Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowacz "Skrzat"

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share WuTKa

WuTKa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 16 styczeń 2016 - 12:12

Ładowacz "Skrzat"

Witam Szanownych Forumowiczów,

Chciałbym zadać pytanie związane z ładowaczem zawieszanym "Skrzat", a mianowicie: jaka jest jego masa własna oraz głębokość kopania z łyżką podsiębierną? Posiadam ciągnik T-25 i poważnie zastanawiam się nad zagregowaniem go z w/w ładowaczem, głównie z myślą o funkcjonalności koparki. Nie znam jednak żadnych parametrów "Skrzata", bo niestety zasoby internetowe nie są zbyt łaskawe w tej materii (niemalże "biały kruk"). Najbardziej martwi mnie fakt ciężaru, jaki stanowi cały osprzęt dla ciągnika. Nominalny udźwig TUZ w T-25 wynosi (wg wszelakich katalogów i instrukcji) 600kg. "Troll", to już 650kg, więc w ogóle nie biorę go pod uwagę, choć i zdjęcia takich zestawów widziałem. Czy może któryś z Was dysponuje wiedzą na temat ładowacza "Skrzat" lub posiada takowy i co za tym idzie, może udzielić kilku informacji? Jeśli ktoś dysponuje instrukcją lub danymi technicznymi w jakiejkolwiek innej formie, będę wdzięczny za pomoc. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowacz "Skrzat" Dzisiaj, 12:09
  •  

#2 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 843 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 16 styczeń 2016 - 16:27

Ładowacz "Skrzat"

hmm, poszukaj w galerii, sam szukałem kiedyś skrzata, robiła to jakaś prywatna firma, jej właściciel miał ponoć przeprawę z jakimś molochem państwowym który skopiował skrzata i ponoć po modernizacjach wyszedł z tego Mikrus lub Troll, był kiedyś jakiś artykuł w gazecie o tym, ale dawno było i już nie wiem gdzie i jak,

skrzat to wygląda masywniej od trola, i może więcej ważyć, poszukaj filmów na YT może jakiś użytkownik się odezwie

ja jak podpinam trola do 330 to po prostym ok, ale pod strome podjazdy staje dęba i wolę na wstecznym wyjechać, z podniesieniem nie ma kłopotu, tylko środek ciężkości wypada z tyłu bardzo, trzeba jechać z ramieniem złamanym w pół i maksymalnie przyciągniętym do ciągnika

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Jakub21

Jakub21