pawelgawel

Ceny Uslug Rolnych 2016

Polecane posty

PATr    409

Najlepiej jest brać od przyczepy jak trawa jest duża lub jest blisko składowana, jak daleko lub wertepy to wtedy za godzinę lub więcej za przyczepę a za hektar to raz usługodawca zarabia dużo jak mała trawa a jak duża to ten co u niego robisz usługę więc za przyczepę lub godzinę to taki kompromis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Kolego ja wiem o minimum 3 nowych przyczepach w Twojej okolicy co jeżdżą na usługach. Biorą 300zł za

 

 

Jakieś są tylko że z tych co ja wiem robią tylko dla siebie więc ile brać sami nie wiedzą. Na moim terenie dominą prasy rolujące bo jest sporo gospodarstw o małym areale i wolą bele. Wczoraj brałem po 250zł za godz i nikt nie narzekał  więc raczej jest dobrze.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajo    1

ile za
mf 3050 + kosiarka 1.65m
mf 3050 + grabiarka 7 gwiardowa
brac od godz i od ha ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Za kosiarek 130zl za godz za zgrabiarke 90zl za ha.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawciu22    9

hej ile bierzecie za zgrabianie ale zgrabiarką karuzelową i za przetrząsanie przetrząsarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Przetrząsanie karuzelową 7,6m 130zł/ha zgrabianie, 7,20m 110zł/ha


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Za 50 to bym sprzętu nawet nie dotykał z racji tego że zamiast coś zarobić bym dokładał.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19686

dokładnie sprzęt też się zużywa za 50 bym wolał nająć niż swoje wyciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolnin   
Gość rolnin

Cześć, ze względu na to że za pasem już sezon powiedzcie mi koledzy ile wziąć za mały kombajn z sieczkarnią, dokładnie chodzi o claas compact (sieczkarnia, 2,5 m kosa ). Woj. Małopolskie. Ile wy cenicie za podobne kombajny ? Interesuje mnie stawka na godzinę, w ha było by ciężko liczyć a na oko to chłop w szpitalu umarł  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1490    6

Witam c-330 +kosiarka z-105 godzina 90 zł to dobrze czy dużżżo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1995    111

Ile w tym roku braćza koszenie Bizonem rekordem,w tamtym roku brałem 340zł/godz i chyba zostane przy tej stawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

Ile w tym roku braćza koszenie Bizonem rekordem,w tamtym roku brałem 340zł/godz i chyba zostane przy tej stawce

 

a ile ha za godz wykosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorgi    576

Fajnie, że u was są takie usługi do robienia.. U nas nie ma nic, kombajn ma kazdy we wsi, prase tez (oprócz mnie :D).. A co mówić o koszeniu traw ;/ Ale kiedys miałem kawałek do wykoszenia do wziałem 100zł, bylo tam moze 0,5ha, i wywiozłem jedną beczke szmba sąsiadowi to wziałem 50zł. Drogo, tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

ile kosztuje prasowanie słomy mniej wiecej ? no belki takie 120 cm prasa lely 10 zł od sztuki i siatka jego to duzo czy nie jak u was ceny chodza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Ile w tym roku braćza koszenie Bizonem rekordem,w tamtym roku brałem 340zł/godz i chyba zostane przy tej stawce

 

ja biore 380zł/h, a skosic mozna i 3ha i 1ha na godzine wiadomo.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Fajnie, że u was są takie usługi do robienia.. U nas nie ma nic, kombajn ma kazdy we wsi, prase tez (oprócz mnie :D).. A co mówić o koszeniu traw ;/ Ale kiedys miałem kawałek do wykoszenia do wziałem 100zł, bylo tam moze 0,5ha, i wywiozłem jedną beczke szmba sąsiadowi to wziałem 50zł. Drogo, tanio?

Jak beczka miała 2500 l to drogo, a jak 13000 l to tanio  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabaz    98

@warchest u mnie Lely- siatka moja ,sloma,siano 10 zł . Sianokiszonka z nożami 12 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczucha    0

Potrzebuję aktualne ceny za usługi w mazowieckim: orka, talerzowanie, bronowanie, siew nasion, wałowanie. Musze odtworzyć 1 ha łąki. Czy ten zakres robót wystarczy i jakie koszty.  Z tego co patrzyłam to mi wychodziło ok. 1300 zł/ha bez nasion. I jeszcze pytanie odnośnie zbiorów: ile mniej więcej z hektara łąki będzie plonów (ile balotów siana) dodam, że teren podmokły. dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj