X

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cena cieląt 2016

647 odpowiedzi na ten temat

#81 Share krzychuuuuu

krzychuuuuu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 11:02

Cena cieląt 2016

Napewno jakbys pojechal na miejsce to zadnego cielaka ze zdjec tam nie zobaczysz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Cena cieląt 2016 Dzisiaj, 11:12
  •  

#82 Share kazik6

kazik6

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 11:27

Cena cieląt 2016

mat 2497 z pierwszego i trzeciego linku co podales widac zwykłe rw i polska czerwona a mowia pewnie ze lm hehe te z krakowa konkret ale to tylko foty ciekawe jak w realu.znajomy pojechał do skulska bo na zdj.ładne sztuki a jak zajechał nie było z czego wybrac, wzioł cos zeby pusto nie wracac bo wiadomo paliwo nie woda ale szału nie było

#83 Share tomi8317

tomi8317

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 11:51

Cena cieląt 2016

chłopaki samochody macie bierzesz z wypożyczalni przyczepkę tankujesz auto za 500zł jedziesz na podlasie i za hf płacisz 350 , 400 zł max za mieszańca 600zł i na siedmiu sztukach masz już trz tysiące w kieszeni no fakt trzeba trochę pojeżdzic i po dzwonić nie dawajcie tyle zarabiać tyle tym oszustom

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#84 Share Azor07

Azor07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 12:20

Cena cieląt 2016

szału nie było od tego tomka i ta cena z kosmosu. wolę od gościa z Jastrzabki nie wiem czy wiesz o kim mówię

Nie znam to gdzieś koło Kielc?Napisz coś więcej  jaki towar ceny na prv

#85 Share krystian26

krystian26

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 12:32

Cena cieląt 2016 nie nie koło Dębicy . ale przywozi w okolice pacanowa

#86 Share mat2497

mat2497

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 12:34

Cena cieląt 2016

mat 2497 z pierwszego i trzeciego linku co podales widac zwykłe rw i polska czerwona a mowia pewnie ze lm hehe te z krakowa konkret ale to tylko foty ciekawe jak w realu.znajomy pojechał do skulska bo na zdj.ładne sztuki a jak zajechał nie było z czego wybrac, wzioł cos zeby pusto nie wracac bo wiadomo paliwo nie woda ale szału nie byłoto 

wiec wlasnie dlatego pytam bo niechce tak jechac 

chłopaki samochody macie bierzesz z wypożyczalni przyczepkę tankujesz auto za 500zł jedziesz na podlasie i za hf płacisz 350 , 400 zł max za mieszańca 600zł i na siedmiu sztukach masz już trz tysiące w kieszeni no fakt trzeba trochę pojeżdzic i po dzwonić nie dawajcie tyle zarabiać tyle tym oszustom

znajdziesz z 30 szt miesnych i mi przywiez to ci dobrze zaplace 

Napewno jakbys pojechal na miejsce to zadnego cielaka ze zdjec tam nie zobaczysz.

dlatego pytam wlasnie czy ktos byl i bral lub jakies pewno zrodlo

#87 Share kazik6

kazik6

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 14:21

Cena cieląt 2016

dziwie sie dla czego Ci rolnicy z mazowsza sie nie oglaszaja na olx tylko sprzedaja handlarza po 300 a Ci w wlkp np u nas na jarmarku wołaja za nie 800-900zl koles kupił 4 i mu padły wkurzył sie załatwił sobie nr do tego rolnika pewnie ma znajomosci w agencji bo tam maja nr telefonow ale jest ochrona danych osobowych i bez znajomosci ani rusz bo probowałem i pojechal sam po te cielaki kupił po 300 zł za ktore u nas na jarmarku płacil 800 a na paliwo stracił 300zł auto i przyczepka swoje ale lepiej konice miec w tedy policja sie nie doczepi ze zle przewozone

#88 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 22 styczeń 2016 - 14:24

Cena cieląt 2016

Sorry, ale nie spotkałem się jeszcze, żeby jakiś znajomy po 300zł sprzedawał byczki. 

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#89 Share maromar

maromar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 14:27

Cena cieląt 2016

Cześć,

Jestem z woj Pomorskiego. Kupiłem na jesień dwa byczki, czarny (angus chyba) i brązowy z białym (charolaise x hf chyba) po mniej więcej 1000/szt, cena wysoka bo miały około 10 dni, no i oczywiście jeden z nich przywlókł do obory wirusa, po tygodniu 5 szt na zastrzykach, no ale udało się zwalczyć, objawy to gorączka, kaszel, katar. Moje pytanie: czy istnieje jakaś szczepionka "profilaktyczna" żeby ustrzec się wirusa, drugie pytanie to czy taka cena po 1000 za malutkiego cielaka mięsnego to sporo?? chętnie nawiązałbym z kimś z południa kontakt, gdyż rocznie potrzebuje kupić około 10 cieląt,

#90 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 22 styczeń 2016 - 14:29

Cena cieląt 2016

Jeśli 10-dniowy to chyba normalna cena (przynajmniej w mojej okolicy) ale pod warunkiem że ma już ponad 60kg

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share greg1985

greg1985

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport

Napisany 22 styczeń 2016 - 16:25

Cena cieląt 2016

Witam panowie . Ostatnio sprzedałem 4 byczki kilkudniowe i dostałem za nie 2100 zł. Ładne mieszańce (mo) . Oglosiłem  się na 4Łomża to telefon się nie wyłaczał. Nie musze szukać daleko bo sprzedałem w  okolicy Łomży

#92 Share kazik6

kazik6

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 17:16

Cena cieląt 2016

danielhaker ja kupiłem jałoweczke no ostatnim targu u nas dałem 500 zł w domu zwazyłem 41kg dostałem paszport od innego bo miesiaca to napeno nie mial skoro pepek jeszcze nie odpadl,handlarz powiedzial ze ile chce to mi takich jałowek przywiezie z mazowsza ,chyba nie myslisz ze za 50 zl zarobku bedzie brał to w rece?max 3stowki za to połozył.podlaskie mazowiecke tam jest wiecej gospodarstw mlecznych a u nas w wlkp mało wiec ceny cielat wysokie a hodowcow opasow przybywa

#93 Share maromar

maromar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 17:17

Cena cieląt 2016

dziwny ten rozrzut cenowy między choćby wschodem a zachodem czy północą a południem kraju, szczerze to wolałbym jechać nawet po dwa cielęta przez pół polski bezpośrednio od gospodarza niż kilka km do handlarza, nawet jeśli koszt byłby podobny

#94 Share kazik6

kazik6

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 17:20

Cena cieląt 2016

maromar szczepia draxinem ,ale to droga szczepionka i mozna tylko raz ja podac 1ml- 11zl najlepiej swiezo przywiezione odizolowac od reszty na jakis tydzien jak jest miejsce

#95 Share maromar

maromar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 17:33

Cena cieląt 2016

1 ml na 10 kg wagi? u mnie jest taki problem ze cielęta idą od razu "pod krowę" często wraz z innym cielakiem, więc problem z odizolowaniem, no ale może przerzucę się na dojarkę

#96 Share kazik6

kazik6

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 17:46

Cena cieląt 2016

1ml/40kg  ale butelka ma 50 ml i moj wet od ktorego biore leki tylko cale sprzeadaje za dlugo po otwarciu tez nie moze byc jak ktos kupuje po 30 szt jednorazowo to ok ,ale odchowaj tyle zeby dopatrzec sie czy wszystkie zdrowe ,albo ktory ma biegunke.

#97 Share donweter1989

donweter1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1305 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, wędkarstwo

Napisany 22 styczeń 2016 - 18:47

Cena cieląt 2016

dziwny ten rozrzut cenowy między choćby wschodem a zachodem czy północą a południem kraju, szczerze to wolałbym jechać nawet po dwa cielęta przez pół polski bezpośrednio od gospodarza niż kilka km do handlarza, nawet jeśli koszt byłby podobny

Ja nie widzę nic dziwnego w rozbieżności cenowej pomiędzy różnymi rejonami kraju. Zwyczajnie są takie rejony gdzie gospodarstwa nastawione są na produkcję mleka. Cieląt jest tam wiele, a areał przeznaczony na produkcję paszy dla krów. Cieląt wiele, zainteresowanych opasem niewielu więc i cena cieląt niższa.

#98 Share bobienko

bobienko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 578 postów
  • Zainteresowania:Sporty walki

Napisany 22 styczeń 2016 - 19:20

Cena cieląt 2016

hfa ci u nas dostatek.a pod nosem na wiosnę mają się budować obórki jedna na 70 dojnych druga na 300 to tej galarety nie za braknie

#99 Share kazik6

kazik6

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 19:29

Cena cieląt 2016

gdzie sie takie buduja?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share bobienko

bobienko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 578 postów
  • Zainteresowania:Sporty walki

Napisany 22 styczeń 2016 - 19:40

Cena cieląt 2016

obok mnie :) będą sie budować na wiosnę

gminy Perlejewo Drohiczyn Grodzisk tych cielaków hf do pożygu

Edytowany przez bobienko, 22 styczeń 2016 - 19:49.