Skocz do zawartości

Zdjęcie

pronar 1025a nie podnosi maszyny

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share andrzej-or

andrzej-or

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 17 styczeń 2016 - 19:28

mam pronara podczas orki coś stało się z podnośnikiem wjechałem w dziurę wyrytą przez dziki i ciągnik przestał podnosić rączką przy siedzeniu nie wiem co się stało podnosi tylko jak trzy mam 1 rączkę od kierownicy w kierunku podłogi wtedy rączka przy siedzeniu działa ale strasznie wolno ale orać tak się nie da jak ktoś wie co się stało to proszę o pomoc nie wiem czy coś zapchało czy może to regulator siłowy padł a może coś na tej dziurze wyłączyło się jak ktoś wie co to może być pomcy dodam że to pronar 1025a i z turem nie ma problemu tura podnosi jojstikiem jak należy

będę bardzo wdzięczny za pomoc

Edytowany przez andrzej-or, 17 styczeń 2016 - 19:35.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
pronar 1025a nie podnosi maszyny Dzisiaj, 00:08
  •  

#2 Share kamil84

kamil84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 17 styczeń 2016 - 20:50

z tą dzwignią przy kierownicy to uważaj bo możesz rozerwać tłok miałem tak w mtz-cie podnośniki mają takie same prawie sprawdz jeszcze z prawej strony pod kabiną czy dzwignia od podnośnika nie czepia za zbiornik od paliwa miałem kiedyś tak w mtz-cie też przestał nagle podnosić i wtedy rozerwałem tłok jak brałem na wymuszone dzwignią przy kierownicy. Jak to nie to to zobacz jeszcze przy regulatorze siłowym powinna być jakaś regulacja . a jak nie to to kombinuj ja nad mtz-tem siedziałem kilka dni ale sie udało. powodzenia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share andrzej-or

andrzej-or

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 18 styczeń 2016 - 18:47

ale rączka przy siedzeniu nigdzie nie haczy i chodzi swobodnie do tyłu i przodu tylko ciągnik nie podnosi zero reakcji

Edytowany przez andrzej-or, 18 styczeń 2016 - 18:49.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share ijrsm

ijrsm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 24 styczeń 2016 - 11:06

pronar 1025a nie podnosi maszyny kamil dobrze radzi z przodu prawego zbiornika wlewym rogu o dzwignie haczy

Dodaj odpowiedź