Polecane posty

warchest    253

z jeczmieniem to sie poczeka jeszcze a pszenicy z troche sprzedam moze i zostanie koncowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

Mateusz a jaka lokalizacja ? 570 z odbiorem to widze że coś dgneło.

ps. forum jest przegladane naprawde wnikliwie przez firmy itp że masakra... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie w nowym roku

Dzisiejsze kwotacje GoodGrains

Ceny wyjściowe netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 30pln/tona) w promieniu ok. 100km od portów gdansk/gdynia

W dalszych lokalizacjach cena uzależniona od kosztów transportu.

Pszenica 14 - 720pln netto czyli na porcie 750 cena styczeń, gęstość min. 77 szybkie odbiory

Pszenica 12.5 - 700pln netto czyli na porcie 730 cena styczeń, gęstość min. 76 szybkie odbiory

Pszenica nowe zbiory 690pln FCA

Rzepak 1850netto loco gospodarstwo grudzień

Rzepak nowe zbiory 1660pln netto

Bobik 740pln netto

Zapraszam na priv w razie pytań.

Przy większych ilościach cena do negocjacji

 

Edytowano przez MarcinBrzozowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

No proszę jakie rycerze Ja żyję i to nieźle i pracuje po to żeby żyć a nie żyje żeby pracować . I nie płacze jak pszenica spadanie o parę groszy A po widzę tych nowo bogackich ktuży ryją od świtu do nocy w imię rozwoju .
odpowiedz do kula 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziwnie rozumujesz kolego- zawsze na swoją stronę. Mówisz, że nie Twoja wina, że komuś nie obrodziło więc dlaczego masz płacić więcej za zboże, a pomyśl z drugiej strony - dlaczego jak mi nie obrodziło to mam sprzedać taniej i mieć jeszcze większą stratę, żeby ktoś inny miał tańsze zboże do świń i zarobił więcej- każdy chce zarobić, bo na tym polega nasza praca więc nie neguj, że ktoś chce sprzedać drożej pszenicę bo np nie ma hodowli. Życzę Tobie drogiej wieprzowiny i szerszego spojrzenia na innych, a żyjącym z produkcji roślinnej wysokich cen zbóż.

 

Ale nikt Ci nie każe sprzedać taniej rozumuję normalnie kto Ci zmusza sprzedać   ze stratą ale nie dziw się że jest import bo tenco taniej wyprodukuje zawsze będzie górą jak cena za niska to możesz trzymać mi jak świnia dorośnie muszę  sprzedać  na produkcji zbóż łatwiej wyjść na +

W mojej okolicy wszystkie skupy cene w górę i proszą aby przywozić

 

Mi przysłali oferty Ukrainskiej po 580 ale jestem patriotą i kupię w tej cenie krajową ;)

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

dzwoniłem po skupach i na chwilę obecna nie kupują bo nie wiedzą na ile się obniży cena

Które to skupy. Wymień wszystkie do ktorych dzwoniles


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

 

 

Mi przysłali oferty Ukrainskiej po 580 ale jestem ptryjotą i kupię w tej cenie krajową ;)

Sorry staszek ale nie mogę się przestać śmiać po przeczytaniu twojego postu ;).

 

"ptryjoto" złoty , muszą ci pewnie najgorszy poślad sprzedawać.

 

lubelskie - Kapka przed nowym rokiem 640 netto (3 auta) (13.6 białko , 31 gluten , 76 gęstość)

lubelskie - pośrednik dzisiaj z placu 2 auta - 655 netto ( perwszy zakup więc przelew przed wyjazdem z placu, parametry pewnie zbliżone ale ważne tylko aby białko powyżej 12.5 i gluten powyżej 28).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowboj27    0

Witam koledzy może ktoś zna dobrych odbiorców zboża w powiecie Żuromińskim i w powiacie Piotrków Trybunalski i na obrzeżach ktoś coś wie prosze pisać .Z góry dziękuje. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sorry staszek ale nie mogę się przestać śmiać po przeczytaniu twojego postu ;).

 

"ptryjoto" złoty , muszą ci pewnie najgorszy poślad sprzedawać.

