Skocz do zawartości

Zdjęcie

F1

478 odpowiedzi na ten temat

#181 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 16 październik 2010 - 15:06

F1 Powoli różnice zanikają a nawet odwrotnie wyścig w singapurze to pokazał. Tor w japoni był najmniej odpowiedni dla ferrari z ostatnich gp. Czekam co będzie w korei. Co do klasyfikacji generalnej niestety masa niezbyt dobrze się spisuje lub ma pecha.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
F1 Dzisiaj, 17:25
  •  

#182 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 06 luty 2011 - 16:44

F1 dzisiaj kubek ładnie przydzwonił, ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok, na bahrajn bedzie gotowy !

KS Falubaz

#183 Share bogys

bogys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 06 luty 2011 - 17:07

F1 chcialbym wierzyć w to co ty Matey , ale po tym co piszą i mówią o wypadku zastanawiam się czy wogóle wróci do f1 :(

#184 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 06 luty 2011 - 17:16

F1 media kłamia, dloni nie straci, zmiazdzona pewnie tez nie jest, bedzie dobrze, musi byc ;)

KS Falubaz

#185 Share prometeusz

prometeusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów
  • Zainteresowania:szeroko rozumiana mechanika, sport, żużel( Apator czy jak kto woli unibax)

Napisany 06 luty 2011 - 17:38

F1 miejmy nadzieję, dla takich ludzi jak Kubica to stana na głowie aby go wyleczyc ale myślę, że lekko nie będzie
żużlowcy wychodzą z takich opresji więc może i Kubica będzie śmigał dalej :rolleyes:

#186 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6743 postów

Napisany 06 luty 2011 - 18:12

F1 No właśnie Massa jaki wypadek miał i chyba wróci
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#187 Share fezoi

fezoi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,rolnictwo,

Napisany 06 luty 2011 - 19:16

F1 Łączenie wyścigów F1 z rajdami to nie był jednak dobry pomysł .Jak Kubicy szefowie zabronili ,startu w jakimś rajdzie to się zburzyłem, gdyby byli nieugięci to nie byłoby tej tragicznej sytuacji :( .Czekałem na nowy sezon z wielkimi nadziejami, a teraz martwimy się o zdrowie Roberta .

Edytowany przez fezoi, 06 luty 2011 - 20:12.

#188 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 06 luty 2011 - 19:53

F1 skoro jeździl to sie zgodzili, gdyby mial zapis w kontrakcie ze nie moze jezdzic to przeciez by nie jezdzil, to chyba prosta sprawa, dziwi, a raczej śmieszy mnie to ze operacja jeszcze sie nie zakonczyla, a sa juz specjalisci ktorzy mowia ze w tym sezonie nie pojezdzi :)

KS Falubaz

#189 Share fezoi

fezoi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,rolnictwo,

Napisany 06 luty 2011 - 20:39

F1 Żeby jeździć to trzeba teraz testować nowy bolid, to chyba Pietrow go ustawi na nowy sezon ? Nie jestem specjalistą tylko kibicem Roberta, nie rozumiem jednak czemu jeździł w rajdzie tą skodziną ? Podium w F1 to powinien być cel .Pojeździć to może pojeździ i nic więcej na 2011 rok .Ps.Operacja się już skończyła, a w" reno" już panika .

#190 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 06 luty 2011 - 21:29

F1 Skoro jestes kibicem roberta to powinienes wiedziec ze rajdy to jego pasja :) pewnie dlatego jezdzil ta skodziną. Swoja droga moze to byc przygotowanie do sezonu, tak jak dla zuzlowcow motocross, no ale fakt, został miesiac do startu f1 trzeba bylo sie skupic na testowaniu bolidu

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share lukas21

lukas21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 06 luty 2011 - 21:56

F1

No właśnie Massa jaki wypadek miał i chyba wróci

Massa dawno już wrócił, to są dwa kompletnie różne wypadki.
Trend is your friend

#192 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 06 luty 2011 - 22:24

F1 Gdyby człowiek wiedział, że się przewróci to by się położył. Kubica i tak miał szczęście w nieszczęściu, że barierka wbiła sie bardziej ku środkowi kabiny. gdyby wbiła się prosto już by nie żył. No ale taki jest sport, życie na ogól bywa niebezpieczne człowiek z domu wychodzi, ale czy wróci?
Z drugiej strony w poniedziałek miał testować nowy bolid i opony w walencji. Oczywiście ktos powie, że on wie najlepiej jak ma się przygotowywać. Ale ja uważam, że przed testami człowiek powinien raczej się koncentrować i odpoczywać. Zabawa w raidy potem przelot do hiszpani to jednak może roszkę zmęczyć. Wszystkiego niestety na raz dobrze robić się nie da.
Jedno jest pewne jak go poskładają a myśle, że powinno się udać. Żaden team w którym będzie startował nie pozwoli mu jeźdżić w raidach.

#193 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 07 luty 2011 - 00:20

F1 powiedzial sam, ze jezdzi tymi trasami pierwszy raz. teoretycznie mozna jezdzic na pol gwizdka (zeby sie nic nie stalo), albo inaczej mozna sobie tak zaplanowac, ale wszystko to upada w momencie gdy sie siadzie za lejcami i poczuje won rywalizacji.
zeby jezdzic w rajdach na serio trzeba byc przygotowanym (przesiadajac sie na s2000 nie ma mowy o amatorce), a na to robercik nie mial czasu i tyle.

z drugiej strony ja tez bym wolal ryzykowac, ale poczuc zycie niz tylko przygladac sie biernie i myslec jak to jest. zeby cos przezyc trzeba poczuc wszystkie emocje.
w latach 20 i 30 ubieglego stulecia jezdzac ponad 500 konnymi V16 na rowerowych oponach rzadko ktory kierowca dozywal do konca sezonu, a i tak wyscigi, prawdziwe wyscigi sie odbywaly i zylka rywalizacji byla mocniejsza.

zycze kubicy szybki powrot do zdrowia i dalej za lejce :rolleyes:
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#194 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 07 luty 2011 - 00:44

F1 fota z wypadku, dosc nieciekawie to wyglada

http://www.gry-onlin...2/350348059.jpg

KS Falubaz

#195 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 12 luty 2011 - 15:22

F1 Wczoraj w wiadomościach pokazali nagranie z samochodu jadącym przed polakiem, wyglądało to na to jakby ta balierka była już rozwalona :(
Widział ktoś to nagranie?

#196 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 12 luty 2011 - 16:03

F1 Była uszkodzona i odpowie ten kto odpowiada za przygotowanie tylko pech chciał zeby akurat w tym miejscu uderzyć <_<

#197 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 12 luty 2011 - 17:47

F1 Jak dla mnie to jest trochę bezsensowne szukanie kogoś winy gdzieś barierka musiała się zaczynać. Ważne żeby jeszcze wrócił na tor F1 bo jest jeszcze młody.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

#198 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 12 luty 2011 - 23:41

F1 wróci na bank, mnie teraz denerwuje to ze heidfield bedzie jezdzil, przeciez ten bolid jest praktycznie zrobiony pod roberta, a niemiec bedzie spijal smietanke, mam nadzieje ze nie dojdzie do sytuacji ze kubek bedzie gotowy do jazdy w f1, a nie zostanie puszczony bo pietrov=kasa, a heidfield powiedzmy jakas szansa na dobry rezultat w ciagu calego sezonu..

KS Falubaz

#199 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 13 luty 2011 - 17:00

F1 Ale balierka jak się zaczyna to jest taka zaokrąglona, a po za tym to ta balierka była dużo wcześniej niż tam gdzie kubica walnął w nią B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share Michal97rolnik

Michal97rolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Zainteresowania:Różne różniste

Napisany 13 luty 2011 - 18:31

F1 ludzie jak nawet mówią że słyszeli strzały (ja osobiście w to niewierze),albo że widziano jak Pietrow majstrował coś przy barjerce. I co powiecie ??? hehe