Skocz do zawartości

Zdjęcie

same titan 145

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share KrzysztofWo

KrzysztofWo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 23:42

same titan 145

Witam, wpadl mi w oko taki ciagnik i chcialbym zapytac posiadaczy o jego wady i zalety (slyszalem pare niepochlebnych opinii o skrzyni biegow, nie wiem czy to prawda). Ciagnik potrzebny na 30 ha, do pracy z agregatem uprawowo- siewnym i 4 obracana z walem cambela podwojnym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
same titan 145 Dzisiaj, 11:11
  •  

#2 Share jarek1977

jarek1977

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 15 styczeń 2016 - 21:28

same titan 145 Jeśli miałbym polecić coś z Same to Laser 130 zero elektronki niezłe skrzynie 24/12 przyzwoite spalanie silnik chłodzony powietrzem ewentualnie Lamborghini chłodzony płynem a reszta to samo co Same

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share pawel2793

pawel2793

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, mechanizacja.

Napisany 25 styczeń 2016 - 18:40

same titan 145

ciągnik godny polecenia, własnie jedynym mankamentem jest to że przy zakupie trzeba szczególną uwagę poświecić skrzyni, ponieważ poprzednik mógł nie dbać o poziom oleju lub o jego wymianie. Silnik bardzo dobry, udźwig spory, małe spalanie, idzie jak czołg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share MariuszSzwarc

MariuszSzwarc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 19 luty 2016 - 20:07

same titan 145

Witam, wpadl mi w oko taki ciagnik i chcialbym zapytac posiadaczy o jego wady i zalety (slyszalem pare niepochlebnych opinii o skrzyni biegow, nie wiem czy to prawda). Ciagnik potrzebny na 30 ha, do pracy z agregatem uprawowo- siewnym i 4 obracana z walem cambela podwojnym.

Witam posiadam sama titana 145 już od 7 lat nic w nim nie robiłem przez ten czas oprucz zmian olejów. Ciągnik naprawde rakieta,9 biegów przełanczanych pod obciążeniem bajeczka.Myśle o zmianie na większy też same. Jak ktoś by chciał go kupić albo sprzedać coś większego to dajcie znać.na mariusz-ewelina@wp.pl

Edytowany przez MariuszSzwarc, 19 luty 2016 - 20:10.

Dodaj odpowiedź