 

lubelskie - Kapka przed nowym rokiem 640 netto (3 auta) (13.6 białko , 31 gluten , 76 gęstość)

lubelskie - pośrednik dzisiaj z placu 2 auta - 655 netto ( perwszy zakup więc przelew przed wyjazdem z placu, parametry pewnie zbliżone ale ważne tylko aby białko powyżej 12.5 i gluten powyżej 28).

 

Świnia nie człowiek zje wszystko powinieneś to wiedzieć ;)  n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

No proszę jakie rycerze Ja żyję i to nieźle i pracuje po to żeby żyć a nie żyje żeby pracować . I nie płacze jak pszenica spadanie o parę groszy A po widzę tych nowo bogackich ktuży ryją od świtu do nocy w imię rozwoju .

odpowiedz do kula 78

Rozumie, że to do mnie.

Szkoda, że Twoja wypowiedź w żaden sposób nie nawiązuje do mojego posta.

 

Rzepak ADM Górki 1880netto + dopłata za jakość.

 

Pozdrawiam.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

Robią sztuczną nagonkę i ściemę z obniżkami. Chciałem kupić w połowie października jęczmień, ogłoszeń było kilkanaście w gazecie lokalnej. Trochę dokupiłem. Jak przyszły zaliczki dopłat ogłoszenia w kolejnych numerach poznikały. Zadzwoniłem do dwóch osób z gazety którą miałem wcześniej ogłaszały jęczmień. i ich odp wprost Panie teraz wstrzymuję bo trochę podrożał weszły zaliczki zobaczymy co pokaże czas i jaka zima będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122

lubelskie - Kapka przed nowym rokiem 640 netto (3 auta) (13.6 białko , 31 gluten , 76 gęstość)

lubelskie - pośrednik dzisiaj z placu 2 auta - 655 netto ( perwszy zakup więc przelew przed wyjazdem z placu, parametry pewnie zbliżone ale ważne tylko aby białko powyżej 12.5 i gluten powyżej 28).

Kto w lubelskim płaci 655 za pszenice? Mam tego trochę z gęstością 77.5 do 79. Białko powyżej 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75

Witam panowie  pszenica gestość 75 gluten 28 białko 12.5 czy są jakieś szanse na konsumpcje. obecnie cena oferowana przez pobliski skup dolnośląskie 600zł netto pasza. Dużo tego niema ok 25 t  czym dalej na kupie tym lepiej . Dodam że to najgorsza próba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Fajnie macie z tymi cenami na Podkarpaciu ewidentnie pszenica najtańsza konsumpcja kosztuje 600 ale brutto co z tego że w sąsiednich woj. drogo jak transport zabija cały zysk a jak jakiś parametr się nie zgodzi... Jeśli chodzi o pszenice z Ukrainy to w propagandę nie wierze ale bardziej martwi mnie pszenica ściągana ze Słowacji i Węgier bo od Nas na Węgry jest 300km. O ile nie znam ceny Węgierskiej pszenicy to Słowacka kosztuje 120E czyli jakieś 530 zł i mają zazwyczaj lepsze parametry od naszej i jak mamy z nimi konkurować i tu na południu jest pies pogrzebany...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

nie wiem gdzie mieszkasz, ale Kakpa płaci ponad 600 netto


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

A do 100km od portu w głąb kraju dziś można dostać za 12,5 i 76 gęstość 700 netto na podwórku.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

nie wiem gdzie mieszkasz, ale Kakpa płaci ponad 600 netto

 

No właśnie jak jechałem ze soją to za łódkę zapłaciłem 700 zł do tego ładowarka 100 zł i 25/800 masz 32zł od t i wychodzi jeden piernik...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafooo    8

W mojej okolicy wszystkie skupy cene w górę i proszą aby przywozić

Po ile ci oferują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dipol    2

Eco-Truck Wrocław - handlował ktoś?

Dzwonił do mnie przed świętami i podawał się ze jest z tej firmy dawał mi po 640 netto a w naszej okolicy po 600 ciężko sprzedać. Chciałem po 620 za gotówkę ale on nie chciał się zgodzić i pszenica sprzedaje innej firmie.

Na jutro jestem umówiony na odbiór a cena w górę;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj