Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rodman    23

było rano 35 jest 33,80dolca za baryłke i bedzie jeszcze spadac

obecnie jest korekta w trendzie spadkowym na ropie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19684

zamówione w zeszły piątek po 3,29 i do dziś nie dojechało podobno nie mogą się odrobić jedno dobrze,ze jak przywiezie po niedzieli to cena zostaje i fakturka będzie ze stycznia

gacek sośno

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tetsuya    13

Będzie tanieć,Iran wraca do gry i zapowiedział zwiększenie wydobycia jak na dobre ruszy cena na pewno znów spadnie. Iran to jeden z największych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    351

Brał ktoś niedawno z Lomax'a? Miałem dzwonić ale jak mowicie ze ma być tańsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luc93    3

w grosiku 3,40 on woj łodzkie radomsko


jak myślicie teraz to chyba pójdzie w gore on, bo nie wiem czy kupować więcej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GucioJUMZ    393

Panowie czy dostajecie od waszych dostawców zaświadczenie z próbki badanej bo mi tak owe przyszło z F vat 

Liczba cetanowa 51 

temperatura mętnienia  -7 

zimnego filtra -27 i inne parametry jak spadnie do 3zł to kupuję następnego tyś-a ,w co wątpię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gucio gdzie to paliwo i po ile? dzwoniłem dzisiaj do hurtowni MŁYNAREK z Białej to pow.mi po 3,40 i jeżeli wezmę 1000litrów to przywiozą jutro a jak mniej to trzeba parę dni poczekać(a maja do mnie ok.100km )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GucioJUMZ    393

Tobi866- Paliwo z EXTRANS Płaciłem 10 stycznia po 3,55 teraz pewnie coś taniej .Tylko się pytam czy przysyłają z F-Vat protokół z próbki . Czytaj ze zrozumieniem bo napisałem jak spadnie do 3zł to kupię kolejnego tyś ale jak na razie słabo to widzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurniczek    214

Połowa tirów stoi to paliwo spada.Olej napędowy na dziś w hurcie ok.3 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    186

Kolego wież mi że te tiry które stoją to ani litra polskiego paliwa nie kupują a wręcz jeszcze sprzedają tonami jak <<tankowce łukowskie>> co mają zbiorniki po 2-2,5 tyś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Panowie czy dostajecie od waszych dostawców zaświadczenie z próbki badanej bo mi tak owe przyszło z F vat 

Liczba cetanowa 51 

temperatura mętnienia  -7 

zimnego filtra -27 i inne parametry jak spadnie do 3zł to kupuję następnego tyś-a ,w co wątpię 

Ztaką temperaturą mętnienia to strach lać w zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Renault145
      witam, ktoś wie o co tu chodzi? od stycznia 2019 zwiększony został limit paliwa, ale ten limit bedzie obowiązywał tylko paliwo zakupione w 2019. faktury przed czyli wystawione w 2018 będą liczone po staremu. słyszał ktoś takie info?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj