Polecane posty

masio513    50

witam forumowiczów :)   czy ktokolwiek kupował ropę w Białymstoku w firmie PHU Falko-Oil. Krzysztof Falkowski - mam namiary od znajomego ale nie wiem nic o jakości ropy :) a cenę zaproponowali mi atrakcyjną, za 2000l - 3,33 zł hurt, ponoć sprowadzają z Litwy. wszelkie opinie mile widziane :))

Firma jak najbardziej ok:)  paliwo bez zarzutu sam u nich już trzeci rok biorę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    855

Jak chcesz coś z białegostoku, to sprawdź cenę w hurtowni  LTL. Dla brata ciotecznego przywożą na stację z tej firmy i ludzie chwalą, z resztą sam tankuję i nie narzekam i w zimę także mam spokój bo tankuję arktyczną. Zawsze możesz zadzwonić i się spytać o cenę hurtową.  http://www.petro-oil.com.pl/


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANK    15

witam forumowiczów :)   czy ktokolwiek kupował ropę w Białymstoku w firmie PHU Falko-Oil. Krzysztof Falkowski - mam namiary od znajomego ale nie wiem nic o jakości ropy :) a cenę zaproponowali mi atrakcyjną, za 2000l - 3,33 zł hurt, ponoć sprowadzają z Litwy. wszelkie opinie mile widziane :))

 

też dzisiaj dzwoniłem, też 2000l i 3,33 za litr

paliwo nie ma super jakości, mi ciągniki spalają więcej niż np. tego z Karpolu (niby orlen, dzisiaj po 3,50) i w czasie mrozów mocno gęstnieje i zamarza (chociaż z karpolu też w tym roku jakieś gorsze pod tym względem)

w Dąbrowie Białostockiej po 3,37 , brał ktoś u nich? jaka jakość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

Znacie w Małopolsce dobrego dostawce paliwa tylko pewnego ilości hurtowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1261

Hurtowa cena w Lotosie na dzień 16 styczeń to 2876zł netto za 1000l przy temp 15C. Oczywiście w rafinerii ,a nie na stacji.

Edytowano przez marek1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

Powiat Dzierżoniów (dolnośląskie), ceny orlen stacje , od 3,94 do 3,82 , drogo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki1122    43

Jak to jest z dodawaniem benzyny aby ropa nie zamarzała to jest bezpieczne dla ciągnika? I ile się jej wlewa? Ktoś mi wytłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Znam  takich co dolewają  10%  ,ja też  dolewam  ale nie  więcej niż  5% + jakiś  uszlachetniacz

 

 

 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

Denaturat też leją , pół flaszki na zbiornik i jedzie , a jak to się ma do silnika to nie wiem, ja jeszcze nie próbowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Wystarczy posposzczac letnie paliwo i wlac zimowe. Szkoda wtryskow pompy itp bo benzyna nie ma właściwości smarnych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Domowe dodatki typu benzyna czy denaturat nie są zbyt skuteczne.

 

Kiedyś do paliwa letniego dolałem depresator skyyd i nie było problemu zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

kiedys przez pomylke wlalem 10l benzyny do passata 1.9 tdi na pompowtryskach. jak sie zorietowalem dolalem do pelna ON i silnikowi nic sie nie stalo. moc ani spalanie sie nie zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    178

W instrukcji użytkowania DAFA pisze że można dolewać do 20% benzyny niskooktanowej więc nie takie to straszne jak piszecie to dolewanie benzyny. Jako ciekawostke podam że na Syberii paliwo arktyczne robi sie poprzez zmieszanie ON+PB w stosunku 50-50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15255

Jak ktoś zauważy podwyżki to pisać, to trzeba będzie zamawiać bo już to igranie z ceną w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19451

właśnie o tym dzisiaj z ojcem rozmawialiśmy,że powoli chyba to już zbliża się najniższy punkt ceny.....

Panowie Mam pytanie w roku zużywamy ok 4 tysiące litrów ON, w tej chwili mam 2 tys zapasu, planowaliśmy zakup zapasu na cały rok i tu pytanie czy nic się nie stanie z ON jak będzie w beczkach np do września/października-nie starci na wartości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Renault145
      witam, ktoś wie o co tu chodzi? od stycznia 2019 zwiększony został limit paliwa, ale ten limit bedzie obowiązywał tylko paliwo zakupione w 2019. faktury przed czyli wystawione w 2018 będą liczone po staremu. słyszał ktoś takie info?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj