soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

vodz    330

Sprzedawca twierdził, że na te modele może dać duży upust, pewnie "czyszczenie" przed nową serią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adonis9    0

Za deutz 6180 c shift jakis demo z 200 mth na jesien proponowali 350 tys. a ktos pamieta ile on w ttv kosztowal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Panowie od ilu zaczyna się cena john deere za 6155r lub 6175r direckdrive??

 

6155 DD od 400 w góre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

Chyba wszystkie ciągniki mają teraz "wspólny olej", czy się mylę? Są wyjątki?

Case farmall u pro ma oddzielnie nie wiem jak wieksze serie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianov90    15

Możecie podzielić się jakie ceny oferują Wam dealerzy za nowe modele CNH:

Case Puma 150 CVX lub 19/6

i New Holland t7.190/215 PC lub AC

i w jakim wyposażeniu są.

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    106

New holland a Case to to samo tylko ze czerwony pewnie bedzie droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianov90    15

New holland a Case to to samo tylko ze czerwony pewnie bedzie droższy.

 

Twoja odpowiedź sprawia, że ręce opadają. Piszesz tak jakbyśmy wszyscy mieszkali w jakimś buszu, nie mieli pojęcia o technologii i nagle jaśnie Pan oświecił ciemnotę stwierdzeniem : New Holland i Case to to samo......

I dla Twojej wiadomości to akurat na moim terenie, to "czerwony" bedzie tańszy gdzieś o 30-40 tysi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    106

Twoja odpowiedź sprawia, że ręce opadają. Piszesz tak jakbyśmy wszyscy mieszkali w jakimś buszu, nie mieli pojęcia o technologii i nagle jaśnie Pan oświecił ciemnotę stwierdzeniem : New Holland i Case to to samo......

I dla Twojej wiadomości to akurat na moim terenie, to "czerwony" bedzie tańszy gdzieś o 30-40 tysi. Pozdrawiam

Pisze ze to jest to samo zeby nie było pytań pod tytułem new holland czy case ale ty chyba mieszkasz w buszu bo z kim nie zagadam to mówi ze case są droższe on NH  ale napewno nie może byc takiej ruznicy jak 30 40 tyś ,bo takie farmazony to możesz wciskać ludzią  co nie maja pojecia o rzeczywistości,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianov90    15

Pisze ze to jest to samo zeby nie było pytań pod tytułem new holland czy case ale ty chyba mieszkasz w buszu bo z kim nie zagadam to mówi ze case są droższe on NH ale napewno nie może byc takiej ruznicy jak 30 40 tyś ,bo takie farmazony to możesz wciskać ludzią co nie maja pojecia o rzeczywistości,

Chłopaczku, tak się składa że mamy 2 nowe T7, 1x T6, 1x T5, Case Optum 270CVx i Kombajn CX 6080 więc nie pouczaj mnie, że nie mam pojęcia o cenach.

Masz jakąś maszynę NH lub Case, że wypowiadasz Swoje zdanie na ten temat? Czy tak jak w więkoszości tego typu wypowiedzi, że słyszałeś od kogoś kto ma kolegę który coś słyszał.....

Na moim terenie New Holland t7.210 Stage 4b PC, tuz+wom fabryczny, obciążnik, pakiet LED, opony dedykowane, Radar, oś terraglide - cena 320-330 tyś netto

Case Puma 165 CVX , plus identyczne dodatki cena do 300 netto.

Czyli Case już na bezstopniówce i jeszcze taniej, więc masz okazje zweryfikować plotki które gdzieś tam słyszałeś 2 powiaty dalej.

Dlatego się zapytałem, jakie inni mają oferty na podobne modele.

Więc jeśli nie otrzymałeś żadnej oferty na tego typu traktory to lepiej zamilcz i nie zajmuj postów.

Tak mocno Mirtrans walczy z Raitechem ??

Zgadza się. Mirtrans od kiedy pamiętam to leciał na ilość i kosił konkurencje w terenie.

Choć i tak do tej pory większość maszyn kupowaliśmy w Raitechu.

Edytowano przez bocianov90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

Jeszcze z nimi nie rozmawiałem, ale podejrzewam, że Zip Agro będzie chciało za Case Puma 150 na skrzyni 19/6 tyle co u Ciebie Mitrans za 165 CVX. W tym NH opony dedykowane, czyli wybrane przez Ciebie czy standardowe?

 

Wczoraj był u mnie przedstawiciel Agroperfektu Kisielice. Za Valtrę T144 Versu zaoferował cenę 345 tys. netto. Wyposażenie:

- 4 pary gniazd hydrauliki

- fabryczny przedni tuz bez własnego zasilania (jak używa się przedniego tuza to z tyłu można używać 3 par gniazd; żeby używać 4 par z tyłu trzeba zamknąć odpowiedni zawór i wtedy nie da się aktywnie korzystać z przedniego tuza)

- amortyzacja przedniej osi

- mechaniczna amortyzacja kabiny

- pompa 160 l

- WOM 540/540 eco/ 1000

- Sigma Power

- skrzynia Eco

- opony standard

- standardowe zaczepy

- klimatyzacja standard

- wycieraczka przednia 270o

- wycieraczka tylna ze spryskiwaczem

 

Niby to była pierwsza wycena, ale wydaje mi się, że chyba trochę za drogo. Zresztą za zestaw uprawowo- siewny Pottinger Fox 300 D + Vitasem 302 ADD w średnim wyposażeniu chcą 100 tys. netto, co też wydaje mi się dosyć wysoką ceną (choć w tym przypadku podobno duży wpływ na cenę ma euro po 4,50 zł)

Miał ktoś z nimi do czynienia? Oni zawsze mają wysokie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianov90    15

Tak, wybrałem Michelin. Bo jeśli nie weźmiesz marki opon za dopłatą, to możesz trafić na Firestone, Mitas , Michelin lub Trelleborg. Wiec nie chciałbym żeby Firestone mi się trafily:D
Dlatego napisałem pytanie żeby się rozeznać jakie ceny macie na Waszych rejonach i czy coś więcej się targować itd. A kolega Eliot poczuł się wyrocznia i ekspertem od ciągników CNH i odpowiedział mi jak dziecku w przedszkolu co widzi pierwszy raz traktor z grupy CNH:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianov90    15

Jeszcze porównywałem John Deere 6155M, to dostałem ofertę 320 tys netto na skrzyni PowerQuad Plus, przedni Tuż i tls . Czyli taki golas bardziej. A ZA MF 7614 Dyna 4 z przednim tuzem , opony 650 tył, kabina essential wołają 320 netto.
Massey 7714 miałem ofertę około 340 netto. Około 30 tysięcy wzrost ceny w porównaniu do poprzedniej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelt51    1

Jeszcze porównywałem John Deere 6155M, to dostałem ofertę 320 tys netto na skrzyni PowerQuad Plus, przedni Tuż i tls . Czyli taki golas bardziej. A ZA MF 7614 Dyna 4 z przednim tuzem , opony 650 tył, kabina essential wołają 320 netto.

Massey 7714 miałem ofertę około 340 netto. Około 30 tysięcy wzrost ceny w porównaniu do poprzedniej serii.

Ja mam oferte na MF 7714 essential przedni tuz amortyzacja ośki i kabiny opony tył 600 przód 480 za 308 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianov90    15

Ja mam oferte na MF 7714 essential przedni tuz amortyzacja ośki i kabiny opony tył 600 przód 480 za 308 netto

 

A skąd kolego jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj