soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jurasman    10

RC i MC kolego będą dalej z tym, ze z adblu serie 6M poszerzą o mniejsze modele ja ostatecznie zostałem przy RC, za 2 miechy ma być :)    

 

a który dokładnie model RC wybrałeś?Na jaki areał?Do jakich maszyn?Powoli się rozglądam za czymś na przyszły rok w zastępstwie za proxime bo trochę za mała i za słaba do agregatu talerzowego,pługa 4 obrotowej na 40 ha + łąki.RC bedzie w sam raz czy bardziej R-ka?

Edytowano przez jurasman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipeusz    0

A steyr kompackt 85 jaka cena???warto???ile za przeglądy sie płaci??wady???zalety???proszę o jak najwiecej opini.

Steyr Kompakt 4085 - 135000 brutto, w podstawie z kilkoma opcjami, z tego co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegi    0

Valtra t144 active (typ skrzyni) amory przód + kabina, przedni tuz bez wom, 3 pary wyjść, obciążniki kół tylnych, balast ok 1000kg na przedni tuz 350k do negocjacji. Bez amortyzacji i kilku innych drobnych pierdół za ok 300k da rade wyrwać. Tylko potem koszty serwisowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek44    0

Dziś byłem w zetorze i mi powiedzieli ze wszytskie modele poszły w dół. Największy zetor nawet 40 tysięcy. Przedstawiciel powiedział, że wszystkie marki pójdą w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19551

a zauważył ktoś ,że na olx'ie i allegro niema wcale wystawionych farmtrack'ów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Jasne że pójdą w dół bo dealerzy już wiedzą że pierwsze ciągniki na prow to sprzedadzą w 2018.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    161

John Deere 5075e 110000 netto szerokie ogumienie, klimatyzacja, skrzynia 12x12 z rewarsem elektrohydraulicznym, wałek wom 540/540eco, zaczep górny transportowy dolny rolniczy, 200 kg obciążenia z przodu, błotniki przednie  i chyba tyle.   Jak myślicie dobra cena 

 

Edytowano przez Jakub667

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

Jaku667 ja za takiego z pneumatyką 1 i 2 obwodową, 2 prędkości WOM, - 116tys netto

CASE Farmall 85A - 86 km skrzynia 12/12, klima, 2 wyjścia hydro, rewers hydro, pneumatyka, 124 tys netto,

 

Deutz-Fahr 5090.4 - 84km, rewers ele-hydro, klima, okno dach, skrzynia 40/40, - 160tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

myślę że cena dobra choć mógłbyś jeszcze ze 3-4 tys utargować albo jakieś obciążniki gratis dostać ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezdziec    1

Pronar 5340 106 km na podzespołach deutz czyli np silnik Deutz, most ZF, skrzynia również ZF, hydraulika Bosch, podnośnik rowniez bosch w standardzie dodatkowo 3 pary wyjsc hydraulicznych, rewers, pólbiegi, 4 prędkości wałka, oddzielny zbiornik na olej do hydrauliki, EHR na blotnikach, komplet zaczepów, mocowania na tuz tylny hakowe, waga 5 ton, radio, w takim wyposażeniu standardowym Pronar za 120 tyś Netto. Pomoge jak cos wiecej trzeba powiedziec o tym ciagniku woj. podlaskie i część mazowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba5997    11

http://olx.pl/oferta/zetor-major-80-silnik-deutz-ursus-farmtrac-kubota-CID757-ID6yuDN.html#6320aeb3a9 jeżeli cena jest autentyczna i kolega wyżej miał racje a pro po tych rabatów to cena majora spadła o około 15 tyś netto,20 brutto. Aktualne ceny produktów rolnych sprawią że za pół roku spadnie jeszcze bardziej bo fabryki przecież muszą mieć obrót. Mnie osobiście cieszy spadek cen nowych ciągników bo to spowoduje równomierny spadek też i używanych, które wraz ze wzrostem wieku od kilku ładnych lat utrzymują tą samą cenę.

 

Edytowano przez kuba5997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fartom    11

Koledzy ostatnio przeglądałem oferty dilerów i zaciekawiła mnie wzmianka o ,, możliwości finansowania watu" przy zakupie ciągnika, wie ktoś może o co to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Że dostaniesz kredyt na vat. Większość finansowań obejmuje kwotę netto tylko, a finansowanie vatu bedzie pewnie polegało na kredycie max do 6 miesięcy w wysokości vatu poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati5720    44

może zna ktoś cenę zetora proxima 80 w podstawie (golas) ?


"John Deere bez kompromisów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelorolnik    2

może zna ktoś cenę zetora proxima 80 w podstawie (golas) ?

 

126 tys netto do zjazdu około 3% .Cena ze stycznia 2016.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Zna ktoś cenę Kuboty 8560 z przednim tuzem ? szersze koła , wom 540e , oraz MX 100 GX w podstawie z tuzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    106

Te pronary to kiedyś były wszędzie a dziś nie ma ich to coś znaczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezdziec    1

przez 2-3 lata Pronar nie produkowal swojego ciagnika tylko ściągał gotowego Belarusa. Teraz w tej cenie i wyposażeniu Pronar bedzie widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    106

Napewno nie u nas ,każdy ma wyrobione zdanie a szczególnie te wersjie 105 koni nie pamietam ich symbolu ale kazdy sie tego pozbywał szybciej niż kupił.Pronar to nie fabryka tylko montownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezdziec    1

z ciagnikami to masz racje bo są one skladane z podzespołów ale z przyczepami, zielonka, komunalka a przedewszystkim felgi to już inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    106

Przyczepy pronar są naprawdę stabilnie wykonane ale traktory???te plastikowe wykonczenie kabiny znikło czy jeszcze tak to wygląda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj