Skocz do zawartości

Zdjęcie

case mx90c

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share grzesmaly

grzesmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 13 styczeń 2016 - 22:18

case mx90c Witam panowie moze ktos mi podpowie gdzie szukac przyczyny nie dzialaja mi siwiatla mijania i drogowe
Wlacznik sprawny 4 przekazniki tez bezpieczniki od swiatel tez sprawne ale niema w nich napiecia jesli podam prad z innego zrudla na bezpieczniki to swiatla swieca
Z gory za ratunek wielkie dzieki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
case mx90c Dzisiaj, 10:25
  •  

#2 Share KatarzynaBartoszNowak

KatarzynaBartoszNowak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Importer maszyn rolniczych

Napisany 13 styczeń 2016 - 23:26

case mx90c Kolego zobacz pod maską czy przekaźniki są sprawne druga opcja to poniżej bezpieczników złącze kabli do kabiny może zawilglo i nie ma przejścia i jak będziesz składał to delikatnie i czasami ludzie robią sami sobie jakiś dodatkowy prąd do kabiny zobacz czy od rozrusznika idze jakiś dodatkowy kabel z bezpiecznikiem lub przekaźnikiem.i zobacz za siedzeniem z prawej strony na dole są bezpieczniki

#3 Share grzesmaly

grzesmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 13 styczeń 2016 - 23:39

case mx90c W kturym miejscu pod maska szukac tych przekaznikow jutro sie zabiore za szukanie bo wreszcie mam troszke czasu zeby pokopac i dopracowac sobie ciagnik
Bo swiatel nie byla jak go kupilem

#4 Share KatarzynaBartoszNowak

KatarzynaBartoszNowak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Importer maszyn rolniczych

Napisany 14 styczeń 2016 - 00:00

case mx90c Pod maską kolo orbitrola zobacz i czy do niego nie idzie prąd od rozrusznika nie bardzo pamiętam bo tych modeli mx miałem niedużo bardzo dobrze znam maxxum i te są bardzo podobne rozwiązania w mx. I sprawdź przekaźniki wes akumulator żarówkę i sprawdź czy otwiera i zamyka prąd możesz też to sprawdzić jak dasz prąd na bezpiecznik od świateł jak ci się nic nie uda to podłącz nowy kabel z bezpiecznikiem zamontuj kolo pozostałych i podłącz go pod przekaźnik ale w żadnym wypadku nigdy nie odetnij jakiegoś kaleką w tym traktorze bo elektronika case ih działa na zasadzie kombinacji czyli z jednego kabla może działać w dwóch punktach lub więcej
Kabelka

#5 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 13:40

case mx90c

Miałem to samo co ty tzn brak prądu na bezpiecznikach i niby sprawne te przkeaźniki ale nie działał ten:https://www.google.p...QLOYmg91zJWlCI=  Jest on centralnie pod wyswietlaczem. Trzeba odkręcić wyświetlacz (4 srubki). Przekaźnik ten odpowiada za zmiane ze swiateł drogowych/mijania i na odwrót.

#6 Share grzesmaly

grzesmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 19:02

case mx90c Juz go zlokalizowalem byl jeszcze pod instalacja i dlatego nie moglem go znalesc hehe ztopiony calkowice
Mozecie mi powiedziec ile on kosztuje i moze jakis zamiennik
Narazie zrobilem mostem i mijania mam pod zaplon

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share zetor7045xD

zetor7045xD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 18 styczeń 2016 - 22:02

case mx90c

A możecie mi powiedzieć co może być przyczyną tego że nie mogę na stałe włączyć świateł drogowych ( długich) Mijania palą się normalnie ale jak pociągnę tym przełącznikiem od kierunków do siebie to one tylko migną a jak będę trzymał to palą. Tu moje pytanie czy ten przełącznik koło kierownicy on ma tylko puścić prąd przez chwilę żeby uruchomić przekaźnik czy jak on działa ?

#8 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 18 styczeń 2016 - 22:17

case mx90c

Do siebie masz mruganie, od siebie włączasz na stałe, sprawdź to.

#9 Share grzesmaly

grzesmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 18 styczeń 2016 - 22:50

case mx90c Jak nie bedzie do dolu zmiany to jest ten przekaznik co u mnie byl spalony

#10 Share zetor7045xD

zetor7045xD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 19:24

case mx90c

Sprawdzę to , mam drugie pytanie możecie mi powiedzieć od czego zacząć bo nie wyświetla mi obrotów silnika w sensie pokazuje 0. Dodam że obroty wałka wyświetla tylko na 540 na 1000 kiedyś wyświetlał teraz już nie ... Od czego zacząć  kable przy alternatorze wszystkie są podłączone

#11 Share grzesmaly

grzesmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 19:59

case mx90c Jak sie troszke ociepli to posiedze w garazu i poszukam gdzie moze byc przyczyna braku obrotow silnika co do walka tez musze poszperac bo zeby nie bylo ja mam ten ciagnik dopiero rok i sam sie ucze
Jedyne awarie jakie usowalem w tym ciagniku to wom umarl awaria modulu z pramej strony na blotniku ale zostolo przerobine na przekaznik zewnetrzny
Druga to wrazenie slizgajacego sie sprzela pomogla zmiana oleju i filtra skrzyni
I teraz swiatla robie
Pozatym na 600/700 godzin nic sie nie dzieje

Sprawdz alternator bo moze kable sa podlaczone a on nie daje napiecia na obroty

Edytowany przez grzesmaly, 19 styczeń 2016 - 20:01.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share falko77

falko77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 21:40

case mx90c

witam pisz mi na falko107@hotmail.it temat rospykamy albo na whatsapp nr 00393290352992 powiem ci co z czym i gdzie jest problem pozdrawiam 

Dodaj odpowiedź