Skocz do zawartości

Reklama

co sądzicie o opryskiwczu Tad-len 2000l , 18m belka

• Dodaj odpowiedź
14 odpowiedzi na ten temat

#1 woju88

woju88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 18:46

chiałbym kupić nowy opryskiwacz koniecznie z 2000l zbiornikiem i 18 belką, mam do wyboru pilmetaz serii PLUS oraz tego tad-lena i pytanie co o nim sądzice DRODZY AGROFOTOWICZE!!!!!!!!! dodam ze zabardzo za marke pilmet to troche cena przeraża

#2 toendt

toendt

Zaawansowany

• V.I.P.
  • 1542 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 18:49

A z jakim traktorem miałby współpracować?

#3 woju88

woju88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 18:52

z classem 120 KM

#4 deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • 1279 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 18:52

A co wy sie tak upieracie na 18m opryskiwacz. Przecież to do niczego nie pasuje.
No chyba że masz 6m siewnik lub agregat uprawowo siewny :P.
BŁOGOSŁAWIENI   CI,   KTÓRZY   NIE   MAJĄ   NIC   DO   POWIEDZENIA   I   NIE   UBIERAJĄ   TEGO   W   SŁOWA

#5 woju88

woju88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 18:54

dlaczego sciezki nawe przy 3 metrowym sie fajnie zakłada tylko pierwszy przejazd na pól siewnika , a za 21 m to juz sobie jak zawsze wiecej zyczą

#6 deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • 1279 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 19:12

Fajnie się zakłada tylko pierwszy przejazd na pól siewnika. To naprawdę fajnie wjeżdżasz na pole, włącz i wyłącz saianie na pól siewnika, uwrocia znowu włącz i wyłącz a jak ziemię masz w 30 działkach ?
A aż tyle za 21 nie trzeba dopłacić.
Targować opryskiwacz 18m, a jak cena będzie prawie ustalona to powiedz że cena psuje i tyle zapłacisz ale ma być 21 m, bo jak nie to idziesz do konkurencji. Z mojego dosw. dużo chętniej coś dołoża bez dodatkowych pieniędzy niz zejdą z ceny.
BŁOGOSŁAWIENI   CI,   KTÓRZY   NIE   MAJĄ   NIC   DO   POWIEDZENIA   I   NIE   UBIERAJĄ   TEGO   W   SŁOWA

#7 LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 16 marzec 2008 - 15:32

Zobacz postdeer, o Mar 15 2008, 18:52, powiedział:

A co wy sie tak upieracie na 18m opryskiwacz. Przecież to do niczego nie pasuje.
No chyba że masz 6m siewnik lub agregat uprawowo siewny :P.

Miałem brać Pilmeta 1615 (który pasuje idealnie do 3m siewnika), ale będzie 1618, ze względu na szerokość niektórych pól wynoszącą nieco powyżej 30m :( , jeśli miał by mi zostać pasek o szerokości 3-6m to bym musiał wykonać jeszcze jeden dodatkowy przejazd, czasami nawet 1,5km...

#8 pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • 3151 postów

Napisany 16 marzec 2008 - 17:48

ach te lubelskie działki... :P

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#9 Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 16 marzec 2008 - 18:27

Ja nie rozumiem tego przejeżdzania połową siewnika...  :P

To gdy jest parzysta liczba przejazdów siewnika, co do belki opryskiwacza, to nie lepiej poświęcic kilku minut z miarka i flamastrem by wymierzyć i pooznaczać lejki?

#10 woju88

woju88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 16 marzec 2008 - 21:13

wszytsko ok , z tym zakładaniem sciezek , ale głownie chodzi mi o akos tym opryskiwaczy i czy sa godne polecenia??? nie ukrywam ze i cena jest atrakcyjna :(

#11 lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 16 marzec 2008 - 21:34

Zobacz postdeer, o Mar 15 2008, 18:52, powiedział:

No chyba że masz 6m siewnik lub agregat uprawowo siewny :(.
a siewnik taki standard 3 m w przypadku 18m opryskiwacza zakłada się w 3 i 4 przejeżdzie chyba ze @deer nie umie jeździć prosto i mu się śladu na lewe i prawe koło mijają :(  :(

#12 garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 980 postów

Napisany 18 marzec 2008 - 13:52

no to super te opinie o opryskiwaczu wyszły ( na 18 łatwiej mocznik rzucić niz na 21 )
przepraszam że nie biorę udziału w konkursie ale w skrzynce na kluczyki nie mam wolnego miejsca na kolejny kluczyk :(

#13 krzysieek83

krzysieek83

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 20 marzec 2008 - 16:22

Woju88 no to już wszystko wiesz miało być który jest lepszy a wyszło 15, 18 czy 21 m szerokość belki.
Ale przecież to ważne. Ja mam pilmeta 1014 z 95r. belkę poszerzyłem do 17m i jestem z niego bardzo zadowolony więc go polecam a  tad-lena po prostu nie znam więc się nie wypowiadam. Jak już kupisz to wrzuć fotkę.

#14 woju88

woju88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 21 marzec 2008 - 10:50

fotki napewno bedą , mam juz duzo opini na temat tej firmy , ponieważ pytałem juz goscia który tez uzywa takiego od 2 lat i powiedział ze jest z niego zadowolony i mi go polecił jeszcze raz , a wiem ze gosc jest wymagający jesli o sprzęt chodzi.

AgroFoto

• Reklama AgroFoto
  •  

#15 coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2794 postów
  • 3709345
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery, samochody, radiokomunikacja cb i kf, komputery, muzyka z lat 80tych i 90tych, technika rolnicza :).

Napisany 22 marzec 2008 - 23:38

Zobacz postwoju88, o Mar 16 2008, 21:13, powiedział:

wszytsko ok , z tym zakładaniem sciezek , ale głownie chodzi mi o akos tym opryskiwaczy i czy sa godne polecenia??? nie ukrywam ze i cena jest atrakcyjna <_<

Posiadam sprzęt tej marki- 2500l, belka 18m. Jestem zadowolony z sprzętu, mam go od 3 lat i nie ma żadnych problemów. Na początku pracy musiałem troche wyregulować mapięcie sprężyn od stabilizacji belki, bo jedna strona patrzyła niżej, a druga wyżej. W tej cenie trudno znaleźć lepszy sprzęt <_<.

Dodaj odpowiedź

Zobacz także