WojtiiX

Deutz Fahr Agrontron 130 - świece żarowe

Polecane posty

WojtiiX    9

Witam,

Ciągnik Deutz Fahr Agrotron 130 z 2007 roku nie odpala na mrozie. Po przekręceniu kluczyka kontrolka dotycząca świec nie pali się. Nie wyświetla się także żaden kod błędu.

Który bezpiecznik jest odpowiedzialny za świecę?

Gdzie się one znajdują?

Edytowano przez WojtiiX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

mi też nie grzeją świece ale ciągnik po tyg mrozów dzisiaj odpalił od strzała. choć świece powinny grzać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laval    11

Sprawny technicznie odpali do -15 bez niczego. Chociaż wiadomo świeczki znacznie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

U mnie świece były spalone to zimą musiał 2-3 razy przekręcić, poniżej -15 było znacznie trudniej. Na nowych świecach odpala jak latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

no u mnie bezpiecznik jest ok.pod kabiną jest chyba jeszcze przekaźnik a on ma chyba jedną świecę czy dwie. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WojtiiX    9

Co do stanu technicznego żadnych wątpliwość nie mam. Po prostu nie odpala, a nie ma co go na siłę piłować bo to i tak nic nie da. Nie mogę znaleźć tego bezpiecznika, w instrukcji nic na temat świec nie ma :/ 

Mógł byś napisać mi który to jest bezpiecznik?. On ma jeszcze gdzieś bezpieczniki czy tylko w kabinie?

Edytowano przez WojtiiX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Co do stanu technicznego żadnych wątpliwość nie mam. Po prostu nie odpala, a nie ma co go na siłę piłować bo to i tak nic nie da. Nie mogę znaleźć tego bezpiecznika, w instrukcji nic na temat świec nie ma :/ 

Mógł byś napisać mi który to jest bezpiecznik?. On ma jeszcze gdzieś bezpieczniki czy tylko w kabinie?

 

Najpierw sprawdź czy napięcie dochodzi do świec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy kupiłem ładowacza czołowego stoll fz 30.1 do deutza 120 podłączył rozdzielacz tak jak ma być i okazało się ze nie robi obiegu jest jakas możliwość przerobienia tego rozdzielacza czy trzeba nowy??? Rozdzielacz był zamontowany w case cs 120 jest możliwość ze tam inaczej pompa pracowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj