Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
danielhaker    6846

Ponieważ istniały dwa tematy o cenach paliw a połączenie ich zrobiłoby jeszcze większy bałagan- założyłem jeden nowy a stare zostały zamknięte.

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/9683-jak-jest-cena-oleju-nap%C4%99dowego-w-waszym-regionie

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/69482-ceny-paliw

A więc jakie są ceny w Waszych regionach? Czy będzie jeszcze taniej? ;)

Tak jak pisałem kilka dni temu, w Siedlcach olej napędowy 3,40zł/l w hurcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

panowie jak chce kupic paliwo hurtowa ilos to jak sprawdzic czy sprzedawca wszystko oplaca by pozniej nie miec kar tak jak w agrobiznesie pokazywali rolnikow ktorzy dostali kary za to ze tej co im sprzedal paliwo nie opłacił tam czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

warchest-ja kupuję w firmie co ma CPN więc chyba nie handluje na lewo i jest już długi czas na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCIO1    3
mariuszd93

co nie którzy nie polecają go twierdzą ze słabej jakości ma paliwo ale ja nigdy u niego nie brałem zawsze z Wisznic z Piotransu biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15255

A teraz z Wisznic jaka jakość, bo kiedyś wziąłem 500l to wiadro mułu było na dnie jak się odstało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz536    3

panowie jak chce kupic paliwo hurtowa ilos to jak sprawdzic czy sprzedawca wszystko oplaca by pozniej nie miec kar tak jak w agrobiznesie pokazywali rolnikow ktorzy dostali kary za to ze tej co im sprzedal paliwo nie opłacił tam czegos

 

trzeba sprawdzić czy sprzedawca posiada koncesje

http://bip.ure.gov.pl/bip/import/35,Baza-przedsiebiorst-posiadajacych-koncesje.html

i czy ma wpłaconą kaucje gwarancyjną (jak ma 3mln to jest pewny)

http://kaucja-gwarancyjna.mofnet.gov.pl/

 

tutaj są dokładne informacje

http://rychliki-ug.bip-wm.pl/public/get_file_contents.php?id=290163

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

mariuszd93

co nie którzy nie polecają go twierdzą ze słabej jakości ma paliwo ale ja nigdy u niego nie brałem zawsze z Wisznic z Piotransu biorę.

 

Obaj dostawcy maja  pewnie  z tego  samego źródła - czyli z  Białorusi  . 

Kupowałem  od  Pazia we  wrześniu ;[więc jeszcze  letnie ] i  dotąd  na nim jeżdżę, dolałem jakiś uszlachetniacz  tylko i  traktory  chodza . 

 

 

nie  znam  tego  z Wisznic , wcześniej  brałem  od Bałabasza  z Chełma  , ale jakość  też  bez rewelacji


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki1122    43

Codziennie widzę jak te wielkie cysterny Piotransu latają przez Białą parę razy dziennie na Małaszewicze to znaczy że ma duży obrót. Teraz otworzył hurtową sprzedaż na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shrek    1

witam forumowiczów :)   czy ktokolwiek kupował ropę w Białymstoku w firmie PHU Falko-Oil. Krzysztof Falkowski - mam namiary od znajomego ale nie wiem nic o jakości ropy :) a cenę zaproponowali mi atrakcyjną, za 2000l - 3,33 zł hurt, ponoć sprowadzają z Litwy. wszelkie opinie mile widziane :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Renault145
      witam, ktoś wie o co tu chodzi? od stycznia 2019 zwiększony został limit paliwa, ale ten limit bedzie obowiązywał tylko paliwo zakupione w 2019. faktury przed czyli wystawione w 2018 będą liczone po staremu. słyszał ktoś takie info?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj