Skocz do zawartości

Zdjęcie

F1

478 odpowiedzi na ten temat

#361 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 13:48

F1 Na padoku to go raczej nie zobaczysz, chyba że w kombinezonie :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
F1 Dzisiaj, 05:37
  •  

#362 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 18:05

F1

Ciekawe kiedy zobaczymy go chociaż na padoku F1 ;)

jak bedzie gotowy, cierpliwosci ;) , F1 to nie test na prawojazdy tutaj wszystko musi byc na najwyzszym poziomie - kierowca rowniez.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#363 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 kwiecień 2012 - 21:44

F1 Za rok(albo za dwa, głowy za to nie dam) wchodzi nowy regulamin, silniki 1.6 turbo. Co o tym myślicie? Jak dla mnie to zmiana na plus, te silniki pozwalają na osiąganie praktycznie dowolnej mocy. Oczywiście w jakiś sposób będzie ona ograniczona(obecnie 2 000 KM nie byłoby problemem), ale może dzięki temu wyścigi będą bardziej nieprzewidywalne.

#364 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 kwiecień 2012 - 12:52

F1 Nie wiem gdzie ten plus jest? Już v8 ma beznadziejną pracę w porównaniu do v 10. O v12 nie wspominam. Obłożą to takimi ograniczeniami regulaminu, że max 800 km będzie. Dzisiaj już motory są zamrożone. Max obr to 18 tys i inne duperele do tego. Pomysleć, że ostatnie v 10 ferrari dochodziły do 20 tys obr i 1000 km z 3 litrów. F1 dzadzieje jak zdziadziało wrc cóz poradzić.

#365 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 kwiecień 2012 - 13:02

F1 Taka kolej rzeczy, trzeba jednak pamiętać, że najmocniejsza F1 w historii to 1.5 turbo. Myślę, że ta zmiana popchnie do przodu technologie, w końcu w F1 nikt nie oszczędza na badaniach.

#366 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 kwiecień 2012 - 13:21

F1 Właśnie teraz oszczędzają. Ma byc ekologicznie i tanio. Po to zakazali v 10, zamrozili silniki. Własnie, żeby tanio było. Dodatkowo te cuda mają jeździć w pit lane na silniku elektrycznym, aby było cihcutko. Może ta technologia się rozwinie. Tysiące koni z silników 1,5 turbo to w większości moc na kwalifikacjie. Wtedy silników nikt nie liczył a jeden miał wystarczyć na kwalifikacje lub kilka kółek. Moc wyścigowa była mniejsza około 800 - 800 km. Wtedy f1 rozwijała technologie, które trafiały do aut po latach lub dziesiątkach lat. teraz f1 to spektakl, który ma zapewnić zyski i to wszystko.

#367 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 kwiecień 2012 - 13:29

F1 1300 KM osiągano w latach 80, obecnie da się więcej wycisnąć, ale oczywiście pojawią się jakieś ograniczenia typu max ciśnienie doładowania, zwężka w dolocie, obroty, 3 wyścigi na jednym silniku itp. Można na to co najwyżej ponarzekać, ale wg. mnie będzie ciekawiej niż teraz.

#368 Share lukaszjd

lukaszjd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:JOHN DEERE!!!!!,nowoczesne rolnictwo,F1,muzyka (hardstyle) no i dziewczyny.

Napisany 06 wrzesień 2012 - 20:58

F1 Chyba jesteśmy już blisko powrotu do sportów motorowych! Według wielu zagranicznych mediów Robert Kubica już za tydzień wystartuje w rajdzie! Czekamy na oficjalne potwierdzenie ze strony "obozu Roberta" i jedziemy!!!

Robert ma się pojawić na Rally San Martino di Castrozza, rundzie mistrzostw Włoch, ale również na Trofeo Rally Asfalto, gdzie jeżdżą auta WRC! Czy wystartuje tam testowanym niedawno Subaru Imprezą??? Czekajmy na świetne wieści

Kubica is back!!!

Edytowany przez lukaszjd, 06 wrzesień 2012 - 21:00.

Rolnicy z opolskiego łączmy się

#369 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 07 wrzesień 2012 - 05:48

F1 a powiedz gdzie testował to subaru? gdzie to wyczytałeś? ostatnio czytałem o fordzie ale nie widziałem nigd o subaru :huh:

#370 Share lukaszjd

lukaszjd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:JOHN DEERE!!!!!,nowoczesne rolnictwo,F1,muzyka (hardstyle) no i dziewczyny.

Napisany 07 wrzesień 2012 - 23:02

F1 Informacje już sa w 100% potwierdzone.Włoscy organizatorzy oraz przyjaciel Roberta Mikołaj Sokół potwierdzili obecnosc Kubicy w sobotnim włoskim rajdzie Ronde Gomitolo di Lana.Robert będzie jeździł rajdowym Subaru Impreza WRC.Wyczytałem to na fan page Roberta w facebook`u.Ale trzeba wiedziec ze stan zdrowia Roberta jeszcze nie pozwala na prowadzenie bolidu F1.
Rolnicy z opolskiego łączmy się

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#371 Share Grzela

Grzela

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 14 wrzesień 2012 - 06:35

F1 Tutaj są najnowsze informacje o Robercie

http://powrotroberta.blogspot.com/

#372 Share dominik55 dominik55

dominik55
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 grudzień 2012 - 12:15

F1 Co z tego że wróci? jest dobrym zawodnikiem, ale dawno się nie ścigał więc wyszedł z prawy :) nie wierze że by od razu po wypadku wygrał jakiś wyścig, ale miejmy nadzieje że tak będzie ;) A co myślicie o Sebastianie Vettelu?

#373 Share BizonFan321

BizonFan321

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 321 postów

Napisany 31 grudzień 2012 - 23:33

F1 Nie lubię go za bardzo . Wolę Alonso :)

#374 Share dominik55 dominik55

dominik55
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 styczeń 2013 - 22:25

F1 Alonso jak alonso, też pokazuje się z dobrej strony. Złym kierowcą nie jest bo w wieku 24 lat już wygrał F1 :)

#375 Share magdalena05

magdalena05

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport

Napisany 17 luty 2013 - 00:50

F1 17 III pierwszy wyścig sezonu 2013 :D mam nadzieję, że w tym roku Ferrari nie zawiedzie, a Alonso zdobędzie trzeci tytuł Mistrza Świata ;)

#376 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 20 luty 2013 - 11:41

F1 ja też licze na ferdka, ciekawe co pokażą maci, redbulle no i mercedes z luisem. Ciekawe czy dopuszczą wydech wiliamsa. jeszcze ponad 20 dni i zacznie się znowu cyrk. oczywiscie kibicuję ferdkowi i masie. ciekawe gdzie robercik bedzie startował - rajdy czy dtm.

#377 Share magdalena05

magdalena05

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 20 luty 2013 - 14:32

F1 W DTM nie będzie startował, tak przynajmiej w sporcie mówili :) Niech wraca do F1 jak już dojdzie w pełni do zdrowia :D

#378 Share scott11

scott11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 20 luty 2013 - 19:34

F1 Hmm , co do DTM konkretnie zespół mercedesa był nawet mocno "zainteresowany" , ale pech chciał Ralf Schumacher się trafił . Tim niemiecki , kierowca też swojak . W BMW też nie miał szans ( oficjalnie zrezygnowali z walki o tytuł bo budowali bolid na następny sezon ) ;) .

#379 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 21 luty 2013 - 08:34

F1 Yyyyyy powiem wam,że mnie raczej nic już w tym cyrku motoryzacyjnym nie zdziwi. Wszytsko się pewnie okaże wkrótce.
Jakoś wczesniej nie widziłem, ale tu chyba nie masz racji z tym DTM. To Robert zrezygnował z DTM a nie Mercedes z niego. Za cieżki i za wolny :)

Edytowany przez pic2ek, 28 luty 2013 - 22:08.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#380 Share magdalena05

magdalena05

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 16 marzec 2013 - 10:54

F1 Sezon nam się bardzo ciekawie zaczął ;)