Skocz do zawartości

Zdjęcie

F1

478 odpowiedzi na ten temat

#421 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 14:30

F1 wiliams? a w czym wypada najlepiej? silnik SF nie dorównuje Mercedesowi? a skąd taki wniosek?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
F1 Dzisiaj, 01:48
  •  

#422 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 marzec 2014 - 15:13

F1 Nie no na zimowych testach wiliams radził sobie nawet nawet... może i jest w formie ale nie sądzę żeby az tak by w Australi walczyć z ferrari czy mclarenem.

#423 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 15:40

F1 coś chyba słabo się ogarniam :P :
to, że mesio ma bardzo super silniki to wiemy, za nim zaraz jest ferrari. wiliams moze i faktycznie jest czarnym koniem moim zdaniem zaraz z force india, bo oba zespoły mają duży potencjał teraz, ale zobaczymy w II połowie sezonu.
Lena button pod koniec testów narzekał na auto, że spisuje się poniżej oczekiwań więc ciekawe co wyjdzie
Poza tym gdzie mercedes? chyba, ze 1 miejsce dla nich zarezerwowałas :) a tu mowa o tych co uzupełnią pudło :)
Zwolnili naszego polaka budkowskiego w maclarenie, szef aero - nie wiecie?
Ciekawie jak będą się zachowywały silniki Hondy w przyszłym roku - chociaz to daleka droga. teraz zajmijmy się tym sezonem :)

Edytowany przez pic2ek, 12 marzec 2014 - 15:53.

#424 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 marzec 2014 - 15:58

F1 Ja nikogo jeszcze nie obstawiam no chyba że na typer castrol edge :D sezon musi ruszyć bo testy to jedną drogą a wyscigi drugą. A wogóle to nie moge się przyzwyczaić do kombinezonu felipe hehehe

No zwolnili budkowskiego ale nie mam pojęcia czy sam odszedł czy oni się go pozbyli... dziwne bo w sumie doswiadczenie facet miał kiedyś tez w stajni ferrari do mclarena też sporo wniósł więc zobaczymy jak ten nowy gosciu sie sprawdzi...

Edytowany przez Lina, 12 marzec 2014 - 16:07.

#425 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 17:01

F1 Ja nikogo nie obstawiam ale akt faktem, że na testach auta z silnikiem mercedesa radziły sobie najlepiej. Nawet ludzie z ferrari przyznawali ,że nad silnikiem muszą popracować. Co będzie na wyścigu nie wiem. A williams z mercedesem na testach wypadli najlepiej. Ferrari niestety było tuż za nimi. Z czego jak dobrze pamiętam alonso radził sobie lepiej niż kimi. I to chyba alonso zostanie kierowcą numer jeden.

#426 Share XTRO

XTRO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1207 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 17:09

F1 Ludzie, ten sezon będzie należał do HAMILTONA !!! :D

#427 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1160 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 12 marzec 2014 - 19:24

F1 tylko nie paki!!!

mam nadzieję że vettel już nie będzie dominował

#428 Share waldi33

waldi33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 19:44

F1 ale gdzie to my wszystko obejzymy

#429 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 12 marzec 2014 - 19:50

F1 Jak nie będzie transmisji na polsacie, to będe szukał w necie. Nawet jeśli Borowczyka w niej nie będzie nie będzie to i tak lepsza taka jak żadna.

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#430 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 marzec 2014 - 19:52

F1 własnie dobre pytanie gdzie to obejrzymy :D i co na to Maurycy???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#431 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 12 marzec 2014 - 20:10

F1 Lina nie mów że sie interesujesz Formułą 1. Łał jestem pod wrażeniem żeby kobieta się interesowała sportami samochodowymi i to w pozytywnym znaczeniu powiedz ze jeszcze lubisz piłkę nożną i będę w szoku. Na ten sezon obstawiam ferrari czytałem że mają bardzo zaawansowane silniki mieć. Jeszcze im dać dobrego kierowcę. Czasy kiedy Schumacher jeździł już niestety mineły.

#432 Share magdalena05

magdalena05

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport

Napisany 12 marzec 2014 - 20:14

F1 Jak nie znajdę dobrze odbierającej transmisji w internecie,to pozostaje mi niemiecki RTL <_< widać polsat ma gdzieś polskich kibiców....

#433 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 20:21

F1

Lina nie mów że sie interesujesz Formułą 1. Łał jestem pod wrażeniem żeby kobieta się interesowała sportami samochodowymi i to w pozytywnym znaczeniu powiedz ze jeszcze lubisz piłkę nożną i będę w szoku. Na ten sezon obstawiam ferrari czytałem że mają bardzo zaawansowane silniki mieć. Jeszcze im dać dobrego kierowcę. Czasy kiedy Schumacher jeździł już niestety mineły.

W Ferrari nie chodzi tylko o Schumachera. Zespół zalicza ostatnio trochę gorsze sezony, a konkurencja nie poddaje się i robi równie dobre albo nawet lepsze bolidy. Dać Alonso, czy Raikonenowi dobrą wyścigówkę to i oni będą kierowcami na miarę Schumiego z przed lat.

#434 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 marzec 2014 - 20:41

F1 od jakiegos czasu ferrari już nie jest tą stajnią co kiedyś ale jak na ten sezon to ten bolid najbardziej mi się podoba nie wiem dlaczego bo reszta jakas taka....

#435 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 20:58

F1 a co ferrari nie ma teraz dobrych kierowców?? na miarę schumiego?!? proponuję spojrzeć wstecz i przypomnieć sobie w jaki sposób schumi wygrywał :wacko: był fenomenalny na mokrym - to mu trzeba oddać. Moim zdaniem gdyby alo miał przez 4 lata bolid redbulla to by miał 2 razy więcej pkt niz vettel a i 2 razy wczesniej byłoby pozamiatane w kwestii tytułu. Co nie zmienia faktu ze seba jest dobrym kierowcą, ale to wszystko. Takie moje zdanie.

#436 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 12 marzec 2014 - 23:06

F1

No ventyl będzie teraz wąchał smród spalin. kurcze ciekawie jak bedzie w ferrari, na pewno nie będzie tim orders :D prędzej by się chyba pozabijali :lol:
tylko z tych testów to faktycznie mercedes i pochodne silnikowe pokazują, które zespoły będą w czołówce, może wiliams.
Ja oczywiście tak jak madzia napisała: alo i kimi z przodu, ale sam nie wiem kto i na którym miejscu bo obu strasznie lubie :)

A ja Ci powiem że wg mnie ciekawe to będą tylko wyniki końcowe, bo wszystko wywróci się do góry nogami.
Na początku zapowiadane zmiany mi się podobały, a po testach już nie. Co to za formuła 1 gdzie odgłos silników przypomina wyścig kosiarek spalinowych. Władze f1 chcą przyciągać widzów wielka nieprzewidywalnością wyścigów, ale jednocześnie te zmiany powodują się cofanie tej dyscypliny. takie odnoszę wrażenie.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#437 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 11:01

F1 No nic zobaczymy jakie będa nasze odczucia w trakcie sezonu. Podobno polsat w piątek ma ogłosić czy będzie formuła czy nie. A jak nie to tu spis:
http://en.wikipedia....TV_broadcasters

Czy ktoś z was był na f1? ktoś się wybiera?

#438 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 21:14

F1 Fakt nowe silniki brzmią beznadziejnie, czasy v 10 bezpowrotnie minęły. Nie wiem czy nowe bolidy mają skrzynie dwu sprzęgłowe ale odgłos zmiany biegów i redukcji tez jest beznadziejny. Popsuł sie tak samo jak w drogowych ferrari wraz z wprowadzeniem tych skrzyń. Niby auta wyglądają na zaawansowane: dwa kersy, chłodzenie baterii, wygląd też jest chyba fajniejszy niż w zeszłym roku ale to już nie to. V 10 i v 12 ferrari z roku 94 nic nie zastąpi.
Schumacher pomimo nie wątpliwego talentu jaki posiada miał szczęście trafiać najpierw do benettona a potem do ferrari, gdy były mocne. Na początku lat 2000 ferrari robiło co chciało reszta stawki jechała w innej kategorii w innym wyścigu. Tak jak ostatnio robił to red bull. W f1 jest wielu utalentowanych kierowców ale tylko nie liczni mają farta trafić do najmocniejszego w danym sezonie zespołu jak choćby vetel. Gdyby w redbulu ostatnie lata jeździł hamilton, alonso, raikonen to bardzo prawdopodobne, że ktoś z nich miał by 4 tytuły. Przykład baton, który trafił do brown gp, gdy było najlepsze.

Edytowany przez hubertuss, 13 marzec 2014 - 21:16.

#439 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 21:20

F1 A słyszeliście o Formule E? Taka F1 z silnikami elektrycznymi. Ciekaw jestem czy to wypali i gdzie to będzie można obejrzeć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#440 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów