Polecane posty

soltys48    19453

Tak ale ile tego zalałeś??Jednorazowo zapewne... mi chodzi o to czy na dłuższą metę nie wykończę takim paliwem np pompy paliwowej, gdyby to była pompa np od 360 to bym się nawet nie zastanawiał ale mam wrażliwsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    178

Byłeś tam? a ja myślę źe to nieprawda... Myślę źe taka proporcja byłaby szkodliwa dla diesla

Kolego byłem tam ale latem  A czytałem o tym paliwie. Co do cen to po zniesieniu embarga na Iran,  zapowiedzieli irańczycy ze na maxa bedą zwiększać wydobycie i sprzedarz ropy , .Myśle że cena jeszcze spadnie. Ja za magicza granice uważam 3zł i żeby Putina ujeb.. będą jeszcze spadki oby tylko złoty nie ciagnął do dołu.   AXAN 3.35 tysiąc litry

Edytowano przez malorolny121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

słyszałem,że paliwo zimowe nie bardzo nadaje się na lato ze względu na dodatki i większe spalanie zimowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

, a ja słyszałem, że jak przedstawiciel dzisiaj proponował mi ON wręcz namawiał po 3,30 zł brutto, a ja nakupiłem pod koniec roku  po 3,55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jano7711    65

Poleci ktoś jakiegoś dobrego sprzedawcę ON z Lublina bądź okolic? Ilość 1000l. Będę wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

właśnie o tym dzisiaj z ojcem rozmawialiśmy,że powoli chyba to już zbliża się najniższy punkt ceny.....

Panowie Mam pytanie w roku zużywamy ok 4 tysiące litrów ON, w tej chwili mam 2 tys zapasu, planowaliśmy zakup zapasu na cały rok i tu pytanie czy nic się nie stanie z ON jak będzie w beczkach np do września/października-nie starci na wartości???

 

Ja trzymam przewaznie do sierpnia i to zimowy to najlepsze.

Teraz jak kupowałem to mówiłem handlarzowi że będę tak trzymał, tomi od razu wyskoczyły że paliwo to powinno się  magazynować 3 miesiące, potem zachodzi coś w nim i traci swoje właściwości.

Gość cysterną mi przywiuzł i pytam się go jak to jest. A on  że to nie prawda co do paliwa zimowego, że sam zbiera w  zimę  i cały rok na tym jeździ osobówką 3 letnią teraz,  bo to paliwo jest dużo lepsze.

Osobiście też mi się wydaje że na tym paliwie ciągniki lepiej chodzą i mniej palą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    178

słyszałem,że paliwo zimowe nie bardzo nadaje się na lato ze względu na dodatki i większe spalanie zimowej

Co do dodatków to w zimowym jest brak tej parafiny a więc jest suchsze paliwo. i zgadza się że troche więcej pali ale to przez to że ma mniej chyba tych cetanów zimowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubahodowca    4

wczoraj przywiezione 2000l po 3,42 dostawca ,,Anin" sokołowscy


Witam. u kogo polecacie kupić olej napędowy na Podlasiu?

tak jak pisałem wyżej sokołowscy z kleosina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszT6030    0

Gdy kupujesz w tej cenie paliwo dostajesz fakturę?Możesz jeszcze złożyć na zwrot akcyzy?

 

Wlkp. okolice Poznania.Fakturę vat otrzymuje zawsze, bierzemy paliwo już kilka lat od niego, nigdy problemów nie było ani z paliwem ani z odliczeniem akcyzy czy vatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Cena z dziś, 3.30 brutto przy ilości powyżej 1000 l świętokrzyskie

 

na jutro przewidziana podwyżka o 4 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonju77    56

Cena z dziś, 3.30 brutto przy ilości powyżej 1000 l świętokrzyskie

 

na jutro przewidziana podwyżka o 4 gr

Skąd bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Renault145
      witam, ktoś wie o co tu chodzi? od stycznia 2019 zwiększony został limit paliwa, ale ten limit bedzie obowiązywał tylko paliwo zakupione w 2019. faktury przed czyli wystawione w 2018 będą liczone po staremu. słyszał ktoś takie info?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj