Polecane posty

grzesmaly    701

Witam panowie moze ktos mi podpowie gdzie szukac przyczyny nie dzialaja mi siwiatla mijania i drogowe
Wlacznik sprawny 4 przekazniki tez bezpieczniki od swiatel tez sprawne ale niema w nich napiecia jesli podam prad z innego zrudla na bezpieczniki to swiatla swieca
Z gory za ratunek wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego zobacz pod maską czy przekaźniki są sprawne druga opcja to poniżej bezpieczników złącze kabli do kabiny może zawilglo i nie ma przejścia i jak będziesz składał to delikatnie i czasami ludzie robią sami sobie jakiś dodatkowy prąd do kabiny zobacz czy od rozrusznika idze jakiś dodatkowy kabel z bezpiecznikiem lub przekaźnikiem.i zobacz za siedzeniem z prawej strony na dole są bezpieczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesmaly    701

W kturym miejscu pod maska szukac tych przekaznikow jutro sie zabiore za szukanie bo wreszcie mam troszke czasu zeby pokopac i dopracowac sobie ciagnik
Bo swiatel nie byla jak go kupilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod maską kolo orbitrola zobacz i czy do niego nie idzie prąd od rozrusznika nie bardzo pamiętam bo tych modeli mx miałem niedużo bardzo dobrze znam maxxum i te są bardzo podobne rozwiązania w mx. I sprawdź przekaźniki wes akumulator żarówkę i sprawdź czy otwiera i zamyka prąd możesz też to sprawdzić jak dasz prąd na bezpiecznik od świateł jak ci się nic nie uda to podłącz nowy kabel z bezpiecznikiem zamontuj kolo pozostałych i podłącz go pod przekaźnik ale w żadnym wypadku nigdy nie odetnij jakiegoś kaleką w tym traktorze bo elektronika case ih działa na zasadzie kombinacji czyli z jednego kabla może działać w dwóch punktach lub więcej
Kabelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115
grzesmaly    701

Juz go zlokalizowalem byl jeszcze pod instalacja i dlatego nie moglem go znalesc hehe ztopiony calkowice
Mozecie mi powiedziec ile on kosztuje i moze jakis zamiennik
Narazie zrobilem mostem i mijania mam pod zaplon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

A możecie mi powiedzieć co może być przyczyną tego że nie mogę na stałe włączyć świateł drogowych ( długich) Mijania palą się normalnie ale jak pociągnę tym przełącznikiem od kierunków do siebie to one tylko migną a jak będę trzymał to palą. Tu moje pytanie czy ten przełącznik koło kierownicy on ma tylko puścić prąd przez chwilę żeby uruchomić przekaźnik czy jak on działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

Sprawdzę to , mam drugie pytanie możecie mi powiedzieć od czego zacząć bo nie wyświetla mi obrotów silnika w sensie pokazuje 0. Dodam że obroty wałka wyświetla tylko na 540 na 1000 kiedyś wyświetlał teraz już nie ... Od czego zacząć  kable przy alternatorze wszystkie są podłączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesmaly    701

Jak sie troszke ociepli to posiedze w garazu i poszukam gdzie moze byc przyczyna braku obrotow silnika co do walka tez musze poszperac bo zeby nie bylo ja mam ten ciagnik dopiero rok i sam sie ucze
Jedyne awarie jakie usowalem w tym ciagniku to wom umarl awaria modulu z pramej strony na blotniku ale zostolo przerobine na przekaznik zewnetrzny
Druga to wrazenie slizgajacego sie sprzela pomogla zmiana oleju i filtra skrzyni
I teraz swiatla robie
Pozatym na 600/700 godzin nic sie nie dzieje


Sprawdz alternator bo moze kable sa podlaczone a on nie daje napiecia na obroty

Edytowano przez grzesmaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falko77    0

witam pisz mi na falko107@hotmail.it temat rospykamy albo na whatsapp nr 00393290352992 powiem ci co z czym i gdzie jest problem pozdrawiam 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj