soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

Fugeo    277

Orientuje się ktoś ile aktualnie trzeba dać za:

 

 

New Holland T6.155/165 + amortyzowana przednia oś + przedni TUZ

Kubota M128GX + amortyzowana przednia oś + przedni TUZ

Case Maxxum 120 CVX + amortyzowana przednia oś + przedni TUZ

 

Oraz ile trzeba dopłacić za dołożenie przedniego ładowacza do każdego z tych ciągników.

 

Interesują mnie ceny netto

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtaso    11
Napisano (edytowany)

Deutz Fahr 5090.4g MD GS z klimatyzacją, fotelem pneumatycznym, szerszymi oponami, skrzynia 20/20 HiLo, ale bez pneumatyki kosztuje 150 netto. 

Edytowano przez wojtaso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flackmistrz    11

Znajomy przyprowadził tydzień temu Case farmall 95 pełna mechanika  zwykła skrzynia klimatyzacja 400kg balastu na przodzie zaczepy + szerokie kapcie wynegocjował 130tys brutto z tym ze to model z 2015r. Ja tez szukam i skłaniam sie bardziej ku NH 4.85 na chwile obecna cena stanęła na 150tys brutto opcja podobna jak wyżej tylko trochę więcej elektroniki (wiem ze to te same ciągniki, ale w NH nie chcą za bardzo negocjować). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smilowo    0

A te Farmtracki to dobre ciągniki czy taki szał jakiedyś był z pronarem a pużniej cisza??

co do pronara to w 2008 roku zakupiłem model 82a i do dziś użytkuje go na 30 hektarach . Dodam ,że narazie odpukać nie było żadnych awari ale chce kupić jakiegos nowego john deera  najprawdopodobniej 5075 e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flackmistrz    11

Za tą T4 to w wyposażeniu podstawowym ? 

Tak tak, wersja podstawowa. Jakbyś chciał coś bardziej na bogato (przedni tuz, albo jakiś CVT etc.)  trzeba dopłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZF9641    22

Flackmistrz  nie porównuj tych cen ,bo t4 to odpowiednik farmala c a nie farmala a ,którego kupił znajomy . To są zupełnie inne ciągniki ,Ty wybrałeś nowszą ,bardziej skomplikowaną i komfortową serię i z tego wynika cena . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Tak tak, wersja podstawowa. Jakbyś chciał coś bardziej na bogato (przedni tuz, albo jakiś CVT etc.)  trzeba dopłacić

 

ja miałem ofertę do prowu na takiego na prawie full to cena 150 tys zł netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewenement    1

nie wiem skąd wy bierzecie te ceny za t4. t4 w praktycznie fullu ( 2 pary wyjsc,pneumatyka,dodatkowe swiatła itp) kosztuje w granicach 140 tyś ale netto, za 140 brutto to kupisz ale td.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flackmistrz    11

nie wiem skąd wy bierzecie te ceny za t4. t4 w praktycznie fullu ( 2 pary wyjsc,pneumatyka,dodatkowe swiatła itp) kosztuje w granicach 140 tyś ale netto, za 140 brutto to kupisz ale td.

 

 

ja miałem ofertę do prowu na takiego na prawie full to cena 150 tys zł netto 

 

Jeśli chcecie moge dać wam numer na priv do handlowca z naszego regionu. Sami zadzwońcie przekonacie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

nie wiem skąd wy bierzecie te ceny za t4. t4 w praktycznie fullu ( 2 pary wyjsc,pneumatyka,dodatkowe swiatła itp) kosztuje w granicach 140 tyś ale netto, za 140 brutto to kupisz ale td.

 

140 brutto w postawie tzn z mechanicznym rewersem skrzynią 12x12 , bez klimy radia , bez EDC zwykły liftomatic to może tą cenę zrobi ...

 

w wypasie tzn elektrohydrauliczny rewers z regulacją czułości reakcji skrzynia 24x24 klima radio , szyberdach , siedzenie pasażera , elektrycznie załączanie napędu i blokady , sterowanie wom i podnośnikiem z błotnika , podnośnik elektryczny ( EDC ) , pneumatyczny fotel , 3 pary wyjść hydraulicznych , komplet oświetlenia , przedni tuz , opony 380 R24 z przodu i 480 R34 z tyłu za 150 netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystek1992    20

JD 6120M z AdBlue 2016 rok w tym klima, skrzynia 16/16, komplet oświetlenia plus kogut, TLS, 3 pary szybkozłączy, pneumatyka plus fotel pneumatyczny, automatyczny zaczep, zaczep rolniczy, zwiększony udzwig tylnego tuzu, opony przód 420 tył 520 czyli standard.

 

230 000 netto.


Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

 

... walczą dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CaseBizon    9

Orientuje się ktoś ile kosztuje brutto Case farmall 105a i czym sie różni od Case farmall 105 u? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kromlek    3

ile za zetora forterre 120 bądź 130 przedni tuz, gumy 480/ 600, spawania felga, komplet zaczepow, kabina lux?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382

Wie ktoś może ile cenią Deutza 5090C i Kubotę M8560? Najlepiej z klimą, obciążnikami, wzmocnionym udźwigiem i na najszerszych gumach...


Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Kubota M8560 obecnie 140 netto, klima i obciążniki w standardzie (choć i z nimi nie jest zbyt ciężka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

co wybrac mf 6612 cz df 5120? wady i zalety

 

6612 jest dużo większy od 5120.

Jak chcesz podogne gabarytami to porównuj mf 6612 do agrotrona 6120 lub df5120 do mf 5612.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382

Dzięki @Kris, a nie Orientujesz się może jak z ceną za M100GX II? Wyposażenie jw.


Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Co do MGX-a to niestety nie pomogę bo interesowały mnie tylko albo M6060 albo M8560 i o nie pytałem dokładniej. Ale ogólnie jeśli patrzysz na coś większego i cięższego jako główny to M8560 chyba nie bardzo pasuje. Jako pomocnik jak najbardziej ok, zwinny, szybki, mega dobry skręt ale jako główny na trochę więcej ha jak na swoją moc wydaje się trochę zbyt mały gabarytowo i jak wspomniałem zbyt lekki nawet z obciążnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382

Dlatego ciekawe jak cenią M100 no i SDFa w tej mocy, bo Agrotron 6120.4 pewnie 240+...


Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj