soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
soltys48    19687

Mam oferte na Majora 80 z klimą, obciążniki, radio, szerokie opony, ale bez tura za 100 tyś netto

to i tak stosunkowo drogo patrząc na jego wykonanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elux    8

Dziś u dealera w Wlkp Maxxum 110, skrzynia 24/24+tuz przód+tur z osprzętem za 240netto- brać czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu94    1

Są takie maxxumy z taką skrzynią

 

 

na 9 stronie tego pdfu to mniejsze zdjęcie to właśnie skrzynia 24x24 a to większe to 16x16 lub 17x16

Edytowano przez krzychu94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegi    0

Witam.

Case Puma 150 (nowa)

-skrzynia 19/6

-pakiet świateł led (16 o ile dobrze zapisałem)

-szerokie kapcie

-full amortyzacja (przednia oś, kabina, fotel pneumatyczny)

- przedni tuz (nie pamiętam czy z wałkiem)

-grzałka bloku silnika

-isobus (ekran itp- podobno przygotowane pod navi)

-4 wyjścia hydrauliczne

Cena z luźnej gadki 315 tyś netto (lubelszczyzna)- handlowiec sam sugerował że to bardzo wstępna i przy rozmowie o konkretach można negocjować- poniżej 300 zejdzie.

Dopłata za skrzynie cvx-30 tyś (sama skrzynia 20 tyś plus pierdoły).

I teraz kilka pytań do użytkowników takich skrzyń- o jakie pierdoły chodziło handlowcowi?? Wspominał coś o radarach czujnikach itp ale nie wnikałem na wstępnym etapie rozmów.

Pytanie nr 2.

Czy warto "napalać" się na taką skrzynię przy użytkowaniu tego ciągnika do:

-pług 4 obracana

-agregat 5m

-brona kompaktowa 3m (plus ewentualnie hydropak)

-transport- buraki, zboże

-rozsiewacz nawozu

Generalnie koń pociągowy.

Areał na chwilę obecną 50ha ornej, klasa ziemi 1/1. Górek niewiele (jak wspomniałem wcześniej lubelszczyzna).

Handlowiec oczywiście namawiał na tą skrzynię i podstawowy argument to oszczędności w paliwie (komfortu nie wspominając). Jak to się ma do realiów??

Dodatkowo mam pytanie jakie ciągniki innych marek proponowali byście na w/w warunki?? Zależy mi na 6 cylindrach, budżet to +/- 300tyś netto.

Ze specyfikacji koniecznie szerokie kapcie, przedni tuz (coś jeszcze warto??)

Proszę o konkretne odpowiedzi z argumentacją.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Kolego od kiedy Maxxum ma 24x24? 16x16 standard , 17x16 za opcją

 

są jak najbardziej i to od zawsze, sam posiadam takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloss    1

Grzegi :jak masz sporo transportu to napewno warto(dużo niższe obroty silnika), no i napewno wygodniejsza w pracy. 

ale z tego co tu inni pisali do tej pory to za cvx powinieneś zejść poniżej 300 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    831

ja ostatnio rozmawiałem z gościem co kupił pume ale na tej zwykłej skrzyni, bo mówił, że był na jakichś pokazach i to cvx mu się tak do końca nie podobało, że niby ciężej na tej skrzyni szedł niż na tej zwykłej, i kupił na tej zwykłej. i z tego co on się chwalił to kupił tą pume (tylko nie wiem czy to 130 czy 150) za 245tys netto... 

 

możesz się zorientować z valtrą,  mi taką 155km wycenili na 330 netto, tez z tuzem i amortyzacją kabiny, a największą zaletą valtry w tej chwili to jest to, że masz osobno olej w hydraulice a osobno w skrzyni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekkmc    22

Kolego weś się upewnij czy to nie jest oferta 6090 RC a nie 6090MC, bo coś mi  z tą ceną i wyposażeniem bardziej pasuje na 6090RC.

Niestety to oferta za 6090MC, dzisiaj rozmawiałem z innym dealerem to za praktycznie golasa bez tls, tuza itd. jedyny plus to pneumatyczna instalacja hamulcowa 2+1, cena 195 netto. Dodać do niego wyposażenie jakie konfigurowałem u innego dealera to wychodzi to samo tj. około 220 a nawet drożej. Dopłata do modelu wyżej np. 6100 MC to kwota rzędu 8 tysięcy, dopłata do wersji RC około 10 tysięcy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal-12    1

Potrzebuje na szybko ceny maszyn w przedziale 120 130 km różnych marek. Z góry dziękuj

Witam,

 

Kubota 128 GXS - z amortyzowaną osią przednią na full- opcji 230 000 netto.

Kubota 110GX Full-Opcja 206 000 netto.

 

Ciągniki do obejrzenia na : http://www.traktorykubota.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurasman    10

panowie co sądzicie New Holland t6.165 w podstawie z oryginalnym turem za 288 brutto dobra oferta czy można jeszcze trochę zejść?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damiancyk17    1

John Deere 5075M w podstawie, 139.000 netto

brat za taki sam model tylko jeszcze z kilkoma piedrdolami kupil za 107 tys netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

panowie co sądzicie New Holland t6.165 w podstawie z oryginalnym turem za 288 brutto dobra oferta czy można jeszcze trochę zejść?

jak z turem to dobra cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurasman    10

brat za taki sam model tylko jeszcze z kilkoma piedrdolami kupil za 107 tys netto.

 

może to był 5075 E!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafiRylsk    1

Valtra n103.4 podstawa-200tys. netto
Valtra n104 podstawa-250tys. netto
Valtra a83 podstawa-160tys. netto
Ceny do negocjacji z 15.02.2016 Rolbud Gluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43

Poproszę o ceny:

Deutz Fahr 5080G

Deutz Fahr 5080C

 

W opcji z rewersem elektrohydraulicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emo87    5

Ile kosztuje Kubota około 75 koni ? 

 

kubota 7060 116 netto cena z lutego 2015


aaabbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

gdzie taka cena? jakie wyposażenie??po targach czy nie?Mi powiedzieli ok 125 za słabo wyposażoną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emo87    5

cena zakupu w podstawie. w kubocie za bardzo nie ma opcji dodatkowych jedynie jakies obciazniki i sprężarka

na allegro jest teraz za 139 brutto


aaabbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj