Adik_ziel

Problem z kompem....

Polecane posty

kat    113

@Adik ja w starym kompie miałem podobny problem. Wymieniłem chłodzenie na lepsze i dobrze żelem wysmarowałem. Pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celeronik    5

Już pisałem wcześniej, odpal orthosa na kilka minut i sprawdź, jak się nie resetnie to pocesor jest wporządku.

 

@kat nie żel tylko pasta termoprzewodząca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Żel czy pasta mało istotne... ....najważniejsze że pomogło :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
Adik! Pytałem się znajomych jaka może być ta przyczyna i każdy mi odpowiadał że to procesor. Po prostu dostaje za doże obciążenie i się wyłącza i resetuje komputer. Jak chcesz to możemy go przetestować przy specjalnym programie i na 90% że będzie że on sie przegrzewa. A do monitora może być duzo problemów systemowych. :)

 

żaden mi specjalny program tylko tak jak tu celeronik pisze ORTHOS przy OC sie tego uzywa do sprawdzania stabilnosci.odpal go na chwile jak wytrzyma 30-40 minut to raczej nie wina proca.i jaka firma tej zasiłki bo to nie wszystko jedno

mozesz tez postawic od nowa system i zobaczysz co bedzie


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19
wina zasilacza :) krotko i na temat

 

 

Wina zasilacza.

Ale nie to że jest popsuty tylko heheh

 

sprawdź styki do płyty głównej. [Popraw je ciśnij na maxxa ]

Może poruszyłeś podczas odkurzania PC i teraz coś nie łączy do końca a procek grając pobiera więcej mocy i nie ma skąd i krzyczy błąd i zaraz system się resetuje żeby czegoś nie przegrzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łukasz    29

sciagnij program speedfan dzieki niemu dowiesz sie czy ci sie nieprzegrzewa czy tez zasilacz masz zrąbany a czy w ostatnim czasie wymieniałes coś w nim np płyte procesor itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Miałem taki sam problem. Rok temu komp mi się automatycznie resetował. Powód to zabrudzony wiatraczek na karcie graficznej. Komp łapał dużej temperatury i się resetował. Zakupiłem sprężone powietrze i wyczyściłem wiatraczek. Rok minął i nic się nie dzieje. Tylko mi to się działo przy wszystkim, nawet jak byłem w necie czy grałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
sciagnij program speedfan dzieki niemu dowiesz sie czy ci sie nieprzegrzewa czy tez zasilacz masz zrąbany a czy w ostatnim czasie wymieniałes coś w nim np płyte procesor itp.

 

Nie tylko wymieniałem Garte graficzną

 

Miałem taki sam problem. Rok temu komp mi się automatycznie resetował. Powód to zabrudzony wiatraczek na karcie graficznej. Komp łapał dużej temperatury i się resetował. Zakupiłem sprężone powietrze i wyczyściłem wiatraczek. Rok minął i nic się nie dzieje. Tylko mi to się działo przy wszystkim, nawet jak byłem w necie czy grałem....

 

Ale mi tylko przy tej grze ;/ A nie powinno przez wiatraczek od karty graficznej bo karta była kupwoana 4 miesiące temu i czyściłem z 2 tygodnie temu ten wiatraczek ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łukasz    29

podzespoły komputera sa napewno sprawne jeśli ten błąd wystpuj tylko w tej grze to musza byc uszkodzone jakies pliki sprubuj zainstalowac ją jeszcze raz.Jeśli bład sie powtórzy sprubuj ściagnąć jakąś inną wersje tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ściągałem parę razy już ją i nic. Inne wersje też tak samo sie robiło ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To musi szwankować coś w plikach od tej gry... popróbuj coś jeszcze z plikami to może zadziała. A jak nie to grę odinstalować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łukasz    29

nie jak u kolegów działa a ty ściagałeś inne wersje i formatowałeś system to nic innego jak cos masz nietak z biosem alebo z podzespołami choc te pierwsze bym wykluczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Skoro formatował kompa, to system zapodał w BIOSIE swoje ustawienia które powinny być dobre.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Jeszcze jutro sie popytam kolegów którym tą gre ściągłem wiem ze jednemu sie też resetuje przy tej grze ale da sie 30min pograć a u mnie nie da sie tej gry włonczyć ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łukasz    29
Skoro formatował kompa, to system zapodał w BIOSIE swoje ustawienia które powinny być dobre.....
ostatnio tak w biosie miałem nasr.. że system po zainstalowaniu chodził max 2 tyg

ściagnołeś tego speedfana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Tak zara będzie coś kombinował ;]

 

No i coś sie już robi nie znam sie na tych programach ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

No to mamy problem tera nawet w innych grach sie wiesza >.>

 

Grałem w Skoki narciarskie 04 i nawet nie mogę jednego skoku oddać ;/

 

Sorki że post pod postem


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincho    106

Skróć kabel do monitora, prawdopodobnie jest za długi i obraz zbyt długo leci od karty graficznej do ekranu monitora :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Jak mam skrócić >.> zawsze normalnie działał i działa tylko przy grach tak sie dzieje


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Jak masz możliwość, to pożycz od jakiegoś kumpla kartę graficzną, jak na pożyczonej będzie śmigać to znaczy, ze masz kartę do tyłka ;/


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ale karta byla wymieniana z 3 miesące temu to wątpie żeby to sie działo, przed wymianą karty to po włonczeniu kompa 3min sam sie komp resetował. Pożyczył bym zasilacz i sprawdził ale nikt nie ma niepotrzebnego ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj