Skocz do zawartości

Zdjęcie

F1

478 odpowiedzi na ten temat

#161 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 06 maj 2010 - 17:07

F1

Renault i Force India jest najprężniej rozwijającym się zespołem w tym sezonie. Wystarczy spojrzeć ile kasy przeznaczają na ulepszenie bolidów.

wlasnie ile? skad masz takie dane?
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
F1 Dzisiaj, 06:21
  •  

#162 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 maj 2010 - 19:57

F1 http://www.formula1.it/
http://www.hotelform...ome/index.shtml
http://www.formula1.com/
Na ostatniej stronie przesłanej w linku nie pamiętam czy był artykuł o programam rozwojowych. Na włoskim i francuskim serwisie czytałem kiedyś i z tamtąd mam te informacje.

#163 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 06 maj 2010 - 22:23

F1 @ HubertOjdana popraw post 159 z tym tytułem bo aż źle się patrzy.
Nie zdziwił bym się gdyby przeszedł do ferrari, ferrari zmienia kierowców jak rękawiczki wiec wszystko możliwe.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#164 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 maj 2010 - 05:31

F1 Co źle napisałem?

#165 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 07 maj 2010 - 20:49

F1

Może się również okazać, że przejdzie do Ferrari a ten zespół złapie dołek na jakieś 2 lata i d*pa zimna, a przypuśćmy,że w tym samym czasie inny kierowca z Renault zdobędzie "tytół. "

To tu. Niby 1 błąd ort. ale strasznie razi w oczy :lol:
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#166 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 maj 2010 - 18:46

F1 @Hubert dzis czytalem artykul o F1 sezon 2010 w "auto technice motoryzacyjnej" i nie potwierdzali tam twoich rewelacji, a magazyn jest pisany na wysokim poziomie.
pisali natomiast o ciekawym patencie wykorzystywanym przez ekipe red bull racing w kwalifikacjach, ktora byc moze ze zmienia gaz uzywany w amortyzatorach, tym samym zmieniajac charakterystyke pracy zawieszenia, lzejszego o 150 kg pojazdu, niz tego w wyscigu. dzisiejsze wygrane kwalifikacje, podobnie jak 4 pozostale zdaja sie potwierdzac te rewelacje :lol:
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#167 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 maj 2010 - 19:06

F1 Widocznie ''tani'' jest ten magazyn, który czytasz. Wiesz polscy spece od F1 znają się tyle na F1 co Ty na hodowli zwierząt. Uwagę na ten sport zwrócili odkąd Polak trafił do F1.
Po 2. jesteś mądrym człowiekiem i pewnie wiesz, że co artykuł bądz numer to inny temat. Nie będą w każdym pisać tego samego, zwłaszcza, że ja wyraźnie napisałem, że czytałem ,,kiedyś'' (czyt. styczeń-luty)
Co do patentu Redbula to bodajże na początku lat 90tych stosowali coś podobnego lecz zostało to uznane za nielegalne - zobaczymy jak sędziowie zinterpretują to w tym sezonie.

#168 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 09 maj 2010 - 23:29

F1 moze i tani, ale uwazam, ze rzetelny. jak bedziesz mial kiedys okazje to oblukaj.
podobno w przepisach na ten sezon (zostaly na nowo napisane przy okazji zmiany w tankowaniu) red bull wykorzystal ta luke.

nasze zdania zweryfikuje koniec sezon, ja uwazam ze renault nic nie pokaze - obym sie mylil.

#169 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 10 maj 2010 - 10:04

F1 Nie chodzi o inny gaz czy podmiana gazu a o programowanie ciśnienia gazu w tych amorkach przez co
można uzyskać różną charakterystykę pracy zawieszenia a przez co ma to wpływ różne ułożenie podłogi oraz docisk bolidu do podłoża .

#170 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 maj 2010 - 15:45

F1 @brzozak oblukam...choć na polskich magazynach już dawno się przejechałem. Dla mnie rzetelne są niemieckie, francuskie i włoskie, ( anglia za dużo bajek) serwisy, choć czasami mam problemu z ich rozczytaniem bo translate.pl nie do końca prawidłowo tłumaczy :lol:
Hmm? Piszesz, że Renault nic nie pokarze? Możesz mieć racje...będzie tuż tuż za czołówką, choć uważam, że jakieś podium jeszcze wywalczy. Moim zdaniem Mercedes w Europie zacznie odrabiać straty i trochę przyciśnie...
Force India - to zespół który pod koniec sezonu pokaże pazur.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share Kolejorz

Kolejorz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane, MTB, marka Ursus, John Deere

Napisany 11 maj 2010 - 12:39

F1 IOby w Monako było coś ciekawszego bo GP Hiszpani to była wielka nuda...
John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

#172 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 maj 2010 - 14:29

F1 Jeśli w Hiszpani było mało wyprzedzania to nie spodziewaj się ze w Monaco będzie lepiej. Wyścig praktycznie rozegra się w kwalifikacjach.

#173 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 czerwiec 2010 - 16:12

F1

wlasnie ile? skad masz takie dane?

Właśnie WP.PL potwierdziło to co przeczytałem na zagranicznych serwisach.

Renault najszybciej sie rozwija

Tak jak pisałem...informacje polskich dziennikarzy sportowych są marne :/

#174 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:mechanika, samochody , ciągniki, motocykle cross-owe, Formuła1, wojsko,

Napisany 25 czerwiec 2010 - 14:19

F1 Szybki rozwój zespołu jest powiązany z dobrą atmosferą i chęcią walki, która jak Robert sam podkreśla prawie zawsze jest bardzo dobra. A co do informacji to lepiej ich szukać na stronach się tym zajmującymi np.

Wyprzedź mnie!
V10.pl
Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

#175 Share traktarysta

traktarysta

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 26 wrzesień 2010 - 17:56

F1 Robert Kubica ziodme miejsce w GP Signapuru....

#176 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 26 wrzesień 2010 - 19:23

F1 Kubica jak Kubica cieszyć się trzeba z coraz lepszych wyników ferrari. Ferrari było jest i będzie reszta to tylko epizody.

#177 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 26 wrzesień 2010 - 22:12

F1 podobało mi sie jak kubic wszystkich polykał w ciagu okrązenia, to bylo dobre :D

KS Falubaz

#178 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 26 wrzesień 2010 - 22:54

F1

Kubica jak Kubica cieszyć się trzeba z coraz lepszych wyników ferrari. Ferrari było jest i będzie reszta to tylko epizody.

red bull i mclaren to epizody? wczesniej williams i inne zespoly tez?
widze, ze masz bardzo subiektywne podejscie do motoryzacji i sportow motorowych.

#179 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 27 wrzesień 2010 - 18:18

F1 Chodzi mi o kierowców odchodzą przychodzą a zespół jest. red bull przy ferrari, które może pochwalić się najdłuższym starzem w f1 (od początku bez przerwy) i największa liczbą startów czy też mc larenie czy williamsie to faktycznie epizod póki co. Kibicuje temu zespołowi nie ważne czy jeździł lauda alessi berger ervine schumacher barikello massa czy alonso i jeszcze kilku innych po drodze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share lukas21

lukas21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 15 październik 2010 - 22:55

F1 no widzisz ... taki "epizod" a bije w tym sezonie ferrari na łeb. Swoją drogą wyscigi są o wiele ciekawsze od kiedy nie ma dominacji Ferrari i Shumiego. Co sądzicie o nowej punktacji? wg. mnie zdała egzamin.
Trend is your friend