gigix

F1

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gigix    6

No i ruszyli. Ogląda ktoś jeszcze czy wszyscy tylko gałe lukają. Jak nasz Robercik sobie poradzi w tym sezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigix    6
no ciekawe :)

co tam takiego ciekawego

 

Chłopaki przechwalali sie że z nowymi zasadami (TC i shs) nie ma problemu, ale jak oglądałem 1 trening dzisiaj w nocy to jakoś troszke nimi rzucało. Raikonen to kilka razy wyleciał, Nelsinio wykrecił ładnego bączka, ogolnie ciekawie. Zobaczymy co bedzie na Q i wyścigu. Śledzi ktoś czasy na oficjalnej stronie FIA?

Edytowano przez brzozak2
po znaku interpunkcyjnym stawiamy "spacje" zgodnie z zasadami maszynopisu, pare literowek tez sie znalazlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ciekawe jak będą wyglądać wyścigi bez Kontroli Trakcji. Będzie na pewno więcej bączków niż w poprzednim sezonie. Myślę że Robert będzie parę razy w tym sezonie na podium :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Gdzieś czytałem że Kubica mówił że w tym bolidzie co ma daleko nie zajedzie. :)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mszk8    123

No no Kubica 2 w kwalifikacjach. Wg mnie ma szanse na podium :)


"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@quercus masz rację tak mówił ale to widocznie była ściema. W kwalifikacjach był świetny, teraz tylko czekać na wyścig chyba będzie w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

transmisja zaczyna sie o 5.30, wiec wyscig pewnie o 6.00, ja budzik ustawiam na 5.50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

Moglby byc 1 gdyby nie ten lekki wyzut na bok. W kwalifikacjach byl 2 i bardzo dobrze licze na wiecej takich miejsc dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigix    6

Wyścig zaczyna sie o 5:30 w polsacie i polsacie sport. Studio f1 bedzie wcześniej od 4:30 ale tylko w polsacie sport, ale w sumie studio w tym roku to jak narazie lipa. M Dowbor prowadzi i wspaniale popisuje sie swoją niekompetencją w dziedzinie F1. Włodek Zientarski troche ratuje sytuacje, mimo tragedii trzyma sie nieźle. W sumie nie wiem kto jeszcze bedzie. Pewnie tradycyjnie Artur Kubica i nie daj boże Hołowczyc. Polsat emituje w wersji 16/9, a polsat sport 3/4. ŁAdną scieme robili z tymi osiągami. Jak oglądałem ostatnia sesje treningową to mysłałem że ostatnie 3 minuty to zawału dostane co oni pokazali, ale w sumie musieli ściemniać żeby konkurencja nie dobrała sie do patentów BMW. Ich bolid w tym roku jest odjechany. A z tym zwycięstwem to spokojnie bo mclaren podobno ma niesamowite starty w tym sezonie. Z drugiej strony Bolidu BMW są jak przyklejone. Jestem w szoku.Kto śledzi tabelki to widział że jezeli chodzi o predkości to BMW są słabi, ale w zakrętach niesamowici. Robercik pięknie to wykorzystuje. I znowu poemat machnąłem. Czyta ktoś w ogóle takie długie posty? Dzisiaj 3 nocka z rzedu zarwana ale dam rade. Aha jak macie blisko telewizora komp z netem to polecam tabele miedzyczasów na oficialnej stronie f1. Ja bez tego nie oglądam. Czasem jak sie dzieje to nie patrze w telewizor tylko w tabele przez dłuższy czas. Żoneczke to szlag trafia jak jest wyścig:) cały salon w kablach od kompa.

Edytowano przez brzozak2
orty, uzywaj "spacji" po znakach interpunkcyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RobertN    1

OOO, widzie kogoś zainteresowanego konkretnie f1 :) Powiedz mi gdzie dokładniej można znaleźć te tabelki z porównaniem czasów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigix    6
OOO, widzie kogoś zainteresowanego konkretnie f1 :P Powiedz mi gdzie dokładniej można znaleźć te tabelki z porównaniem czasów?

