Polecane posty

Marrek87    1

Dziś na Cpn w Lublinie 3,5 widziałem , Muszę jutro zadzwonić z zamówić z hurtowni z 10000 litrów, bo gadałem dziś ze znajomym, który ma swój cpn to podobno 5 gr w górę na hurtowniach poszło bo dziś dzwonił zamawiał na cpn 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19684

Dzisiaj przywiezli mi 6 tys po 3.42 stilla złotów zachodniopomorskie

W roli ścisłości STILLA ANNOPOLE/KRAJENKA WIELKOPOLSKIE....

coś tanio....nam Marcin proponował po 3,55,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

U mojego dostawcy od piątku poszło 13 groszy

 

było 3.30, teraz 3.43 

Edytowano przez adrian3005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15354

Piotrans dziś +3gr

 

UWAGA WAŻNE PYTANIE...

Czy ktoś przemierzał dostawę od Tomex Komarówka Podlaska, bo mi na 1200 l brakuje 38 litry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15354

Przelałem z baniaka w beczki po oleju, na beczce pisze 208 l, zmierzyć beczkę to 1cm wysokości to 2.5 l, to pod korek wlezie 210 . Powlewałem po równe 200 l i w ostatniej beczce brakowało do 200 38 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikuryn    6

paliwo sprzedają w temp. ref. 15 st celsjusza więc wtedy wynik będzie miarodajny. A na wydruku nie masz ile litrów rzeczywistych wyszło?? U mnie z piotransu z 3000l zleli 2975 czyli coś duża u Ciebie różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

Ja też miałem przypadek taki, że na 1500l brakowało 54l. teraz zamawiam z danpolu i jak brakuje to minimalnie, a jeszcze śmieszniej to kierowca z tamtego cpn jeżdzi w tym danpolu, pytałem się go o co chodzi to mówił, że ma dość ludzie jego oskarżali o brak paliwa powiedział to szefom a oni mieli to w d..ie. także różnie mają nastawione liczydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekD    70

Paliwko 3.3zl zamówione 23.01 bez biododatków .

 

u kogo ??


nowy

 
 
 
 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

 Dla mnie na 1400l z wydruku wyszło 1385l ale wydaje mi się że więcej brakuje z piotransu. Myślę że ze 20l oprócz tych 15l to razem ze 35l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Jaka temperature paliwo miało? Powinno mieć +15 przy takim się mierzy ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matti0123    1

3,33zł 1000l kupione w polowie stycznia, wczoraj 500l kupione 3,49zł woj kuj-pom pow inowrocław dostawca z bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5289

dzwoniłem dziś do PIOTRANSu Wisznice przy zamowieniu 1000l cena 3,39zl , a przy np. 3000l to 5gr mniej

facet mówił że kilka dni temu cena o 16 gr. była mniejsza, teraz mają kupe zamówień bo każdy chce ze styczniową datą kupić aby w lutym w gminie wniosek złożyć, mówil że w lutym może stanieć...


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

 Na wydruku było że miało 2st. Te duże beczki plastikowe 1000l. To jeden cały do kreski a w drugim jeszcze sporo brakuje do skali 400l. Tak mniej więcej 1/3 podziałki to około 33l. Także przekręt przynajmniej z 1% nawet do 1.5% 20l plus te 15l brakujące razem około 35l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Renault145
      witam, ktoś wie o co tu chodzi? od stycznia 2019 zwiększony został limit paliwa, ale ten limit bedzie obowiązywał tylko paliwo zakupione w 2019. faktury przed czyli wystawione w 2018 będą liczone po staremu. słyszał ktoś takie info?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj