rollnik83

Koncentraty Agro Kocięba

Polecane posty

ukaszProcho    91

Ja stosuję krową mlecznym i jestem bardzo zadowolony krowy ładnie się doją. Wysoko wydajnym krową dodaje dodatkowo witaminy z dolfosu tak dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Zależy od wydajności bo zadaje z ręki, ale ok 1-1,5 kg na jeden raz. Czyli ok 3 kg na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Jakoś mocznik mnie nie przekonuje i nie stosowalbym tego. Wole na czystym bialku, ile za to płacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

Ja stosuję w żywieniu tuczników, bardzo polecam tę firmę. Miałem tam 3 tyg praktyk, bardzo porządna firma. 

Od tego roku będę kupował dla bydła Opasowego, jak już sprawdzę to dam znać. Pozdrawiam


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollnik83    5

Ja za koncentrat płace 150 zł za 100 kg. Każdy daje co mu lepiej pasuje,

A to czemu mocznik nie jest dobry????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Moim zdaniem bardziej wyniszcza krowy niż soja czy rzepak, ale jest dużo tańszy także w tych ciężkich czasach to może i dobre rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Nie musiałbym dzwonić.
A chciałem poprawić bo ten koncentrat jest 35%.
Dzisiaj byli u mnie przedstawiciele firmy neorolu i przedstawili swoją ofertę.
Koncentrat dla krow mlecznych 39% za 1640 zł ale bigbag.
Dla swin tucznik 39% za 2400 zł. Także ceny podobne tylko trzebaby zrobić teksty który lepszy albo wysłać próbkę do laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollnik83    5

Jak byś mógł sie dowiedzieć o cenr tego rukoru byłbym wdzięczny.A co do tej firmy neorol to u mnie jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexter1908    7

Witam Panowie. Chciałbym się dowiedzieć waszych opinii na temat koncentratu Agro Kocięba dla tuczników. Cena nawet atrakcuja tylko nie wiem czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"
       
    • Przez Młodyoporowiec
      dzień dobry czy warto zaczynać hodowle mam 20 ha ornego i 2 łąk ?
    • Przez Neson
      Witam. Panowie mam taką nietypową prośbę. Mianowicie jestem teraz w trakcie pisania pracy o handlu w latach 80-90, aktualnie jestem na etapie pisania o handlu produkcją rolniczą. W moim mieście w województwie podlaskim był a nawet do tej pory jest (a raczej jego szczątki) bazar na którym handlowano zwierzętami : bydło, konie, świnie, zboże itp. U mnie ten bazar potocznie nazywano „końskim rynkiem” i tu właśnie moja prośba : interesuje mnie jak u was nazywano takie bazary- jeśli takowe oczywiście były. Proszę o nazwę i jakie to województwo. Bardzo by mi to pomogło. Z góry dziękuję za pomoc 😊
    • Przez petroszz
      W tym temacie wpisujcie targowiska gdzie można kupić/sprzedać cielaki/krowy/bydło i podawajcie lokalizacje.
       
      Mnie osobiście interesują targowiska w Hajnówce, Kleszczelach. Kiedy się odbywają?
    • Przez Ferdek07
      Składaliście wnioski o nadanie longin i hasła do zgłaszania zwierząt jak wam to się podoba i co wpisać w rubryke o miejscu pobytu/utylizacji zwierząt padłych czy coś takiego taka rubryka jest :rolleyes:
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj