Polecane posty

crystalzts    14

Sprzedałem 50 ton po 5 zł za worek , drugie 50 ton zostało w polu szkoda zachodu , gdybym wiedział że cena nie podskoczy wcale bym nie kopał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjacekk4    3

zastój na gieldach masakryczny, towaru wcale nie ma dużo a i tak większość zabiera ziemniaka z powrotem, chyba jeszcze 2-3 lata i giełdy będą dla pasjonatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekGaudyn    10

przeciez to tak ma być.polski rolnik nie może sprzedawać swoich płodów a sprzedawać tylko może zagraniczny rolnik do zachodnich marketów... taką mamy polityke zeby swojego z błotem mieszać a zachód w dupe całować.. juz tescko sie wycofało z kupna z polskich firm skupujących od rolników, będą tam tylko zagraniczne produkty i tylko kwestia czasu jak reszta sieci handlowych zrobią to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerac    1

przeciez to tak ma być.polski rolnik nie może sprzedawać swoich płodów a sprzedawać tylko może zagraniczny rolnik do zachodnich marketów... taką mamy polityke zeby swojego z błotem mieszać a zachód w dupe całować.. juz tescko sie wycofało z kupna z polskich firm skupujących od rolników, będą tam tylko zagraniczne produkty i tylko kwestia czasu jak reszta sieci handlowych zrobią to samo

 

Mogę prosić o źródło tej informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekGaudyn    10

jakiej informacji?? z tym tesco?? po szukaj sobie u wujka google a ja wiem z pierwszej ręki czyli od firm (skupów) co handlowały z formą tesco


a czy w sieci dino jest polski kapitał?? tego ja nie wiem ale nie wiele jest typowo polskich sieci sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

ja sprzedam Ci taniej i mogę dowieźć. odezwij się na priv.  też lubelskie


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

próbuj teraz


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Bez urazy ale tak się właśnie zaniża cenę. A potem się dziwicie, że tanio...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    718

Bez przesady. 20 groszy za odpad to zdecydowanie przesada w tym roku. W wielu regionach taka cena jest nieosiągalna dla jadalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

E tam w "krainie taniosci" mamy juz 30-32gr za jadalnego


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkoza    10

Bez przesady. 20 groszy za odpad to zdecydowanie przesada w tym roku. W wielu regionach taka cena jest nieosiągalna dla jadalnego.

 bez przesady  ja sprzedaję paszowe po 0,25gr sprzedałem juz z 5 ton ale są tacy modry co souszczają cene nawet po 0,15 gr i tego mamy taką cenę na jadalne i paszowę jakby kazdy trzymał cenę i nie spuszczał to by cena była  a jak ktoś niechce dać to niech sobie posadzi i bedzie miał za darmo nie bedzie musiał kupować

Bez przesady. 20 groszy za odpad to zdecydowanie przesada w tym roku. W wielu regionach taka cena jest nieosiągalna dla jadalnego.

 bez przesady  ja sprzedaję paszowe po 0,25gr sprzedałem juz z 5 ton ale są tacy modry co souszczają cene nawet po 0,15 gr i tego mamy taką cenę na jadalne i paszowę jakby kazdy trzymał cenę i nie spuszczał to by cena była  a jak ktoś niechce dać to niech sobie posadzi i bedzie miał za darmo nie bedzie musiał kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

 bez przesady  ja sprzedaję paszowe po 0,25gr sprzedałem juz z 5 ton ale są tacy modry co souszczają cene nawet po 0,15 gr i tego mamy taką cenę na jadalne i paszowę jakby kazdy trzymał cenę i nie spuszczał to by cena była  a jak ktoś niechce dać to niech sobie posadzi i bedzie miał za darmo nie bedzie musiał kupować

 bez przesady  ja sprzedaję paszowe po 0,25gr sprzedałem juz z 5 ton ale są tacy modry co souszczają cene nawet po 0,15 gr i tego mamy taką cenę na jadalne i paszowę jakby kazdy trzymał cenę i nie spuszczał to by cena była  a jak ktoś niechce dać to niech sobie posadzi i bedzie miał za darmo nie bedzie musiał kupować

 

Ty dostajesz więcej za odpad jak ja za jadalke i jeszcze trzeba się przy niej natyrać. Odpad sprzedaję po 15gr ale jak byłem zawalony to musiałem sprzedać jeszcze taniej. Na olx w mojej gminie ktoś ma po 10gr prosto z kopca to jak konkurować. A druga sprawa kiszonek mają takie hałdy że zainteresowanie minimalne.

 bez przesady  ja sprzedaję paszowe po 0,25gr sprzedałem juz z 5 ton ale są tacy modry co souszczają cene nawet po 0,15 gr i tego mamy taką cenę na jadalne i paszowę jakby kazdy trzymał cenę i nie spuszczał to by cena była  a jak ktoś niechce dać to niech sobie posadzi i bedzie miał za darmo nie bedzie musiał kupować

 bez przesady  ja sprzedaję paszowe po 0,25gr sprzedałem juz z 5 ton ale są tacy modry co souszczają cene nawet po 0,15 gr i tego mamy taką cenę na jadalne i paszowę jakby kazdy trzymał cenę i nie spuszczał to by cena była  a jak ktoś niechce dać to niech sobie posadzi i bedzie miał za darmo nie bedzie musiał kupować

 

Ty dostajesz więcej za odpad jak ja za jadalke i jeszcze trzeba się przy niej natyrać. Odpad sprzedaję po 15gr ale jak byłem zawalony to musiałem sprzedać jeszcze taniej. Na olx w mojej gminie ktoś ma po 10gr prosto z kopca to jak konkurować. A druga sprawa kiszonek mają takie hałdy że zainteresowanie minimalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242

Znowu ja mam wrażenie, że handlarz chce mnie wydymac oferując 25 gr/kg (Bellarosa). Przyjechał do domu, wsadza ryj do piwnicy, niemal na siłę wsadził worki do ręki (koszt na mnie) i lamentuje, że ma pilny zbyt ale bulwy muszą być czyste a tu u nas lekka ziemia i takie tam. Ilość śmiesznie mała ale czy to tona czy dziesięć to niech gdzie indziej bajeruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1996    18

W 2012 2 zł za jadalnego za worek a do bydła za 17 groszy sprzedawałem i jeszcze dali na paliwo 100 żeby tylko przywieść bo tam gdzie to wiozłem to mają kawałki po 10 arów kukurydzy gdzie mokrzej a tak trawy powypalane to jedynie tak muszą kombinować. Jakby wzięli wtedy wszystko i bym wiedział na jesieni to bym wcale nie sortował i kilogramów przerzucał 5 razy. A i może oni by jeszcze zarobili bo kartofle w hurcie tanie ale w detalu by na swoje wyszli jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
    • Przez topfarmer
      Cześć
      Mam problem z moim kombajnem grimme lk650 i nie wiem jak go rozwiązać.
      Podczas kopania ziemniaków i przejechaniu dosłownie kilku metrów pod plastikową rolkę podchodzi kamień ( około 3 cm) i blokuje całą taśmę boczną podajnikową. Sprawdzałem w katalogu wszytko jest na swoim miejscu , rolki praktycznie nowe. W załączniku przesyłam zdjęcia.
      Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z takim problemem?
      Dodam że ogólnie w tamtym miejscu gromadzi się bardzo dużo łęcin, ziemi itp. Czy jest to normalne?
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj