soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

raul1985    10

Jaką cenę powiedzieli Ci za Kubotę M6060 ?

Edytowano przez raul1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Za wersję z pneumatyką z uwzględnieniem tego "niby" rabatu  120 netto, choć wiem że u innych dilerów można dostać do 10 tyś mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystek1992    20

Panowie proszę mi powiedzieć czy cena 290 000 brutto za John Deera 6120M juz z AdBlue to tanio czy drogo? Z bajerów to TLS, przedni TUZ i WOM, pompa 114l/min, zwiększony udźwig podnośnika, 3 pary wyjść tylnich, fotel pneumatyczny, pneumatyka, oświetlenie premium, fotel pasażera, klimatyzacja, kogut, skrzynia AutoQuad Plus 24/24 Eco Shift, amortyzowana kabina, zaczep dolny piton fix.

 

Proszę o pomoc. Pozdrawiam :)


Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

 

... walczą dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Panowie proszę mi powiedzieć czy cena 290 000 brutto za John Deera 6120M juz z AdBlue to tanio czy drogo? Z bajerów to TLS, przedni TUZ i WOM, pompa 114l/min, zwiększony udźwig podnośnika, 3 pary wyjść tylnich, fotel pneumatyczny, pneumatyka, oświetlenie premium, fotel pasażera, klimatyzacja, kogut, skrzynia AutoQuad Plus 24/24 Eco Shift, amortyzowana kabina, zaczep dolny piton fix.

 

Proszę o pomoc. Pozdrawiam :)

Widać że kryzys w sprzedaży ciągników ma odzwierciedlenie w obniżkach

Edytowano przez macin87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

To dobrze bo kumpel już zaczyna myśleć o tym by na młodego rolnika kupić :D
Żeby nie było że to jest jakaś głupia zabawa że z nudów to piszę, piszę to w jego imieniu i wszystko do niego dociera :)
 

Dzięki Panowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkd01    0

Panowie jakiś traktor 90-100KM do 200 brutto

Co polecacie?

Landini model 5D 100 albo model 5H 100 maja po 95 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkd01    0

Ale Landiniego ( bynajmniej 5h) nie dorwie za 200 brutto, 5D może tak bo jest mechaniczny

myślę że powinien coś znaleźć, niech popyta o jakieś starsze roczniki. czasem można coś trafić ze starszego rocznika w dobrych pieniądzach. Zależy czy dla kolegi ważny jest rocznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flackmistrz    11

jaki ciągnik do 200 netto, do tura

Za 170brutto masz cos z grupy CNH ok 100KM z firmowym turem Klima i obciążeniem na tylne koła itp. Warto negocjować, teraz branża ciężko idzie do przodu i dealerzy sporo opuszczają (a maja z czego...) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzibit0000    14

myślę że powinien coś znaleźć, niech popyta o jakieś starsze roczniki. czasem można coś trafić ze starszego rocznika w dobrych pieniądzach. Zależy czy dla kolegi ważny jest rocznik

 

No właśnie, zależy czy to nowy rocznik czy coś ze starszych, bo myślałem że chodzi o coś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloss    1

Tak jak kolega wyżej pisał CNH w takiej kasie to T5 albo Farmall U

Za 200 netto to dałby radę nawet U Pro z turem polskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elux    8

a jak się postarasz to nawet Maxxuma 110 z turem w tej kasie idzie ugrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

a jak się postarasz to nawet Maxxuma 110 z turem w tej kasie idzie ugrać

Tyle że już taki zwrotny nie będzie... Co do polskiego tura to się nie będę wypowiadał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Ale taki case maxxum110 może być i do tura i do pracyjako główny ciągnik a tury polskie to tylko Hydrometal :)
u nas jest Valtra N103.4 i Quicke X56 jako główny i już któryś raz do tura bylo bo z jednego węża i rozdzielcza olej leciał także nic nie jest idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj