Polecane posty

Kelton    5

Wątpię w to chyba, że jakiś rozpaczliwy. U nas włókniny jeszcze nie wszyscy kopią lub zaczynają w 3 różnych polach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

To nie watp, bo grunt w tym tygodniu na okolicy idzie do kopania. Raz ze wczesnie sadzony a 2 nie było przymrozkow i ziemniaka nie przychamowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

Podkarpacie oferta z hurtowni 0,53gr  patologi ciąg dalszy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    706

I o czym to świadczy. A o tym że towaru w opór... Niech się najpierw w pierś uderzy ten który wszedł w młodego ziemniaka, albo zwiększył areal a później niech jęczy na forum. Już to kiedyś powiedziałem, że w naszym mądrym kraju cena będzie wtedy gdy będzie nieurodzaj, ewentualnie kilka lat pod kreską to wykruszą się "niedzielni plantatorzy"
Ps.
Tak dla jasności nie posiadam młodego ziemniaka, a to co się teraz dzieje było do przewidzenia po dobrej cenie tego ziemniaka w zeszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

co to sie stało ze na igrit jest wiecej ofert kupna ziemniaka niz sprzedazy? skończyły sie spod okryc  na sieradzu? bo u przykrywane sie skończyły a grunt mizeria

Edytowano przez lonoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek84pl    41

Markety szykuja sie na promocje to troche cena podskoczy.

Dzis w Katowicach 9zl wyjscie, towaru malutko, w Krakowie wczoraj po poludniu 9-11 wolali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banbus123    1

ZYLA pisze prawde bo sadza jak opentani a potem zla cena a dwa to trzeba pamietac ze odmiany coraz bardziej wydajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    706

Ponoć trochę do ruskich warzywa idą .

Ciicho bo Putin się dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody111    23

AgroSad sprowadził 7,5tyś ton ziemniaków z Egipt... i jak tu ma być jakaś cena dobra skoro takie ilości do nas płyną statkami... i jeszcze agrosad jest współorganizatorem Krajowych Dni Ziemniaka 26 sierpnia.  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

A pan W. zostal wybrany do izby rolniczej- bez komentarza


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

Sam się tam nie wybrał czyli bez komentarza pozostawiam raczej głupotę wyborców. Po drugie to nie ma co się dziwić, okres młodego ziemniaka jest dość niestabilny, a to pogoda nie dopisze i chłopy nie nakopią, a to cenę zaczną podnosić, a to nawiozą badziewia albo sto innych pierdół a umowy podpisane i dostarczać trzeba bo kary mogą wywrócić firmę. Facet po prostu pilnuje swojego interesu, po co szarpać się z chłopami jak można sprowadzić mały stateczek ziemniarów i w spokoju przeczekać te półtora miesiąca aż się uspokoi.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Mam kolegę co wysyła ziemniaka za granicę . W rozmowie z nim powiedział , że ziemniaka kupuje na pomorzu bo w sieradzkim ciężko się dogadać i nieraz jest słaby towar .  Może tu tkwi problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

płacone czy wołane?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Wołane


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kelton    5

Czarna rozpacz to jest przez to, że sprzedajecie te swoje ziemniaki po 7zł a handlarze zarabiają nxa Was 10zł z worka i się z śmieją. Od środy cena na broniszach utrzymuje się w granicach 18-20zł a jak wjeżdza towar z łodzi kalisza krakowa robi się 15-16....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Popyt, podaż słyszałeś o czymś takim?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banbus123    1

moim zdanem to handlarze powinni placic jakis podatek i to wysoki za to ze handluja i sie wzbogacaja na pracy rolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
    • Przez topfarmer
      Cześć
      Mam problem z moim kombajnem grimme lk650 i nie wiem jak go rozwiązać.
      Podczas kopania ziemniaków i przejechaniu dosłownie kilku metrów pod plastikową rolkę podchodzi kamień ( około 3 cm) i blokuje całą taśmę boczną podajnikową. Sprawdzałem w katalogu wszytko jest na swoim miejscu , rolki praktycznie nowe. W załączniku przesyłam zdjęcia.
      Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z takim problemem?
      Dodam że ogólnie w tamtym miejscu gromadzi się bardzo dużo łęcin, ziemi itp. Czy jest to normalne?
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj