Skocz do zawartości

Zdjęcie

Miniładowarka BOBCAT - na co zwracać uwagę przy zakupie :)

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mati224

mati224

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 15 styczeń 2016 - 21:56

Miniładowarka BOBCAT - na co zwracać uwagę przy zakupie :) Witam wszystkich. Czy ktoś z was ma miniładowarkę ze sterowaniem burtowym i mógłby mi powiedzieć co i jak należy sprawdzać przy zakupie tego sprzętu. Głównie by była wykorzystywana do przywożenia bel ,do obornika z obory na płytę i do lekkich prac w gospodarstwie. Głównie chodzi o to jak sprawdzić czy ten sprzęt jest w miarę dobry. Z góry dziękuję za pomoc ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Miniładowarka BOBCAT - na co zwracać uwagę przy zakupie :) Dzisiaj, 17:41
  •  

#2 Share pawlo36

pawlo36

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 15 styczeń 2016 - 22:27

Ja miałbym nawet taką do sprzedania :) Przede wszystkim sprawdzasz jak jeździ abyś potem się niemile nie rozczarował bo naprawa trochę może kosztować, koła muszą mielić bez żadnego problemu i tak samo maszyna musi się z łatwością obracać nawet na wolnych obrotach (zależy jaki będzie miała silnik bo jeśli mały to zadusi). O silniku nie będę pisał bo to wiadomo co i jak, natomiast hydraulikę najlepiej jest dobrze rozgrzać i sprawdzić czy czasem się jej nie pogorszy. Jakiej dużej szukasz i jaki silnik, jakie lata?

Załączone miniaturki

• CAM00909.jpg

Edytowany przez pawlo36, 15 styczeń 2016 - 22:30.

#3 Share URSUS16

URSUS16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 15 styczeń 2016 - 22:30

Miniładowarka BOBCAT - na co zwracać uwagę przy zakupie :) Jaki model chcialbys kupić? Co do sprawdzenia to pompy napędowe np podjechac pod ściane i sprawdzic czy koła sie beda krecic w miejscu. Silnik czy nie stuka nie puka nie dymi. W zależności od modelu można odchylic kabine do tylu. Widac wtedy pompy i połączenie między nimi, a silnikiem. Proponuje tam zobaczyc czy nie ma luzów. Najlepiej kup cos nie malowanego w oryginalnym stanie. Mój bobcat to model 543

#4 Share mati224

mati224

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 15 styczeń 2016 - 22:37

Miniładowarka BOBCAT - na co zwracać uwagę przy zakupie :) pawlo36 szukam właśnie czegoś takiego jak Twoja mógłbyś mi coś więcej o niej powiedzieć ? ;)

#5 Share agrowiktor

agrowiktor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 17 styczeń 2016 - 19:02

Witam ! Przyłączam się do tematu chodzi mi o to jaki model Bobcata jest najmniejszy. Żeby zmieścił się 1 x 2

#6 Share pawlo36

pawlo36

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 18 styczeń 2016 - 08:04

Ten co przedstawiłem mieści się w tych granicach, oczywiście bez oprzyrządowania ale to nie znajdziesz takiego. Te starsze były coś tam mniejsze ale praca tamtym to porażka. Luknij tu http://www.sar-pol.eu/bobcat-s70

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share agrowiktor

agrowiktor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 18 styczeń 2016 - 17:44

A Bobcat 310 jakie ma to wymiary ?

#8 Share pawlo36

pawlo36

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 18 styczeń 2016 - 19:24

Wystarczy trochę poszukać http://www.everythin...pecs-s/4659.htm

Maszyna z ponad 30-letnim stażem pracy

#9 Share Banitasnk

Banitasnk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 05 luty 2016 - 20:52

Witam. Kolego napisz ile chcesz za tą ładowarkę. Szukam czegoś takiego tylko zeby miała szerokość 110cm. 

#10 Share pawlo36

pawlo36

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 05 luty 2016 - 21:01

Jak dostanę 33 to sprzedam, ona ma szerokość 90cm na wąskich kołach a 110cm na szerokich, mam do niej łyżkę 110cm lub 90cm

#11 Share mati224

mati224

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 06 luty 2016 - 18:08

Miniładowarka BOBCAT - na co zwracać uwagę przy zakupie :) Pawlo ja kupiłem oryginalnego bobcata 853 to jest na prawdę niezła maszyna 4cylindry isuzu i dałem 29 tyś więc myślę że troszkę dużo cenisz oglądałem podobną jak Twoja marki BELLE i gościu chciał 17 ale bobcat a to to jest nieporównanie ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share pawlo36

pawlo36

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 07 luty 2016 - 08:42

Który masz rok kolego?

Każdy ceni jak uważa ale weź kolego pod uwagę rok 2008 do tego dwie łyżki, krokodyl i dwa komplety kół, znajdz mi taką taniej to stawiam flaszkę, jeszcze tak chodzącą jak moja bo nieraz cena jak dobra ale chodzi jak chodzi, już to przerabiałem, albo nagrzeje się i du... :P

Twój jest większy a te większe nieraz są tańsze niż te małe, ten BELLE to tak jak mówisz bez porównania i napewno też był starszy a wtedy parametry hydrauliki masz też bez porównania bo od 2006 roku były większe wydajność, tym się chcę pracować. A cofając się jeszcze dalej do silników dwucylindrowych a co gorsza do benzyny to już szkoda gadać a zaś ludzie mówią bo tam jest za 15, tylko pojeździć jedną i drugą to niebo a ziemia :)