Zasadniczo to prędkości nie mierzy się w poszczególnych zakrętach, bo to nie jest istotny parametr. Każdy kierowca może inaczej go przejechać w zależności od ustawień. Oczywiście wszyscy zmierzają do ideału. Czasem w trakcie wyścigu podają prędkości w trudniejszych zakretach. Luknij tu jak chceszhttp://www.formula1.com/races/in_detail/australia_787/circuit_diagram.html , jak podświetlisz kółko na mapce to pojawią się podstawowe dane. Jeżeli naprawdę interesuje cię to, co się dzieje w trakcie wyścigu, to musisz Mieć zestawienie czasów w poszczególnych sektorach(3 sektory).Są to takie kolorowe cyferki, które czasem widać jak obserwują je na monitorach kierowcy na postoju lub szefowie itp. My też mamy tą możliwość http://www.formula1.com/services/live_timing/ pod obrazkiem znajdź odnośnik "launch in new window(large)) kliknij zarejestruj się możesz podać fałszywe dane nie sprawdzają nic także nie wysyłają na meila. Prośba żeby w kraju wybierać Polske, niech w FIA wiedzą, że Polacy oglądają F1. I już jak się zarejestrujesz powinna pojawić się lista kierowców z czasami. Jak się nie pojawi kliknij jeszcze raz launch in new window. Jak ktoś chce to mogę streścić, co jest w tej tabelce. Powiem wam że jak się ogląda wyścig śledząc jednocześnie czasy to dopiero są emocje i widać jak dobry jest Kubica. Polecam. I znowu się rozpisałem

Edytowano przez brzozak2
te same zarzuty co post wyzej, nie rozumiem po co uzywasz tylko niektorych polskich znakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Wydaje mi się, że w tym sezonie McLaren, będzie niedościgniony. W tamtym sezonie Kovalainen, no był przeważnie w 10, ale sie zbytnio nie liczył, zmienił samochód i 3 w kwalifikacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Cos mi sie wydaje ze Robert bedzie w tym sezonie na podium w generalce!!!

dzis sie zaczyna, juz nie moge sie doczekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAZIU    0

nom ja też budzik na 5:30 i kibicujemy naszemu robercikowi gdyby nie pech na tym zakrencie to byłby pierwszy ale ten wyjazd pokazał jak Robert jest doświadczony bo taki mały wyjaździk mógł skończyć się choćby tragedią przy tej prędkości


Sygnatura niezgodna z Regulaminem - Moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Kurde! Robert nie dojechał :( Ale to nie jego wina :( Coś mi się zdaje że Zespół BMW Sauber zrobił z Roberta królika doświadczalnego :P Bo to nie raz Heidfeld miał lepiej rozplanowanie Pit Stopy niż nasz Kubica. Zjechał na Pit Stopa na 40 którymś okrążeniu i założyli mu twarde opony, które miał zmienić po 20 okrążeniach. Wtedy by założyli by mu opony miękkie na których dojechał by z łysymi oponami, bo one sie szybko ścierają. Ciekawe jest to że do mety dojechało tylko 7 zawodników, więc wystarczyło tylko dojechać do mety i by były już punkty. Niestety Heidfeld jest nadal głównym kierowca BMW :angry:

 

 

 

Miejmy nadzieje że cały sezon taki nie będzie, życzę powodzenia Robertowi :(


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigix    6

Słabiutkie tempo Kubicy już po kilku okrążeniach. Swietny start biorąc pod uwage obciążenie. Tradycyjna zagrywka zespołu, żeby przepuścic Heldfielda sciągneli Kubice na pit mimo iż miał twarde gumy i dużo paliwa. Smutne jest to że Heidfield być może sam by sobie poradził bo na tym etapie był sporo szybszy od Kubicy. Pod koniec tempo Kubicy wręcz straszne. Czasy najsłabsze w stawce, a heidfield prawie najlepsze, ale podobno były problemy z silnikiem. Prędkość maksymalna u Robercika bardzo słabiutka, w drugiej dziesiątce. Chyba ciut za mocno go docisnęli. No i ta kolizja z Wiliamsem. Robercik świetny teks walnął - "Nie ukończyłem wyścigu z powodu uszkodzenia zawieszenia. Nie chodziło tu o przednie skrzydło, bo to chyba jakaś reguła, że zawsze jeśli dostaję "strzała" w tył wymieniają mi przednie skrzydło" :P . W sumie i tak by wczoraj nie punktował bo czekał go jeszcze jeden pitstop. Przednie opony, szczególnie prawa była już prawie totalnie łysa a jeszcze sporo kółek przed nim było

Edytowano przez andrzej2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

Najgorsze ze japoniec uderzył w tylna os Kubicy i nie mogl dojechac do mety. :P , Na pewno nie byłoby jakiegoś wysokiego miejsca, ale zawsze jakies punkty by wlecialy

Edytowano przez andrzej2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj