Skocz do zawartości

Zdjęcie

F1

478 odpowiedzi na ten temat

#321 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 12:53

F1 Nie ma jak to pecha mieć. Włochy to także alpy oprócz słonecznych plaż.A tam o snieg nie trudno. Oczywiście typowyej w polsce spiskowej teorii tez nie mogło zabraknąć. Jak by to było bez spisku.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
F1 Dzisiaj, 15:32
  •  

#322 Share speedy

speedy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 14:15

F1 Wlasnie pecha to chłopak ma

#323 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 17:29

F1

Nie ma jak to pecha mieć. Włochy to także alpy oprócz słonecznych plaż.A tam o snieg nie trudno. Oczywiście typowyej w polsce spiskowej teorii tez nie mogło zabraknąć. Jak by to było bez spisku.

juz odrazu teorie spiskowe, po prostu łacze pewne fakty i jestem nie ufny wobec mediów, dlatego wole sie czasem zastanawiac niz łapac wszystko co Ci powiedzą w mediach :)

moze sam Kubica by wkoncu cos powiedział na swoj temat?

KS Falubaz

#324 Share lukaszjd

lukaszjd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:JOHN DEERE!!!!!,nowoczesne rolnictwo,F1,muzyka (hardstyle) no i dziewczyny.

Napisany 12 styczeń 2012 - 18:46

F1 Po wczorajszym wydarzeniu proces rehabilitacjii Kubicy ma się opóźnić o 3 tygodnie :(
Rolnicy z opolskiego łączmy się

#325 Share speedy

speedy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 19:25

F1 Żeby tylko nie poddał się

#326 Share speedy

speedy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 22:10

F1

Żeby tylko nie poddał się

Dobre informacje odnośnie środowego upadku Roberta Kubicy przekazał Marcin Czachorski, rzecznik kierowcy w Polsce. - Według wstępnej opinii lekarzy, złamana piszczel nie opóźni w znacznym stopniu trwającego nadal procesu rehabilitacji - powiedział w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Będzie dobrze

#327 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 08:15

F1 Poza zdementowaniem plotek o zakończeniu współpracy Morelli przekazał też garść informacji na temat wczorajszego incydentu. – Robert przewrócił się i doszło do uszkodzenia kości piszczelowej w miejscu poprzedniego złamania. To nie kostka – potwierdził menedżer kierowcy, którego „złapałem” w drodze do szpitala, w którym zawodnik przechodzi badania. Nie jest to placówka Santa Corona w Pietra Ligure, a lokalizacji z oczywistych przyczyn wolałbym nie zdradzać.

– Nie jest to poważny problem – kontynuował Morelli. – Oczywiście konieczny będzie zabieg chirurgiczny i mniej więcej miesięczna rehabilitacja, w zależności od postępów.

Nie wiadomo jeszcze, czy chirurdzy zastosują wewnętrzną płytkę spajającą uszkodzoną kość, czy kolejny raz założą kierowcy stabilizator zewnętrzny. Ta druga opcja oznacza mniej „inwazyjny” zabieg, za to w późniejszym terminie konieczna będzie kolejna wizyta na sali operacyjnej w celu zdjęcia stabilizatora.

i jeszcze jedno info

Brytyjski Autosport, powołując się na źródła bliskie kierowcy, przekazuje nieoficjalną informację, że incydent może wydłużyć rehabilitację o „przynajmniej trzy tygodnie”. Pamiętajmy jednak o tym, że jak dotąd nie określono prawdopodobnego terminu zakończenia rehabilitacji – podczas ostatniej rozmowy Daniele Morelli powiedział mi, że bardziej konkretnych informacji możemy spodziewać się w lutym lub nawet później.

coś mi się wydaje że i ten sezon Robercik ma raczej z głowy. Lepiej żeby się kurował dłużej niż później byłoby nie wesoło.

Edytowany przez pic2ek, 13 styczeń 2012 - 08:19.

#328 Share speedy

speedy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 08:55

F1 Z Włoch płynęły sprzeczne informacje. Część mediów donosiła, że Polak ma tylko małe pękniecie kostki. Ale teraz jest już wszystko jasne. Robert Kubica, który w środę przewrócił się przed swoim domem w Pietrasanta w Toskanii, złamał piszczel prawej nogi - poinformował rzecznik kierowcy w Polsce Marcin Czachorski.

Ta a jutro okaz sie ze ma reke jeszcze zlamana

#329 Share lukaszjd

lukaszjd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:JOHN DEERE!!!!!,nowoczesne rolnictwo,F1,muzyka (hardstyle) no i dziewczyny.

Napisany 13 styczeń 2012 - 16:29

F1 Teraz ta noga musi zrosnąc się.Dla mnie to już było pewne,że Robert nie będzie się ścigać na torach F1 w 2012r kiedy LRGP zatrudniło Raikkonena i Grosejana.Chyba że Kubicy uda się wcześniej wrócić i podpisze kontrakt z Ferrari jako kierowca testowo rezerwowy i bedziemy go oglądać w piatek na pierwszym treningu,a potem na wyścigach.

Edytowany przez lukaszjd, 13 styczeń 2012 - 16:30.

#330 Share speedy

speedy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 19:09

F1 ja to juz nie zdziwilbym sie gdyby poddal sie

Edytowany przez milanreal1, 15 styczeń 2012 - 19:15.
cytowanie poprzedniego posta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#331 Share lukaszjd

lukaszjd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 23:05

F1 Kubica się nigdy nie podda!!!

Edytowany przez milanreal1, 17 styczeń 2012 - 17:03.
cytowanie poprzedniego posta

#332 Share lukas21

lukas21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 20:47

F1

Teraz ta noga musi zrosnąc się.Dla mnie to już było pewne,że Robert nie będzie się ścigać na torach F1 w 2012r kiedy LRGP zatrudniło Raikkonena i Grosejana.Chyba że Kubicy uda się wcześniej wrócić i podpisze kontrakt z Ferrari jako kierowca testowo rezerwowy i bedziemy go oglądać w piatek na pierwszym treningu,a potem na wyścigach.

Nie będziemy go widzieć na pierwszym treningu bo już od pewnego czasu podczas pierwszej i drugiej sesji jeżdżą kierowcy podstawowi, kierowca testowy jest od treningów poza weekendem GP

Gdzieś czytałem wypowiedz Massy który stwierdził, że połowa sezonu będzie decydującym dla niego momentem, to by się zgadzało co to plotek o zastąpieniu w połowie sezonu brazylijczyka (przy jego słabej postawie) przez Kubice, nawet prawdopodobny termin zakończenia rehabilitacji Roberta pasuje :)
Trend is your friend

#333 Share lukaszjd

lukaszjd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 11:50

F1 Bolid Claas.I co wy na to?

#334 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 12:57

F1 Ja też obstawiam, że Kub w połowie roku wsiądzie do bolidu SF, kiedy tylko się wykuruje. Massa już za długo jeździ :) a ostatni sezon pokazał, że niestety za mało pkt zdobywa, co się wiąże z kasą.
Śmieszny bolid.

Edytowany przez pic2ek, 18 styczeń 2012 - 13:00.

#335 Share lukas21

lukas21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 20:55

F1 http://sport.onet.pl...,wiadomosc.html za 4 dni się okaże :)
Trend is your friend

#336 Share lukaszjd

lukaszjd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 31 styczeń 2012 - 12:47

F1 A jednak Sutil w więzieniu http://www.formula1....d=news&id=12948

#337 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 styczeń 2012 - 13:21

F1 Nie w więzieniu tylko dostał wyrok w zawieszeniu... to 2 różne wyroki!

#338 Share lukaszjd

lukaszjd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 02 luty 2012 - 19:13

F1 Ferrari odwołało prezentacje nowego bolidu.Fotki i wywiad z Alonso i Massa zostanie opublikowany w internecie.
A jak wam sie nowy Mclaren Mercedes mp4-27 podoba?
Mi najbardziej przedni układ wydechowy.

#339 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 03 luty 2012 - 17:33

F1 DZisiaj go zaprezentowali Kubicy wbrew plotkom tam nie było. Mojm zdaniem ferrari w ciemno go nie weźmie. Najpierw musi pokazać, że sprawnny jest i może szybko jeździć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#340 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1477 postów

Napisany 03 luty 2012 - 17:56

F1 Według mnie jak Kubica bedzie w stanie jeżdzić F1 niestety jest wowczas skazany na stajnie spod czarnego rumaka :)

No tak ale wowczas musi wrócić a to raczej nie bedzie proste :(
Zbyt poważny wypadek a dotego kolejne niepokojące inf. o stanie zdrowia a co najgorsze ZERO!! komentarza ze strony Roberta :(

Ale i tak sobie wyobrazam Roberta w czerwonym kombinezonie :) i zdobywającego mistrzostwo.
Spojrzcie co zrobił Robert podczas wypadku podczas GP Kanady rok wczesniej miał grożny wypadek a następnie WYGRYWA :) jako drugi kierowca BMW a Nick do dzis ma żal.... A wiec o psychike nie nalezy sie martwic tylko o stan fizyczny i zrastanie i regeneracje mieśni. a tak nawiasem mowiac przecietny Kowalski bylby juz bez reki a Robert walczy i mam nadzieje ze wygra najwazniejszy wyscig w swoim zyciu.
I chyba jak powiemy ze dla Roberta "pieniądze to nie wszystko" powiemy w 100% jest to czlowiek z pasja i dlatego jest tak dobry :)