emtezecik

regeneracja pomp wtryskowych dolnyslask

Polecane posty

emtezecik    50

witam jestem ze zgorzelca poszukuje osoby która regeneruje pompy wtryskowe silnik d240, 82 ts pompa cieknie do tego peknieta bembrama prosze o jakies namiary moze kolega z legnicy cos podpowie . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlik794    20

wieczorem dam namiary  

;mogę polecić firmę  z Dobrej koło Bolesławca facet nazywa się Cierlik mam telefon na 99% do niego 756449673,

a jeśli chcesz firmę z Legnicy to z czystym sumieniem polecam firmę Zamet parę rzeczy tam robiłem 

Edytowano przez pawlik794

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd jesteś ale mogę z czystym sumieniem polecić zakład mechaniki pojazdowej Grzywa w Jaworze. Super robią. Drogo ale wysoka półka naprawy + gwarancja. 


KPK KUMURUN TEAM

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rademenes
      Czy wie ktoś może jak rozkręcić pompę wtryskową LUCAS. Chodzi o tę część z której wychodzą rurki do wtryskiwaczy. Chce to zrobić ponieważ ciągnik nie chce wejść na duże obroty. Wiem że ma ta pompa małe sitka które się napewno zabrudziły.
    • Przez kuba12345
      Witam... Czytam forum i zauważyłem że każdy co jakiś czas wymienia olej w pompie paliwowej ja od kąd pamiętam to chyba nigdy nie był wymieniany gdzie trzeba odkręcić żeby go spuścić gdzie jest wlew do oleju i jak sprawdzić czy jest już wystarczająco a no i oczywiście jaki olej najlepiej prosił bym o jakieś foto.
    • Przez promokator
      Witajcie, oddałem pompę wtryskową do regeneracji. Teraz ją montuję do ciągnika i co się okazuje.... obracam wałkiem pompy i nie widać paliwa na króćcach, odpowietrzyłem pompę (śrubka pomiędzy dwoma króćcami na górze sekcji) i paliwo się pokazało, ale tylko na pierwszym króćcu, na drugim sucho. I co teraz, czy tak długo pompować pompką ręczną i odpowietrzać sekcję, aż pojawi się paliwo na drugim króćcu? Czy ..... no właśnie, co?
       
      Pomocy....
    • Przez bronx
      Witam wie ktos moze jak ustawic pompe wtryskowa i zapłon w case jx 70?
    • Przez davone23
      Witam! Czy ktoś wie gdzie dostane sekcje tłoczące pompy wtryskowej do zetora 3011 Major?
      W sklepach w moich okolicach nie wiedzą nic na ten temat. Zagadką jest czy może od C-360 podejdą ? 
      a może od zetora 5011?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj