Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
-makler-    1

http://www.agrofoto.pl/produkcja-roslinna/okopowe/ierigz-areal-uprawy-ziemniaka-w-polsce-ma-sie-nie-zmienic,61203.html

Raport szacunkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

taaa IERiGŻ  nie od dziś zajmuje sie wróżbiarstwem. Dodam tylko że ten instytut w 2014r przewidywał nasadzeniaw 2015roku na poziomie 265-270tys ha (zródło Rynek ziemniaka dr Wiesław Dzwonkowski) a tutaj rzekomo mamy 308 tys ha co daje nam 115% prognozy...


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Do mnie pukają stukają a ziemniak się skończył ostatnie sprzedałem z domu w Sylwestra po 10/15


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Troszkę mrozu i już cena w górę

 

Jaka jest teraz ta cena ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar353    40

Zależy ale przy dobrych negocjacjach to i 10/15 dostanie mówię o hurcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

jak przystawisz pistolet do głowy kupującemu to wyższą sumę też da się wynegocjować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar353    40

10zł za 15kg   ha....ha......ha..........

 

Wiem że tanio ale przy hurcie to niezła cena

 

jak przystawisz pistolet do głowy kupującemu to wyższą sumę też da się wynegocjować

 

Jak tak lubisz negocjować cenę to widzę że interes nieźle idzie kupcy walą drzwiami i oknami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafiozo    31

Chłopaku co ty gadasz, przy hurcie taka cena, nawet na giełdach po 8zł wołają a ty pie....... że przy hurcie 10zł płacą. Hurt 7,5zł to góra a nie dycha, chyba że sąsiad przyszedł do ciebie po 50 wora i dał ci dyche, gdzie rozmowa. U nas handlarze ładują to 6 zeta i ani grosza więcej. :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar353    40

Chłopaku co ty gadasz, przy hurcie taka cena, nawet na giełdach po 8zł wołają a ty pie....... że przy hurcie 10zł płacą. Hurt 7,5zł to góra a nie dycha, chyba że sąsiad przyszedł do ciebie po 50 wora i dał ci dyche, gdzie rozmowa. U nas handlarze ładują to 6 zeta i ani grosza więcej. :lol: :lol: :lol: :lol:

 

No takie życie jeden chce zarobić a drugi się narobić. Ja pisze jak jest ani mi nie dasz ani nie weźmiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawe60    0

Jak masz kupca co płaci dyche to ci podwiozę 300 worków po 8zł przeładujemy i masz 600zł zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

Chłopaku co ty gadasz, przy hurcie taka cena, nawet na giełdach po 8zł wołają a ty pie....... że przy hurcie 10zł płacą. Hurt 7,5zł to góra a nie dycha, chyba że sąsiad przyszedł do ciebie po 50 wora i dał ci dyche, gdzie rozmowa. U nas handlarze ładują to 6 zeta i ani grosza więcej. :lol: :lol: :lol: :lol:

Podając cenę należy podać również ilości jakie się za tą kwotę sprzedaje. Na tym forum są rolnicy i działkowcy, i właśnie ci drudzy zawsze mają najwięcej do powiedzenia czy to w sprawie ceny czy też profesjonalnej uprawy. Psia mać, naraziłem się działkowcom zaraz mnie zahejtują.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar353    40

Jak masz kupca co płaci dyche to ci podwiozę 300 worków po 8zł przeładujemy i masz 600zł zysku.

 

jeszcze jakość, odmiana,kalibraż, waga, dowóz, i faktura. A tak poza tym jestem rolnikiem a nie handlarzem. Napisałem że cena trochę podskoczyła przez mróz może przez święta można było wyciągnąć te 2 zł więcej telefon się grzał od zapytań nie każdemu pasowała cena ale było kilku którzy chcieli czy tak będzie dalej nie wiem oby tak. To że ktoś dostaje albo płaci 6 zł to nie moja wina. Każdy rolnik się cieszy jak drożeje no chyba że sprzedał wszystko taniej albo jest handlarzem. A hurt w moim przypadku to 100 worków w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

ja też sprzedaje po 70gr/kg z fakturą ale hurtem bym tego nie nazwał bo schodzi mi jakaś tona tygodniowa :)

a przy dużych ilościach jak tir to 45gr i  cieżko wiecej dostać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

A w okolicznym tesco denar nie myty w promocji po 59gr, na moje oko kalibraz 40-50


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yrek25    4

Hej

 

Może ja się wypowiem na temat ceny ziemniaków. Jestem rolnikiem co roku sadzę po 3 ha ziemniaków. Wszystko sprzedaje na targowisku 5 dni w tygodniu. Teraz nie stoję bo jest mróz ale przed świętami sprzedawałem woreczek 15 Kg za 12 zł. Odpady również udaje mi się sprzedać po 0,25 gr za kg. Moja rada jest taka żeby dostać dobrą cenę za ziemianki trzeba wyeliminować pośredników i Handlarzy.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
    • Przez topfarmer
      Cześć
      Mam problem z moim kombajnem grimme lk650 i nie wiem jak go rozwiązać.
      Podczas kopania ziemniaków i przejechaniu dosłownie kilku metrów pod plastikową rolkę podchodzi kamień ( około 3 cm) i blokuje całą taśmę boczną podajnikową. Sprawdzałem w katalogu wszytko jest na swoim miejscu , rolki praktycznie nowe. W załączniku przesyłam zdjęcia.
      Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z takim problemem?
      Dodam że ogólnie w tamtym miejscu gromadzi się bardzo dużo łęcin, ziemi itp. Czy jest to normalne?
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj