Skocz do zawartości

Zdjęcie

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni?

1285 odpowiedzi na ten temat

#421 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 27 czerwiec 2009 - 17:22

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? ciekawe, większość ciągników sredniej klasy jakie teraz ogladałem - case maxxum 112/4, nh t6020 112/4, df agrotron k420 112/4, zetor 125/4 wszystkie oscylowały w przedziale 4.4-4.7 tony na pusto, dilerzy oferują obciązniki w zakresie 700-1000kg.

szczerze powiem to nawet nie wiem gdzie mam dilera valtry na dolnym sląsku czy też moze na opolszczyźnie, poza tym w okolicy nie ma zadnej, słownie zadnej valtry więc chyba tą markę sobie odpuszczę

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? Dzisiaj, 21:57
  •  

#422 Share GSX

GSX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 308 postów

Napisany 27 czerwiec 2009 - 17:25

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? RSP Tomkowice posiadają Valtre S tylko niewiem jaki to konkretnie model, a co do dilera to jest wielka niewiadoma....
"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

#423 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 27 czerwiec 2009 - 17:37

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? N-ka ma na pewno większy gabaryt o większości konkurentów w 4 cyl.

@yacenty bierz 6 cyl żebyś później nie przeklinał na polu, że nie idzie... :D

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#424 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 27 czerwiec 2009 - 17:58

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? Ja w żadnym razie nie namawiam na Valtrę :D . Zdziwiłem się że DF tak mało waży i N-kę podałem za przykład. Chociaż w dowodzie też ma bite 4,8t.... A ważyłem na dwóch wagach przejazdowych i miała na obu prawie 5,5t bez obciążników. U DF to też pewnie masa z katalogu?

Jak Byś chciał mogę się dowiedzieć gdzie jest najbliższy diler.. U nas też nie było żadnej Valtry w okolicy :)

#425 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 27 czerwiec 2009 - 18:11

N-ka ma na pewno większy gabaryt o większości konkurentów w 4 cyl.

Tak Tak, bierz, zeby potem nie było linczu na mnie za ten pomysł z 4...
Bo widze ze zeszło na 4, a wszystko swiadczy o tym ze to ja byłem za 4. Nie chce miec potem przechlapane...
Pozdro!
DEZERTER

#426 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 27 czerwiec 2009 - 19:04

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? jeszcze bardzo daleko do ostatecznego wyboru, a jeszcze dalej do zakupów :D o ile wogole wypalą

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#427 Share GSX

GSX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 308 postów

Napisany 28 czerwiec 2009 - 01:44

@yacenty bierz 6 cyl żebyś później nie przeklinał na polu, że nie idzie... :)

N141 pójdzie bez problemu :D
"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

#428 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 czerwiec 2009 - 09:35

Też tak uważam, poza tym obciążniki nie nadrobią rozkładu masy jaki masz w sześciogarowcach.

#429 Share romi182

romi182

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 28 czerwiec 2009 - 10:30

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? Sledze uważnie ten temat już od dłuższego czasu ponieważ jestem w podobnej sytuacji jak użytkownik yacent lecz wszystko w moim przypadku zależy od wyników PROW-u. Posiadam podobne gospodarstwo i zamierzam kupic ciagnik ok 120 KM i wiem tylko jedno ze nei chce 4 cyl ponieważ mam już 1014 on docelowo zostanie w gospodarstwie lecz do ciezkich prac nieoceniona jest moim zdaniem "6" . Interesuje mnie właśnie Deutz Agroton K 610 . Moim zdaniem jest on wart ceny i jezeli tylko PROW sie powiedzie to najbardziej wolałbym właśnie ten ciągnik ponieważ jest to "słaba" szóstka , z ładnym udżwigiem i dobra skrzynia a deutz jest juz dosc uznana marka wiec mysle ze nie bedzie to zły wybór :D

#430 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 28 czerwiec 2009 - 14:49

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? Diler Valtry jest w Grodkowie, Agro As, woj. Opolskie ale blisko dolnośląskiego. Od niedawna prowadzą tę markę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#431 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 28 czerwiec 2009 - 17:49

arion 500 jest chyba tylko ciezszy :D
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#432 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 11 lipiec 2009 - 14:09

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? @Brzozak czy napewno?? ja powiedział bym że Fendt 400vario jest takich samych jak nie większych od ariona co??

#433 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 lipiec 2009 - 14:31

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? racja zapomnialem o fendtcie serii 400 <_<

#434 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 11 lipiec 2009 - 17:12

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? ja też w podobnej sytuacji jestem i biore fendta 412 pod warunkim ze mi Prow rozpatrzą
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

#435 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 12 lipiec 2009 - 14:53

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? class ma malo miejsc w srodku w Minikowie wsiadlem do jednego i mialem problemy zeby wyjsc a gruby nie jestem ..
kuzyn ma dylemat czy wziasc Valtre czy JD 120 konnego .. jesli sie uda PROW dobrze zalatwic i poprawic ..co byscie doradzali w gre wchodzi tylko JD i Valtra . w okolicy nikt nie ma valtry .. ale mysle ze N111 by byla odpowiednia ma dosc mocy zeby byc glownym ciagniekiem w gospodarstwie i w dodatku mniej pali od JD .. a jakie sa wasze opinie

#436 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 lipiec 2009 - 15:24

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? claas ma mlo miejsca w srodku??? a na pewno siedziales w arionie nie zadnym mniejszym? ilosc miejsca w srodku to jak najbardziej subiektywna opinia, ale na pisanie takich rzeczy nie moge przyzwolic, bo ta kabina jest nardzo przestronna i oprocz kierowcy pasazer rowniez podrozuje w 100% komfortowych warunkach. fendt i jd nie maja czego szukac pod tym wzgledem

#437 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 12 lipiec 2009 - 15:41

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? nie powiem czy to byl arion .. ale napewno mial cos ponad 100 koni .. i jak wsiadlem to wyjsc nie moglem .. w MF 5455 bylo pelno luzu w JD tez bylo swobodnie .. nie wiem jak ty ale dla mnie w classie jest ciasno .. podlug innych ciagnikow . a czy on byl maly czy nie to chyba bez ruznicy bo nawet w malym fastracu bylo dosyc luznie ..

#438 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 12 lipiec 2009 - 15:45

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? jeżeli w 5455 był luz to na pewno nie siedzialeś w arionie... <_<

#439 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 12 lipiec 2009 - 16:31

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? ale koledzy po co wam dużo miejca w kabinie, trendy się znieniają teraz chodzi tylko o to zeby było wygodnie kierowcy, dla ewentualnego "pomagiera" jest krzesełko, kiedyś jak się słome w kostkach woziło to miejsce było potrzedne bo wiecej "pomagierów" było, stare zetory na ten przykład, kabine miały po sam brzeg błotnika, a światła zawieszone na słupkach.....
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#440 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 12 lipiec 2009 - 18:22

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? @aadams7 no co ty chcesz Zetor 5320 co widac u mnie na zdjeciach ciagnik ma 10-11 lat i sie w nim wyspalem w nocy jak stalem z rzepakiem a w tych nowych miali tak samo jak w C-360 musieli siedziec albo spac na przyczepach .. a ja sie na nadkolu polozylem i jakos spalem .. duzo miejsca moze nie ale nogi bym chcial swobodnie przelozyc jako kierowca .. a nie nad kierownica bo pod nie ra rady a nie ma zadnych dzwigni bo wszystko ma z boku .. ja nie mowie zeby sie po nim gonic zaraz no ale troche luzu by sie przydalo a nie sie kisic ..
a co do wozenie slomy kostki ile ty ludzi chciales? 10? dwoch styka jeden podaje drugi uklada a ciagnik sam jedzie i robota idzie a nie w nie wiadomo ilu