pawelgawel

Ceny Uslug Rolnych 2016

Polecane posty

Renault85-15TX    190

Usługa to usługa jak się coś zepsuje to płaci się z własnej kieszeni czy to robota ciągnikiem czy kombajnem. Więc jak rozwalił oponę na Twoim polu to Ciebie ma to nie interesować, nie uważał to popsuł swój sprzęt i niech sam ładuje. Nawet jak byś tam zostawił brony a on by na nie wjechał to jego nieuwaga że nie zobaczył i tyle. Nie przejmuj się niczym i nie płac mu żadnych pieniędzy. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Dokładnie jak kolega mówi nie płac nic usluga to usluga a koszty napraw to juz jego sprawa. Po 2 jak ja jade cos robic to pytam czy zadnych niespodzinek nie ma w granicy przy drogach polnch itd. I mówie serio u jednego na wsi to sa kamienie w granicach na 7-8 cm wystajace i niby nic dziwnego tyle ze ostre jak noze i ułozone do góry.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomal_one    41

Ta opona jest tylko nacięta i nie zeszło z niej powietrze? Nacięcia nie są na bocznych ścianach opony? Jako usługodawca powiem - niech się goni, w cenie usługi ma amortyzację (tzn. powinien mieć), a samych takich nacięć mam pełno na good year'ze i po żadnych żelastwach nie jeżdżę. Zawsze można takiego postraszyć skarbówką :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol2997    4

Nie ma takiej opcji żebyś mu oddawał kasę. W mojej okolicy nie ma takiego czegoś. Płacisz za zrobienie i jego sprzęt cie nie obchodzi. Tylko zależy jaki to usługodawca. U mnie teraz został tylko jeden i swoje robi na końcu jak ma czas. On już dobiera tak cenę ze naprawy są juz wliczone. Nikt inny nie zajmuje się usługami bo jak np wyjedzie i coś nawali to tylko stratny będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonju77    56

Dokładnie tak ,ja wynająłem goscia do orki i skrzywił lemiesz na kamieniu ,czy to moja wina? nie było mowy o jakiś pieniądzach dodatkowych na zakup lemiesza dałem mu troche więcej za usługę ale to tylko mój dobry gest ,zresztą on niczego nie oczekiwał w sensie kasy na nowy lemiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2186

     Kilka, czy kilkanaście lat do tyłu podwieszali lemiesze na kukurydzy ;[ . Ja osobiście przed rozpoczęciem,, informuję o,, niespodziankach'',zależy mi na szybkim i bezproblemowym wykonaniu usługi, usługodawca przynajmniej wie gdzie i czego na bank może się spodziewać.   Przy hydrancie celowo zostawiłem śliwkę,przynajmniej widać w qq,no przy opryskach trochę żle,ale o tam. ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Kurcze ja też tak chce, mam do wymiany cepy i belki w przenosniku by się przydało. Jadę kosic na usługę łapię pierwszy większy kamień i gospodarz wymienia ;)
Tak na serio pogoń łajze, jak chce zarobić to niech pracuje uczciwie a nie szuka jelenia nic mu nie płać i zażądaj faktury za usługę!


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Panowie jak liczyć usługę ładowania obornika turem? Potrzebuję wynająć kogoś do załadunku i nie wiem jak to liczyć? od roboty czy na godzinę?  I jakie stawki wogóle obowiązują?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

świadczy ktoś usługę rozsiewania wapna na północnym mazowszu? 

okolice Chorzel, Myszyńca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2186

    Za 3,5 t     25  zł, u nas byś nie zarobił,raczej w okolicach 12- 15 zł,w sumie to max 5 podejść [no chyba że poligon więc cena realna]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

kolego w mojej najbliższej okolicy nikt takiej usługi nie wykonuje, jest tylko jeden co ładuje teleskopem jcb i tylko na godziny 200,- i nie ważne czy stoi czy robi...a ja ładując liczę tylko za pracę i nie raz wychodzi to dużo taniej niż jcb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Hej ile bierzecie za sadzenie obsypywanie i wykopanie 1 ha ziemniaków

U mnie sadzenie 1raz nawóz rozsiewaczem pryskanie i obsypywanie kopanie Anna i przywóz do domu wlasciciela wychodzi za 1ha 500zł chyba ze pole blisko trochę taniej oczywiście właściciel przygotowuje ziemię do sadzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angus3345    0

Panowie poradzcie ile wziac za orke Zetor forterra 9641+kuhn multimaster 102

Edytowano przez angus3345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj