Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukasz121515    14

Dziś w Agrobiznesie mówili o zmianie przepisów ograniczających eksport ziemniaków ,i to niby już niedługo miały by się zmienić bo my mamy towaru mnogo , a zachód Europy cierpi na braki . Ciekawe kiedy te zmiany ???

Też to słyszałem tylko za późno włączyłem i nie wiedziałem o co dokładnie chodzi. Czyli po raz kolejny chcą nas ud***ć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    706

Jak trwoga to do Boga.
Jak mieli towaru to w du..e nas mieli.
Zresztą co tam wierzyć co w Agrobiznesie mówią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilk19912    1

Przecież to jest zagrywka polityczna, jakby nie wprowadzili śmiesznych badan na bakteriozę to nasz pyrek zalałby Europe i byłby płacz niemiaszków tak jak jest z ubojem rytualnym i sprzedaż wołowiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mszk8    123

Cofnij się i zobacz... <_<


"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroja    0

W Sandomierzu nie ma kto 5 zł dać za worek. Kopce i przechowalnie ruszyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

sadzimy, sadzimy dlatego cisza, wczoraj pięknie było działkę 3 ha podsadziłem perferką przykryłem, zostało jeszcze kilkanaście ha a tu deszcze znów mówią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak posadzone tylko sadzić z umiarem żeby potem znowu w wrześniu  nie było sraczki z kartoflami i abyście nie sprzedawali po 2 zł za 15kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    706

Klęski nie będzie to mozesz być pewny że będzie "sraczka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    155

coś cisza w temacie.wszyscy się wyprzedali?

 

albo czekają na 12zł za 15kg :lol:

ja sprzedałem po 7 i jestem zadowolony.

Sadzeniak po 65zł/100kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejoo7    6

I jak posadzone tylko sadzić z umiarem żeby potem znowu w wrześniu  nie było sraczki z kartoflami i abyście nie sprzedawali po 2 zł za 15kg

po 2 zł to sobie kupuj tylko z twoimi ludzmi do roboty i wybieraj z kopca.ps odpady dla krów biorą po 20 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

No jak będziesz kopał we wrześniu to nawet za wczas będziesz sadził :) ja na 7 maja muszę już tunelowe kopać (zamówienie na komunie) a jak tam ceny podskoczyły coś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michelz    2

Na Olx ma gościu w Będkowice lub ja kupowałem w centrali w niedźwiedziu 1.6 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
    • Przez topfarmer
      Cześć
      Mam problem z moim kombajnem grimme lk650 i nie wiem jak go rozwiązać.
      Podczas kopania ziemniaków i przejechaniu dosłownie kilku metrów pod plastikową rolkę podchodzi kamień ( około 3 cm) i blokuje całą taśmę boczną podajnikową. Sprawdzałem w katalogu wszytko jest na swoim miejscu , rolki praktycznie nowe. W załączniku przesyłam zdjęcia.
      Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z takim problemem?
      Dodam że ogólnie w tamtym miejscu gromadzi się bardzo dużo łęcin, ziemi itp. Czy jest to normalne?
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj