Polecane posty

pawlik794    20

dziś dostałem propozycję na pszenicę  paszową 590+vat i nie musi być całe auto , odbiór na już , więc coś się rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kundza150    6

Jak panowie myślicie ruszy się coś do góry z ceną w skupach w najbliższych tygodniach na plus czy raczej odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patfilmax    7

dziś dostałem propozycję na pszenicę  paszową 590+vat i nie musi być całe auto , odbiór na już , więc coś się rusza

 

 

Agroas już z 2 tygodnie tyle płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Sprzedawałem w tym tyg  pszenice paszową  do skupu w Gminie Żarnowiec woj. Ślaskie 540 netto i raczej juz w tym rejonie wiecej nie bedzie.Dramat

 

Gdzie sprzedawałeś? No w tym rejonie, to raczej więcej nie będzie. Trzy skupy w promieniu 3km, zamiast konkurować wolą się dogadać i tak mamy najniższe ceny w Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmodan28    47

Agroas już z 2 tygodnie tyle płaci

 

Zgadze się coś się ruszyło. Za paszówkę dostałem ofertę 630 brutto też nie cały samochód.

Ale zostawiłem próbkę w młynie dzisiaj zobaczymy co powiedzą ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gkf    0

Witam forumowiczów,

 

Czy ktoś podeśle kontakt do skupów z Mazowsza , okolice Radomia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

panowie na forum farmera widzialem artykul o tym ze z ukrainy maja teraz przysylac zboze do nas nie moglem wkleic linku bo nie dalo sie .ale powinni nie przywozic tego zboza od nich oby cena nie poszla w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

nom o tym mowie to co bedzie to oznaczac ze spadnie cena ? w tamtym roku tak bylo jak z ukrainy zboze ruszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

Pomyśl logicznie. Skoro mają wprowadzić limity to znaczy że mniej ściagać będą a więc cena powinna wzrosnąć. Tak w teorii w praktyce może byc różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

Knoro tu raczej chodzi o limit do kontyngentu bezcłowego - im wyższy tym cena u nas niższa 

Edytowano przez aro1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Woj. Łódzkie, praktycznie środek kraju dziś sprzedane trochę pszenicy, białko ponad 14,5, wyrównanie 91% w cenie 660 zł netto. I nie wiem co robić dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmodan28    47

Woj. Łódzkie, praktycznie środek kraju dziś sprzedane trochę pszenicy, białko ponad 14,5, wyrównanie 91% w cenie 660 zł netto. I nie wiem co robić dalej :)

Ja bym sprzedał.

Mi oferowali 680 brutto gluten 28 opadanie 400 białka nie podali bo mi powiedział ze nie mierzy ;) trochę dziwne. Odbiór po nowy roku ;). Coś przebąkiwał ze prawdopodobnie spadnie. I chyba coś w tym jest bo jak ruszymy wszyscy po nowym roku to pewnie spadnie...cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Woj. Łódzkie, praktycznie środek kraju dziś sprzedane trochę pszenicy, białko ponad 14,5, wyrównanie 91% w cenie 660 zł netto. I nie wiem co robić dalej :)

 

Gdzie dokładnie taka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Młyn położony 2 km na północ od miasta Łęczyca:) Ogólnie te wszystkie młyny/skupy w Kutnie i okolicach płacą 650 netto u mnie za kons.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię: pszenicę, owies, żyto, jęczmień i inne zboża. Płatność przy załadunku. Skup z całego kraju. Odbiór z gospodarstwa. Ilości od 20 ton

TEL: 508 430 051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj