Skocz do zawartości

Zdjęcie

F1

478 odpowiedzi na ten temat

#121 Share MartineZ

MartineZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1044 postów

Napisany 24 maj 2009 - 06:34

F1 jest.... tyle ze bez kubicy a to duzo zmienia....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
F1 Dzisiaj, 02:23
  •  

#122 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 29 lipiec 2009 - 22:13

F1 Ulala. Schumi wraca do F1, BMW wycofuje się się ze ścigania.... Będzie ciekawie. Zobaczymy czy rzeczywiście ferrari ma takie słabe autko...
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#123 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6742 postów

Napisany 29 lipiec 2009 - 22:36

F1 Ale bmw będzie jeszcze jeździło do końca sezonu. Ciekawe gdzie pójdzie robert. Nie wiem czy to będzie sprawiedliwe jak schumacher wróci do f1 choć z drugiej strony to też człowiek
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#124 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 29 lipiec 2009 - 22:47

F1 A niby dlaczego miałoby być niesprawiedliwie? Znając Schumachera zawsze chce być na szczycie, wiec będzie ciekawie.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#125 Share qamil

qamil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:http://www.youtube.com/watch?v=i9owlzyO-_I&context=C3286865ADOEgsToPDskLoowyUMnttn4qgo_9XeU-G

Napisany 14 marzec 2010 - 15:49

F1 na dzień dzisiejszy to Ferrari ma najlepszy bolid

#126 Share atakwares

atakwares

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sporty , no i kobiety

Napisany 15 marzec 2010 - 20:59

F1 może i Ferrari ma teraz najlepszy bolid ale to dopiero pierwszy wyścig na następnym torze niektórzy wprowadzą drobne porawki w ustawieniu i może być inna sytuacja. Ale taka wymiana opon by się przydała podczas pracy :) :) kilka sekund i już.
.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

#127 Share bolos51

bolos51

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, robienie zdjęć i kręcenie filmów.

Napisany 28 marzec 2010 - 12:03

F1 Kubica 2 w Australii, zobaczymy jak będzie w Malezji.

#128 Share atakwares

atakwares

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 15:21

F1 Pięknie Kubica pojechał nalepsza była walka z Hamiltonem. W Malezji Robert będzie wysoko chyba że będzie jakaś awaria.

#129 Share bolos51

bolos51

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 30 marzec 2010 - 16:37

F1 zaczeli prace przy bolidzie to może być coś lepiej z prędkością.

#130 Share atakwares

atakwares

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 30 marzec 2010 - 17:25

F1 ale i tak ma o niebo lepszy bolid niż w BMW. Dużo lepszy silnik bardziej wytrzymały, no i bolidy są dużo cięższe.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 marzec 2010 - 20:43

F1 @atkawares przeczysz sam sobie-skoro jest cięższy to zarazem wolniejszy. Bolid BMW był szybszy od tegorocznego bolidu Renault oraz innych bolidów startujących w tym roku. Wystarczy spojrzeć na czasy okrążeń w tym roku i zeszłym.

#132 Share Davido

Davido

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Zainteresowania:Elektronik z zawodu, elektryk z zamiłowania ;)

Napisany 30 marzec 2010 - 21:01

F1 nie ma co porównywać tegorocznego bolidu z ubiegłorocznym, tegoroczne mają inna konstrukcję, całe paliwo muszą wozić na pokładzie a nie jak było wcześniej, zatankował i dalej na tor,

#133 Share bolos51

bolos51

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 18:54

F1 jak był w BMW to może coś robili ale było gorzej, jak pytali dziennikarze kubice jak sprawuje się nowe skrzydło to powiedział ze zostało w garażu, stare lepsze. No to renault dla niego to dużo lepszy Team bo zależy im żeby dojechał do mety a nie tak jak w BMW ze zawsze lepiej miał Haifeld.

#134 Share bolos51

bolos51

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 03 kwiecień 2010 - 18:56

F1 Kwalifikacje w Malezji zapowiadały się dobrze ale wyszło jak wyszło ale 6 miejsce nie jest złe 3 linia z Hilkenbergiem.

#135 Share atakwares

atakwares

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 10:51

F1 Brawo Robert 4 miejsce nie jest złe liczy się walka, punkcik do punkcika i będzie Robert mistrzem

#136 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 12:32

F1 mistrzem to nie bardzo, ale punktujac ma szanse na bycie w potencjalnie lepszym zespole w przyszlych sezonach. pisze potencjalnie, bo wreszcie F1 przypomina rywalizacje sportowa i wszystkie elementy musza byc na najwyzszym poziomie by odnosic sukcesy, potrzeba szczescia, jest prawdziwa rywalizacja.
ja jestem zwolennikiem wiekszej swobody chociazby w wyborze producenta opon, co wy o tym sadzicie? jak wam sie podoba poczatek tego sezonu?
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#137 Share atakwares

atakwares

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 13:13

F1 Renault nie jest aż takim złym zespołem ale i tak napewno lepszym niż BMW w tamtym roku. Jak nie będzie żadnych awarii jak w tamtym sezonie w BMW to ja wierzę że Robert będzie mistrzem, udowodnił to w GP Malezji w zaciętym pojedynku z Hamiltonem. Co do opon masz rację, każdy pownien mieć prawo do wybierania producentów opon.

#138 Share bolos51

bolos51

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 14:03

F1 Opony powinny być wybierane przez Team, a co do tego czy Robert będzie mistrzem to się pod koniec sezonu.

#139 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 kwiecień 2010 - 18:10

F1

mistrzem to nie bardzo, ale punktujac ma szanse na bycie w potencjalnie lepszym zespole w przyszlych sezonach. pisze potencjalnie, bo wreszcie F1 przypomina rywalizacje sportowa i wszystkie elementy musza byc na najwyzszym poziomie by odnosic sukcesy, potrzeba szczescia, jest prawdziwa rywalizacja.
ja jestem zwolennikiem wiekszej swobody chociazby w wyborze producenta opon, co wy o tym sadzicie? jak wam sie podoba poczatek tego sezonu?

To jest początek sezonu i jeszcze może się okazać, że Force India zdobędzie tytuł. Za wcześnie na osądy końcowe, na obecną chwilę mistrzem może zostać absolutnie każdy poza kierowcami z nowych zespołów.
Nie zgodzę się, że teraz jest prawdziwa rywalizacja. W Australi był jeden z najciekawszych wyścigów histori F1 - dużo się działo na torze, dużo dramaturgi, wyprzedzania. Malezja i Bahrain nie były już tak bardzo emocjonujące, miejmy nadzieję, że pozostałe wyścigi będą choć trochę przypominały wyścig z Albert Park. Rywalizacja głównie odbywa się w dni powszechne, kiedy to zespoły pracują w swoich warsztatach nad doskonaleniem bolidu. Rywalizacja na torach jest tylko formalnością wykonanej przez zespoły pracy.
Mam brata ciotecznego we włoszech i jest on tak samo zagorzałym fanem F1 jak ja. Ostatnio czytałem na mało wiarygodnym serwisie sportowym WP :lol: że Kubica ma podpisany kontrakt z Ferrari, po zakończeniu tego sezonu zastąpi Fellipe Massę. Wziąłem to za kolejną bzdurę wypisaną przez WP. Lecz dziś przy dzieleniu się jajkiem Wielkanocny i oglądaniu GP rozmawiałem z bratem i wspomniałem o tym newsie. On powiedział mi tylko tyle, po wypadku Felipe Ferrari gorąco namawiało Kubicę na przejście do zespołu z Maranello, negocjacje skończyły się na podpisaniu kontraktu Kubicy z Ferrari i zajęcie miejsca Massy w sezonie 2011. Braciszek mówił, że w Italii Kubicę uważają jak swojego rodaka i cieszy się tam ogromną popularnością. ''La Gazetta Dello Sport'' też od jakiegoś czasu zamieszcza artykuły o rzekomym kontrakcie Roberta.
Według mnie mogą to być plotki, lecz pamiętajmy jak było z Alonso - od plotek się zaczęło. Z Ferrari jest tak, że jak powstanie jakaś plotka zazwyczaj się sprawdza. Przypomnijmy sezon kiedy Schumacher zakończył karierę-pierwsze domysły na zastępcę padły na Raikonena, później okazało się, że właśnie on zajął miejce Michaela.
Jeśli okaże się to prawdą to szczerze będę ubolewał. Jakoś nie widzę sobie 2 najlepszych kierowców w jednym zespole. Ciekawe kto byłby ,,numero uno'' ?
Co do opon też myślę, że wprowadzenie przepisu pozwalającego wybierać producenta opon jest ciekawe, choć może okazać się niewypałem. Dlaczego? Dlatego, że na danym wyścigu każdy zespół będzie korzystał z tej samej firmy opon. Michelin sprawdzi się w Australi? Każdy weźmie Michelin. bridgestone w Chinach ? Każdy weźmie bridgestone. Zespoły jeżeli zobaczą, że dana opona jest lepsza zdecydują się jej użyć.
Ciekawie byłoby gdyby zespoły przed wyścigiem deklarowały jakiej firmy opony będą używać i nie będą mogłu zmienic jej w trakcie weekendu.Jednak zanosi się na korzystanie dobrowolne z każdego rodzaju meiszanki i kazdej firmy przez caly weekend.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 19:09

F1 hubert chodzilo mi glownie o to ze jest 5-7 zespolow ktore walcza o podium, a nie tak jak np przez ostatnie pare sezonow ze sa 2 i nikt wiecej. dzisiejszy wyscig byl bardzo ciekawy, ale glownie za sprawa eliminacji ;[

natomiast ciezko oczekiwac ze kubica zdobedzie tytul gdy mclaren, ferrari, czy red bull na prostej objedzaja reno z palcem w nosie :lol:
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!