Zdzichu59

hodowla

Polecane posty

Zdzichu59    0

Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć coś na temat hodowli indyków. Czy istnieje potrzeba kntraktacji np, zakupu piskląt, jak długo trzeba czekać na pisklęta, skąd zakupujecie pisklęta, później co do sprzedaży czy też potrzeba kontraktować czy nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

chodzi ci o hodowlę przemysłową tak jak z brojlerami indyk jest bardzo delikatny potrzebuje wysokich temperatur na pewno firma Indykpol kupuję i kontraktuje


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu59    0

Tak o hodowlę przemysłową indyków. Mam zamiar pobudować kurnik i to będzie mój pierwszy także próbuję trochę dowiedzieć się coś na ten temat.

Tak ogólnie to chodzi mi oto:

Jeśli zamawiam pisklęta to jak długo trzeba czekać?

Jakie rasy polecacie?

Co do sprzedaży to np:

Jeśli bym miał cały rzut np, na lutego, to dzwonię i powiedzmy że za tydzień mi odbierają? Czy trzeba to odpowiednio wcześniej za awizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

Skontaktuj sie z ubojnią idyków i czesto maja jakieś programy partnerskie tucze kontraktowe 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197
panowie czy indyczka bez indora bedzie sie nies? bo w tamtym roku juz dawno miala mlode a w tym roku zlikwidowlem jej partnera i lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

zabiłeś jej partnera?O.o To co się dziwisz, że nie niesie. Pewnie depresja, pilnuj jej ,bo sobie coś zrobi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197
hahahaa indor niszczyl mi kury i gęsi. wracają do temu bedzie niosła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam.
      Jak w tytule. Chciałbym się czegoś dowiedzieć i rozwiać wątpliwości odnośnie rasy indyków Norfolk.
      Błędnie nazywanym Czarnym Kanadyjskim.
      Jeśli ktoś ma lub miał proszę o parę słów. Wygląd, pokrój .. nieśność .. waga 6/8 miechów.
      Dzięki pozdrawiam.
    • Przez kolobolo
      witam
      Ile potrzeba kasy żeby założyć fermę indyków, budowa kilku kurników, wyposazenie (system paśników, poidła, wentylacja, oświetlenie) i ile trzeba mieć na start. Możecie podrzucić jakies linki gdzie można wyposazenie zakupić.
    • Przez daniel115
      Witam jestem w tym temacie zielony więc prosze o pomoc.Chciałbym się dowiedzieć so dajecie indyką do jedzenia. Jakie zboża albo pasze. :unsure:
       
      Z góry dziękuje za wszystkie rady.
    • Przez rolnikk61
      co jest nawjazniejsze w hodowli indyków? co musi być najlepsze dla dobregoo ich rozwoju? dobra pasza wystarczy?
    • Przez MateuszGutowski
      hej potrzebuje pilnej pomocy mam indyki 1 dniowe i co trzeba im dawać do tygodnia życia jaki pokarm mi chodzi .z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj