Skocz do zawartości

Zdjęcie

F1

478 odpowiedzi na ten temat

#461 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 kwiecień 2014 - 17:50

F1 no i jutro pewnie mercedes znowu pozamiata

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
F1 Dzisiaj, 08:19
  •  

#462 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 05 kwiecień 2014 - 19:01

F1 Mnie jedno cieszy że Vettel sie kończy, albo słąbo jedzie albo siada auto, widać jak sponsorzy odejdą to i jakość aut robi się coraz gorsza, byc może na chińskich częściach jeżdżą. Fia pozmieniała samochody cieżej się prowadzą i Niemiec juz chyba w tym sezonie nie nawojuje chociaż do końca daleko. Widac Mercedes dopieścił autka i idzie po mistrzostwo. Ciekawe jakby wyscigi wygladały jakby wyciskali z silnika ile wlezie.

#463 Share adam8211

adam8211

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 06 kwiecień 2014 - 19:10

F1 No to chłopaki z mercedesa pokazali jak się walczy o zwycięstwo. Szacunek dla zespołu że za bardzo im nie przeszkadzali. Piękny wyścig.

#464 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 kwiecień 2014 - 21:13

F1 czyżby powrócił agresywny hamilton? :D

#465 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 06 kwiecień 2014 - 22:17

F1 Mercedes jak mercedes, nie do doścignięcia, :D ale ferrari to już nie to co kiedyś, Enzo sie chyba w grobie przewraca jak widzi dzisiaj f1. Lina co byś powiedziała na machnięcie flagą w kratę na takim wyscigu

#466 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 07 kwiecień 2014 - 18:13

F1 W Ferrari musi być na prawdę źle skoro mówi się o spięciach Alonso z włodarzami ekipy i o jego zamiarze przejścia do McLarena. Jak widzę jak sobie Scuderia Ferrari teraz radzi to mnie serce boli :/

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#467 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 07 kwiecień 2014 - 19:15

F1 Ferrari to moja ulubiona ekipa. Ale jak pamięcią sięgam a interesowałem się f1 za dzieciaka. To w latach 80 tych i początku 90 tych też tacy byli. Ros brown i schumacher odmienili tą stajnie. A teraz wszystko wróciło do normy. I pomyśleć, że 10 lat temu v 10 ferrari miało 980 KM i było najmocniejszym silnikiem w stawce. Ferrari rządziło jak dzisiaj mercedes.
Uważam, że vetel trafił do dobrej stajni w dobrym czasie. Złym kierowcą nie jest ale śa w f1 lepsi od niego.

#468 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 20 kwiecień 2014 - 17:07

F1 Drugie z rzędu polecenie służbowe by ventyl przepuścił daniela spowodowało na mojej japie uśmiech wielki, ale gdy zdublowany kobayashi w caterhamie wyprzedził ventyla i ten mu zaczął machać - po prostu bezcenne. Kob miał świeże opony, ale ventyl był wsciekły.
To juz drugi z rzedu wyscig, gdzie ventyl dostał polecenie służbowe by puścić autralijczyka, ten jest wyraźnie szybszy od niemca. Narazie jest taka sprawiedliwość dziejowa :)

#469 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 maj 2014 - 20:20

F1 To już 20 lat temu zginął Ayrton Senna...

#470 Share Leni933

Leni933

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 16 maj 2014 - 16:10

F1 Jestem na agrofoto kilka miesięcy, ale dopiero teraz wpadłem na pomysł, żeby forum przeszukać i tak o znalazłem o F1 temat. Jestem fanem no i nie ukrywam że już ekspertem w temacie, trochę pisze artykułów na róznych stronach w tematyce F1 no i widzę, że z rolnikami też mogę podyskutować w moim ulubionym temacie. :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#471 Share grubcio

grubcio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 06 czerwiec 2014 - 18:46

F1 Ferrari musi mieć jakiś techniczny problem, bo kierowców ma przecież świetnych, to rasowi zawodnicy którzy umieją wykorzystać możliwości bolidu. A to znaczy że tych możliwości brak, co jest dziwne przy takim finansowaniu, jakie mają... Ale może jeszcze rozwiążą problemy albo wymyślą coś nowego, jak sprawa magicznych podwójnych dyfuzorów te chyba cztery sezony temu ;)
A tak poza tym, wiem że to nie F1, ale jak Wam się widzi Formuła E z Giermaziakiem? ;)

#472 Share Leni933

Leni933

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 09 czerwiec 2014 - 19:21

F1 Giermaziak nie dostanie tam miejsca. Na testy złoszonych jest wielu kierowców, ale wielu z nich to byli zawodnicy Formuły 1 z którymi Kuba nie ma szans. Co do Ferrari, to oczywiste, że zmagają sie ze sałbym bolidem. Mają słaby silnik, niedomaga aerodynamika a dodatkowo komplikują sobie życie zawieszeniem pullrod z przodu, które jest mega trudne do ustawienia. Kibicuje Włochom, ale to co robią od paru lat o jest normalnie śmiech na sali. Takie zaplecze techniczne i budżet, a z roku na rok jest co raz gorzej i gorzej. Tam trzeba zmian, trzeba kogoś kto pobudzi ich do roboty. Najlepiej jakby Ross tam wrócił, albo Briatore wziął sprawy w swoje ręce.

#473 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisany 09 czerwiec 2014 - 19:27

F1 Briatore to już przeszłość, a Brawn za chiny do Ferrari nie pójdzie. On jest ojcem sukcesów w Mercedes GP, który wywodzi się z Brawn GP - jego zespołu, który zbudował po odejściu Hondy z F1. W Ferrari trzeba świeżej głowy. Schumi by może coś pomógł, ale on na razie musi powrócić do zdrowia -_-

#474 Share Leni933

Leni933

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 09 czerwiec 2014 - 21:41

F1 Britore to wcale nie taka przeszłość. Jeśli chodzi o Brawna to chyba zapomniałeś, gdzie święcił największe sukcesy i dzięki jakiemu zespołowi wykreował swoją osobę. Dla przypomnienia to właśnie dzięki Ferrari, gdzie pracował od 1996 do 2006 roku. W Hondzie jedyne co udało mu się zrobić to odkupić gotowy bolid na sezon 2009 wystartować w sezonie pod swoim nazwiskiem i zrobić konkretny biznes. W Mercedesie nie ma co ukrywać, próżno szukać sukcesów pod jego władzami, słaby sezon 2010, 2011 trochę lepszy tak samo 2012, gdzie w 2013 przyszedł Paddy Lowe z McLarena i to bardziej za jego sprawą znalazł się tam również Hamilton, a odszedł Brawn. Zapomniałem jeszcze o Toto, który razem z Paddy genialnie rządzą teraz Mercedesem co widać na torach Formuły 1 w tym sezonie. Właśnie takiego myślenia potrzeba w Ferrari, a myślę że odważne decyzje to tyko Briatore, który świetnie by się nadał na szefa Włoskiego teamu.

#475 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisany 10 czerwiec 2014 - 06:48

F1 Briatore przez aferę w Singapurze do F1 raczej nie wróci. Nie ważne, że uchylono mu dożywotni zakaz - i tak go w Ferrari nie zechcą. Co z tego, że Brawn stał się kimś dzięki Ferrari? Jest coś im winny i ma wrócić do Formuły 1 jeśli Ferrari tego zechce?

#476 Share grubcio

grubcio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 10 czerwiec 2014 - 16:41

F1 Nie no, jasne że nie jest im nic winny ;) Tylko przy takim finansowaniu jakie ma Ferrari to by mogli go i tak brutalnie mówiąc "podkupić", nawet jak tani by nie był. Albo kogokolwiek innego - stać ich w końcu :D

#477 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisany 10 czerwiec 2014 - 19:21

F1 Właśnie... podkupić... to jest problem F1. Najważniejszą serią wyścigową świata rządzą pieniądze -_- Przez to wolę Moto GP. Tam kasa też jest ważna, ale nie najważniejsza.

#478 Share Leni933

Leni933

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 10 czerwiec 2014 - 20:53

F1 Komu mają podkupywać Brawna? Przecież chłop wybrał się, że tak powiem na ryby i tymczasową za pewne emeryturę od F1. W MotoGP fundusz też jest bardzo ważny, ale jest dużo mniej polityki niż w F1.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#479 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 07 lipiec 2014 - 21:10

F1 Brawn zaczął w f1 jeszcze w latach 80 tych jak nie 70 tych. Jego konstrukcje były zawsze udane. Schumacher wziął go z benettona. Gdzie zdobył 2 tytuły. Jednak ja myślę, że jego czas w f1 już minął. Teraz robi się inne auta. Pomimo, że Brawn to doświadczony konstruktor. Mercedes nie błyszczał do póki główny wpływ na konstrukcje mieli Schumi i Brawn.
Sukces Brawn GP polegał na tym, że Ross znalazł takie luki w regulaminie, których nie znaleźli inni. Sprzedał zespół po roku. Bo wiedział, że inni zrobią to samo w następnym sezonie i skończy się przewaga. Pewnie miał jakiś udział w nowej konstrukcji mercedesa. Ale raczej nie był jej głównym autorem. A poza tym. Największy wpływ na przewagę kilku ekip ma teraz silnik. Sam nowy bolid mercedesa nie jest jakiś rewolucyjny. Co widać na torach gdzie potrzebna jest bardziej dobra aerodynamika.