mieszalni pasz do zbiorników przy chlewni?
    • Przez mariuszmtz
      Witam chcialbym sie zapytac kiedy zamierzacie wyjechac w pole i siac nawozy ? Widzialem w internecie ze niektorzy juz siali , piszcie tu kto co działał juz w polu
    • Przez bel920
      mam program rolno środowiskowy - poplony zimowe i rolnictwo zrównoważone więc w pole mogę wjechać przepisowo dopiero od 1 marca ale mam w tym roku dużo więcej pracy w polu niż zwykle i ładna pogoda , ziemia sucha więc w polu już można by robić - obornik rozwozić czy nawozy i pytanie jak ziemia rozmarznięta to moge te pare dni prędzej w jechać i jakie kary są za to. Dzięki za odp
    • Przez aga19892010
      witam,potrzebuje pomocy.chce kupić prase  claas variant 180 lub nowszą do ok. 25 000 w polsce by coś od handlarzy znalazł a jak ich ominąć ?i samemu znaleźć i sobie przywieźć ,gdzie szukać ?na wszystkich stronach co sa dostępne to ceny zbyt wysokie drożej jak u nas-to w takim razie skąd biorą handlarze?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj