soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

Eliot    109

mam t4 85 i przedstawiciel mówił mi że nie ma sensu płacić więcej za to samo tylko w innej barwie a że u Ciebie jest taniej chłopczyk i znawco to nie znaczy że tak jest w całym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianov90    15

mam t4 85 i przedstawiciel mówił mi że nie ma sensu płacić więcej za to samo tylko w innej barwie a że u Ciebie jest taniej chłopczyk i znawco to nie znaczy że tak jest w całym kraju

 

 

Właśnie dlatego zadałem pytanie o pume i T7 żeby zorientować się co proponują inni dealerzy:) i u mnie też zawsze NH był tańszy lub w tej samej cenie co Case, ale sytuacja w maszynach rolniczych jest dynamiczna wiec należy Swoją wiedzę aktualizować często. Na małym traktorku jak Twój to i tak nie ma prawie różnicy z jakiej marki weźmiesz bo są maleńkie różnice w cenie:))

Zachodniopomorskie okolice Stargardu

To na Masseya uważam ze masz dobra ofertę, jakby mu dołożyć przedni WOM to byłby w identycznych pieniądzach co New Holland. Naprawdę dobra oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

Bociano ja mam ofertę na t7.175 t4b w wersji : tuz + miękka oś + Side winter II , najlepszy fotel , full led na oponach 650 + jakieś tam drobne dodatki za 295netto , ta różnica pomiędzy pumą a t7  nie wynika z tego, że pumę teraz do końca grudnia wyprzedają , gdyż nie spełnia norm spalin ? T7 ma najnowsze normy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75

New holland t7.190(150km)odpowiednik pumy 150: opony 710 power command 19+6  joystki+tuz+monitor+side winter II+mieka oś+4 pary hydraulik tuz najlepszy fotel led full 290 tys bez większych negocjacji. Jeśli ktoś dałby mi cvx za 300 tys pume 150 to nawet bym się nie zastanawiał. Z tego co się orientuje to cvx czy autocomand ok 30tys zł kosztuje. Więc kolega powyżej jesteś albo dobrym klientem albo diler rżnie wszystko w okolicy. 290+30=320.tys na bezstopniówce a ty masz ofertę na model większy 165 km.

Ferguson 7714 oś amortyzowana 3 pary hydraulik 260.tys przy dzisiejszej cenie euro (4.5 zł)  wzwyż tak na szybko przez tel . Także te 30.tys to jakiś wałek. Wzrost może był ale nie aż taki.

 

 

Edytowano przez mtz55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianov90    15

New holland t7.190(150km)odpowiednik pumy 150: opony 710 power command 19+6  joystki+tuz+monitor+side winter II+mieka oś+4 pary hydraulik tuz najlepszy fotel led full 290 tys bez większych negocjacji. Jeśli ktoś dałby mi cvx za 300 tys pume 150 to nawet bym się nie zastanawiał. Z tego co się orientuje to cvx czy autocomand ok 30tys zł kosztuje. Więc kolega powyżej jesteś albo dobrym klientem albo diler rżnie wszystko w okolicy. 290+30=320.tys na bezstopniówce a ty masz ofertę na model większy 165 km.

Ferguson 7714 oś amortyzowana 3 pary hydraulik 260.tys przy dzisiejszej cenie euro (4.5 zł)  wzwyż tak na szybko przez tel . Także te 30.tys to jakiś wałek. Wzrost może był ale nie aż taki.

 

Na Fergusona masz dobra oferte, z jakiego rejonu jestes?

Na New Hollanda zresztą też nie złą.

Jaki dealer NH Ciebie obsługuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    109

no nie wiem szukałem traktora pomocniczego i pytałem korbanka o fenda I uwierz mi że ruznica była co do nh ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

Tak wersja z podłokietnikiem, dzięki za info , widzę , że trzeba targować się : Chłopaki .... skąd Wy te oferty na Mf serii 7 macie na 6 cylindrach poniżej 300 , jak mi gościu powiedział 330netto za 6613 na dyna 6 z ośką i tuzem... to jest nieporozumienie... 280 mi powiedział za 5612 w tym samym wyposażeniu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75

Nh agrohandel 

Dolnoślaskie

Obecnie mam wrażenie że wszystkie ciagniki wieksze 6 cylindrów sprzedaż spadnie bo naprawdę w nowym prowie ciężko ciągnik było za 300 tys kupić i mieć odpowiednią ilość punktów.  A dilerzy chyba widzą o co ludzie  pytają. Co innego ciągniki ok 200tys. i z tego co widzę ich ceny poszybowały pod 250 np. nowe john 6mc/rc t5 czyli tzw. pomocnicze w średnich i dużych gospodarstwach. 

Z korbankiem sam się zdziwiłem że taką ofertę dostałem.

Tutaj [galleryimg=665214]  koega ma właśnie pume 150 kupioną za 300tys.

Edytowano przez mtz55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

Jeszcze porównywałem John Deere 6155M, to dostałem ofertę 320 tys netto na skrzyni PowerQuad Plus, przedni Tuż i tls . Czyli taki golas bardziej. A ZA MF 7614 Dyna 4 z przednim tuzem , opony 650 tył, kabina essential wołają 320 netto.

Massey 7714 miałem ofertę około 340 netto. Około 30 tysięcy wzrost ceny w porównaniu do poprzedniej serii.

                                                                                              

OFERTA SPRZEDAŻY

 Ciągnik Massey Ferguson 7615 Dyna 6 ECO ES

 

AMORTYZOWANA OŚ QUADLINK&UKŁAD HYDRAULICZNY LOAD SENSING - 110 L/MIN.

Wyposażenie standardowe:

- moc max. 150 KM przy 1950 obr/min. wg ISO TR14396,

- moc nom. 140 KM wg ISO TR14396,

- moc max. 175 KM z EPM wg ISO TR14396,

- moc homologowana  kW/KM - 123/167 przy 2100 obr/min.,

- silnik AGCO POWER, 6-cyl., poj. 6.6 l, Common Rail, 4 zaw/cyl., Tier 4,

- AMORTYZOWANA OŚ QUADLINK,

- FUNKCJA SPRZĘGŁA W HAMULCU,

- programowanie obrotów silnika,

- układ SCR II generacji + DOC,

- skrzynia Dyna-6 ECO, 24/24 (40 km/h) + hydr. przekł. nawrotna,

- system AUTODRIVE & SPEEDMATCHING,

- klimatyzacja + ogrzewanie kabiny,

- KLIMATYZOWANY SCHOWEK,

- fotel pneumatyczny,

- siodełko dla pasażera,

- analogowo-cyfrowa deska rozdzielcza,

- duże teleskopowe lusterka zewnętrzne,

- wycieraczka tylnej szyby ze spryskiwaczem,

- zaczep górny automatyczny, przestawiany wysokościowo,

- zaczep dolny do przyczep jednoosiowych ( dolna belka ),

- zaczep dolny KULOWY,

- ogumienie przód  540/65 R28,

- ogumienie tył       650/65 R38,

- błotniki tylne 2,55 m z przedłużeniami,

- przednie błotniki - SKRĘTNE,

- tylny TUZ - udźwig 7100 kg, kat. III,

-przedni TUZ.

- UKŁAD HYDRAULICZNY LOAD SENSING - 110 L/MIN.

- EHR - sterowanie TUZ-em,

- system AKTYWNEJ AMORTYZACJI W TRANSPORCIE,

- tylny WOM -  540/540E/1000/1000E obr./min,

- ELEKTRONICZNA ZMIANA PRĘDKOŚCI WOM,

- AUTOMATYKA WAŁKA W.O.M,

- sterowanie W.O.M.( START/STOP ) + TUZ z błotników tylnych,

- 3 pary wyjść hydraulicznych,

- oświetlenie robocze przednie ( 4 szt. ) i tylne ( 4 szt.), montowane w dachu,

- oświetlenie robocze przednie na słupkach kabiny ( 1 para ),

- oświetlenie robocze na tylnych błotnikach ( 1 para ),

- oświetlenie na słupkach kabiny - 1 para,

- światło ostrzegawcze - "kogut" x 2 szt.,

- instrukcja obsługi w języku polskim,

- radio MP3,

- obciążnik blokowy pod ramą 265 kg,

- obciążniki przednie demontowane 720 kg ( 12 x 55 kg, 1 x 60 kg z zaczepem ),

- instalacja pneumatyczna jedno i dwu-obwodowa.

Cena netto       102 000,00 euro

 

Kraj pochodzenia:                                  -Francja

Okres gwarancji:                                   -12 miesięcy

 

dzisiejsza oferta jaką dostałem, oczywiście do negocjacji, ale chyba cena sporo przesadzona...

Edytowano przez welwos29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianov90    15

MTZ55,  260 tysi za MF to naprawde EXTRA!! cena. Mi  zawsze wyskakują z ofertą powyżej 300 tysi za 7614/15. Jak Euro było po 4,2 to zeszli na 280 netto. Ale teraz to porażka przy euro 4,5 zł...

 

Kolego Welwos,  te 102 tys euro to chyba na 0% rabatu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

i najlepsze jest to że sam przedstawiciel się przypałętał do mnie  :huh: byłem dziś zapytać o John Deere-a 6155R ze skrzynią direct drive, siedzenie tylko było zwykłe reszta premium cena 400 tyś netto do negocjacji. valtra t174eco opcja versu 370 tyś netto do negocjacji. Zostaje przy marce Valtra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

 versu -> przedni tuz + 1000 kg balastu + 1 para gniazd hydrauliki, przednia oś Aries+ HD, tylna oś 750 z wzmocnieniem siły hamowania, pompa 115litrów Ls + 4 elektrohydrauliczne gniazda, u-pilot, quick steer, halogeny robocze led, 2 koguty, 3 wycieraczki szyb + spryskiwacze,wom 540/540E/1000HD (wzmacniany), klimatronic, sigma power. opony 540 i 650 tył r42, to tak co ważniejsze wymieniłem, nie chce mi się 3 kartek A4 przepisywać słowo w słowo  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

 versu -> przedni tuz + 1000 kg balastu + 1 para gniazd hydrauliki, przednia oś Aries+ HD, tylna oś 750 z wzmocnieniem siły hamowania, pompa 115litrów Ls + 4 elektrohydrauliczne gniazda, u-pilot, quick steer, halogeny robocze led, 2 koguty, 3 wycieraczki szyb + spryskiwacze,wom 540/540E/1000HD (wzmacniany), klimatronic, sigma power. opony 540 i 650 tył r42, to tak co ważniejsze wymieniłem, nie chce mi się 3 kartek A4 przepisywać słowo w słowo  :P

To oferta za skonfigurowaną przez Ciebie wersję czy z placu od dilera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

Ciągnik konfigurowany do wyprodukowania w fabryce. Pomagał i doradzał kolega który jest przedstawicielem Valtry. Ogólnie sporo tego bylo razem z opcją Valtra Unlimited

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

MTZ55,  260 tysi za MF to naprawde EXTRA!! cena. Mi  zawsze wyskakują z ofertą powyżej 300 tysi za 7614/15. Jak Euro było po 4,2 to zeszli na 280 netto. Ale teraz to porażka przy euro 4,5 zł...

 

Kolego Welwos,  te 102 tys euro to chyba na 0% rabatu:D

wątpię żeby nawet z tym ich rabatem cena zeszła poniżej 80 tyś euro za ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianop    3

Oferowano mi New hollanda t6.125 za 228tys netto.Z wyposażenia to silowniki 90 reszta standart. Strasznie drogo sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz121515    14

Oferowano mi New hollanda t6.125 za 228tys netto.Z wyposażenia to silowniki 90 reszta standart. Strasznie drogo sie wydaje.

Zdecydowanie, wcześniej ktoś pisał cene za JD 6125M w granicach 250tys. netto. A jak ceny innych New Hollandów chodzi mi o t5 i td5 pytam tak dla orientacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Zetor Proxima Power 100 ,klima,szerokie gumy,siedzenie pneum,obciążniki prz+tył,regulowana kier,radio i kogut, cena 178000 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz121515    14

Zetor Proxima Power 100 ,klima,szerokie gumy,siedzenie pneum,obciążniki prz+tył,regulowana kier,radio i kogut, cena 178000 brutto.

Kuzyn kupił taką samą Proxime Power z 2015 roku w bardzo podobnym wyposażeniu za 136000 zł netto, ale widzę że chyba przepłacił, mógł coś jeszcze urwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jumzd65m    13

Strasznie dużo czytania :) 
Ktoś mi podpowie coś z same lamborghini do 80 km? Jak to cenowo wygląda? :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

Mam oferte na Valtra N 103.4 H5  HiTech za 230tys netto. 

 

20 + 20R biegów (do 40 km/h)

pompa 90 l/min

3 wyjscia hydrauliczne

opony 540/65 R38 oraz 440/65 R28 Michellin

 PRZEDNI TUZ + 650 kg obciążnik

klimatyzacja, podgrzewanie bloku silnika 230V, fotel operatora pneumatyczny, siedzenie pasażera

 

Tanio czy drogo bo w valtrach sie nie orientuje?

Edytowano przez krzychuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beorn    1

 

Witam,

 

Steyr profi 6125, 2016r. - miękka oś, TUZ Zuidberg, amortyzowana kabina, pneumatyczny fotel low frequency, multicontroller, trzy pary hydrauliki, opony 480 i 600 Mitas, skrzynia 17x16, monitor afs700, siłowniki 90mm, grzałka w bloku,  pełne oświetlenie, szerokie błotniki, cięgło hydrauliczne, pnematyka 1 i 2 obwodowa, drobiazgi - dwie lampy błyskowe, radio, cb, klakson "tirowski", 263 tys. netto. Co myślicie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj