Polecane posty

przemol87    186

Chyba bardziej zielona plandeka niż granatowa. Tak to ja i przyznaje się, że w tym roku raz sprzedałem łapom po cenie, po jakiej twoi koledzy (i pewnie ty też) wołaliście za 8 godzin, a teraz idą bo wiedzą co mam ale nie handlujemy...o czy juz nie napisałeś, to po pierwsze. Po drugie od trzech sezonów wożę towar po sortowniku z wagą z 15,2-15,5kg a od 20 czerwca 40+(wiekszość towaru nawet teraz jest kopana na 2 wkładki) którego nie ma co porównywać z towarem bezpośrednio z kombajnu(nie mówie o twoim ) i mozesz mi wierzyć lub nie, ale kupujący wie co u mnie kupi i nawet łapa da wiecej, bo od początku do końca mam jednolity towar. Ale widze, że kolega wie wiecej niż ja a zwłaszcza po ile sprzedaje, pozdrawiam


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

A jak tam wydajności i warunki pogodowe? Moja okolica Łosice-Siedlce obsadzona przemysłowym który ma warunki idealne. Takich ilości dawno nie było. Jadalnego mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Niewiem Janek tak mi mówił jak jeździsz to wiesz który.Na dwie wkładki?Ja od 10 lipca mialem na 3 i sadzeniaka licho.Poza tym drobnego brał Cygan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

A co ci miala lapa powiedziec. Jak dla ciebie 5zl to pol darmo to nie mamy co dyskutowac.


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

To kiedy ty tam byłeś że po 5zł ci łapa zapłacił?Bo ostatnio jak cie widziałem to wywoławcza była 5.Wogule może ja nie o tobie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

a kiedy mnie widzialeś?łapie sprzedam dwa tygodnie temu w czwartek gdy inni workowali po 6. 

Reasumujac: żeby być bohaterem trzeba mieć dobry towar

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

W ten czwartek co tak dolało?Ja wtedy byłem i po 8 niebyło problemu podać a po 6zl był dwudniowy towar.Stałem chyba ze 6 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Przemol ma rację . Ja też sprzedaje ziemniaki po sortowniku i można dostać drożej . Pamiętam jak kiedyś byłem na zjazdowej jeszcze z astrą wiadomo drobniejsza . Sprzedałem łapie taniej a on z mojego samochodu sprzedał od ręki bo miał nagranego klienta i trochę zarobił ., a jeden na rej esi jak się ze mnie wyśmiał , że na mnie tyle zarobił . Ja się trochę wkurzyłem i poczekałem dwie godziny i kolega z Sieradza już cenił po ile mi dał łapa a po ile on dostał i kiedy zjechał do domu to już nie czekałem . Taki jest polski chłop .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

W ten czwartek co tak dolało?Ja wtedy byłem i po 8 niebyło problemu podać a po 6zl był dwudniowy towar.Stałem chyba ze 6 godzin.

Przed deszczami czyli 3tyg.temu..

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Ale przeżywacie te handle, mi tam by się 2 godziny nie chciało stać i czekać co się stanie jak mam towar sprzedany. Akurat tak się złożyło ,że wygrałeś bo był dowóz i cena spadła ale gdyby poszła w górę to dopiero by ci przykro było, i po co ci to? A swoją drogą to jednak przypał, jak ktoś w taki sposób na tobie zarobi, że z twojego samochodu sprzedaje twój towar drożej a ty się na to patrzysz :wacko:


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Sprzedaje się handlarzowi z wiedzą że na tobie zarobi i taka jest rzeczywistość . Sprzedaj handlarzowi towar i niech się umoczy to będzie cię omijał szerokim łukiem .

A wiesz jak mi się dobrze spało jak przyjechałem ?  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

U mnie troche slabe sa owszem duzo pod krzakiem lecz malawe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek84    30

Co do cen handlarz weźmie szybciej ale taniej samemu drożej ale czas dłuższy wszystko zależy od danej sytuacji. U mnie miłek i bellarossa najładniejsze a sprzedaje detalicznie po 80gr/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-makler-    1

Promocja w netto !
A jak ceny na zjazdowej ?

post-74900-0-78721900-1470053986_thumb.jpg

Edytowano przez -makler-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

te ceny to ponizej kosztow produkcji.

Przyznam,ze czytajac i ogladajac zdjecia niektorych rolnikow co stosuja do uprawy ziemniakow aby zwiekszyc plon to nie wiadomo czy sie smiac czy plakakc. Co maja wspolnego EMY z Zytnia wodka?

Mysle nad tym i stwierdzam,ze niektorzy to niezle bujnieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

te ceny to ponizej kosztow produkcji.

Przyznam,ze czytajac i ogladajac zdjecia niektorych rolnikow co stosuja do uprawy ziemniakow aby zwiekszyc plon to nie wiadomo czy sie smiac czy plakakc. Co maja wspolnego EMY z Zytnia wodka?

Mysle nad tym i stwierdzam,ze niektorzy to niezle bujnieci.

 

To się pije i to drugie też się pije . Po tym drugim cieszy się głowa a po pierwszym jest lepszy system korzeniowi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerac    1

w marketach ziemniaki luzem po 1.5-2ł kilo a kraj pochodzenia hiszpania... 

Edytowano przez nerac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
    • Przez topfarmer
      Cześć
      Mam problem z moim kombajnem grimme lk650 i nie wiem jak go rozwiązać.
      Podczas kopania ziemniaków i przejechaniu dosłownie kilku metrów pod plastikową rolkę podchodzi kamień ( około 3 cm) i blokuje całą taśmę boczną podajnikową. Sprawdzałem w katalogu wszytko jest na swoim miejscu , rolki praktycznie nowe. W załączniku przesyłam zdjęcia.
      Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z takim problemem?
      Dodam że ogólnie w tamtym miejscu gromadzi się bardzo dużo łęcin, ziemi itp. Czy jest to normalne?
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj